İş Bankası Emekli Kredisi


İş Bankası Emekli Kredisi

İş Bankası'ndan emekli kredisi başvurusu mu yapmak istiyorsunuz? İşte sizler için İş Bankası Emekli Kredisi Başvurusu 2017 araştırmasını yaptık ve yayınladık.

İş Bankası Emekli Kredisi
Türkiye İş Bankası'ndan emekli kredisi almak artık çok kolay. İş Bankası emekli kredisi için kredi bankalar sitesi olarak bu araştırmayı sizlere sunuyoruz. Ülkemizde emeklilerin bankalar üzerinden kullandığı krediler ve aldıkları maaşları ile ekonomide canlanma olmaktadır. Emeklilere verilen maaşların düzenli olarak devlet tarafından verilmesinden dolayı bankalar emeklilere kredi ve ürünlerini vermeye sıcak bakarlar.

İş Bankası Emekli Kredisi 2017

Bu yıl İş Bankası'ndan emekli kredisi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz. Emeklilere bu yıl verilen promosyon ödemeleri ile maaşlarını çeşitli bankalara taşıdılar. Maddi sıkışıklık yaşayan ve acil nakite ihtiyacı olan, konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyen ya da taşıt kredisi kullanmak isteyen emeklilere İş Bankası emekli kredisi vermektedir. İş Bankası tarafından sunulan uzun vadeli ve uygun ödeme koşulları sayesinde emekliler rahat etmektedir. Diğer bankalar gibi emekliler için sürekli kampanya düzenleyen İş Bankası, emeklileri bankalarına müşteri yapmak istemektedir.


İş Bankası emekli kredisi başvurusu 2017

Emeklilerin acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sunan İş Bankası, tüm emeklilere uygun ödeme koşullarıyla kredi sunmaktadır. Emekli Sandığı, Bağ-Kur veya SSK ile maaş ödemesini düzenli olarak alan emeklilerden istenen tek şart ise maaşlarını İş Bankası'na taşımaktır. Tabi ki maaşını taşımayan emeklilere de kredi verilmektedir ancak, maaşlarını İş Bankası'na taşıyan emekliler cazip ödeme koşulları ve avantajlı ve ayrıcalıklı koşullardan yararlanabilirler.  Ayrıca emekli maaşını aylık olarak alan müşteriler aylık olarak ödeme, 3 aylık alan emekliler için ise 3 ayda bir ödeme gibi esnek ödeme koşulları da vardır. 

İş Bankası emekli kredisi 2017 yılı için faiz oranları %1,31 olarak gözükmektedir. Banka bazı dönemlerde kampanya düzenleyerek faiz oranlarını düşürmektedir. Kredi tahsis ücreti olarak kredi toplamından %0,5 olarak hesaplanmaktadır. Bireysel emekli kredisi için maksimum vade oranı ise 48 ay ile sınırlandırılmaktadır. 10000 TL kredi için 48 ay vade; aylık ödemesi 298 TL, toplam ödemesi ise 14,317 TL olmaktadır. 


İş Bankası Emekli Kredisi Başvurusu

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız birkaç yolu kullanabilirsiniz. Bunlardan birisi İş Bankası'nın internet bankacılığı ile hızlı başvuru yapılmaktadır. Bunun için İş Bankası'nın resmi sitesine girerek başvurular bölümünden emekli kredisi başvurusu formunu doldurmak yeterli olmaktadır.

Diğer bir yöntem ise 0850 724 0724 nolu müşteri hizmetlerini arayarak emekli kredisi başvurusu yapmak istediğinizi söylemek ve hızlıca başvuru yapmaktır. İş Bankası emekli kredisi için başvurulardan bir diğeri ise bankanın şubelerine giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla başvurunuzu yapmaktır.

İş Bankası'nın diğer kredi ve kampanyalarına ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


10 Mayıs 2017 Çarşamba 11:42 tarihinde paylaşıldı.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar konut kredisi faiz oranları 2018
  2018 © Kredi Başvurusu - Banka Personel Alımı, İhtiyaç Kredisi ve Kredi Kartı Başvurusu