Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında, nereli (2021 Biyografi)

Bu sayfamızda Burcu Özberk hayatı hakkında tüm merak edilen bilgilere ulaşabilirsiniz.

Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında, nereli (2021 Biyografi)

Son olarak FOX ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam adlı diziye rol üstlenen Burcu Özberk kimdir diye merak ediyorsanız, bu sayfamızda güncel olarak Burcu Özberk hakkında tüm merak edilenleri öğrenebilirsiniz. Peki Burcu Özberk'in sevgilisi kim, evli mi, estetiksiz hali nasıl, hangi okuldan mezun oldu, evleniyor mu?

Ekran başında binlerce kişiyi hayran bırakan güzel oyuncunun burcu ne, kaç kilo, boyu kaç gibi soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Burcu Özberk kimdir?

12 Aralık 1989 tarihinde doğan Burcu Özberk, 2021 tarihi itibariyle 31 yaşındadır. Başarılı oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvaru Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl isimli tarihi dizide ilk rolünü alan Özberk, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır. Eskişehir doğumlu olan Burcu Özberk, Güneşin Kızları dizisindeki Nazlu Yılmaz karakteri ile kariyerinin zirvesine tırmanmayı başarmıştır.

2017-2018 yıllarında TRT 1'de yayımlanan Aslan Ailem dizisinde rol almıştır. Daha sonra Direniş Karatay filminde Türkan karakteriyle ekranlara çıkmıştır. 2019-2020 yıllarında ise Kanal D'de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynadı. 2020 ekim ayında FOX ekranlarında başlayan Çocukluk isimli dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Burcu Özberk İnstagram hesabı

Instagram sosyal medya uygulamasında 6,9 milyon takipçisi bulunan Burcu Özberk, paylaşımlarıyla dikkat çekmektedir. Burcu Özberk İnstagram linkine tıklayarak güzel oyuncunun Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Burcu Özberk estetiksiz hali

Güzelliği ile büyüleyen Burcu Özberk'in estetiksiz hali de merak edilmektedir. Burcu Özberk'in açıklamasına göre hiçbir şekilde daha önce estetik yaptırmadığını dile getirmiştir.

Benzer sayfa: Alina Boz kimdir

Burcu Özberk sevgilisi kim?

Özel hayati ilşe mağazin dünyasını süsleyen güzel oyuncu, Ünlü oyuncunun sevgilisi ise işletmeci Murat Kazancıoğlu olarak bilinmektedir.

Burcu Özberk, Aşk Mantık İntikam esra

Burcu Özberk oynadığı diziler

2013 yılında ekranlara ilk defa Muhteşem Yüzyıl dizisi ile gelen Burcu Özberk, daha öncesinde sosyal medya fenomeniydi. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakteri ile başarılı bir performans gösteren Burcu Özberk, daha sonrasında Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakterini canlandırdı. 2017 ve 2018 yıllarında TRT ekranında yayımlanan Aslan Ailem dizisinde ise rol almayı başaran güzel oyuncu, Direniş Karatay filminde de Türkan karakterini canlandırdı. İşte Burcu Özberk'in oynadığı diziler:

  • 2021 - Aşk Mantık İntikam (FOX)
  • 2019 – Afili Aşk (Ayşe Özkayalı) (TV Dizisi)
  • 2018 – Aslan Ailem (Burcu) (TV Dizisi)
  • 2017 – Direniş Karatay (Türkan) (Sinema Filmi)
  • 2017 – Badem Şekeri (Ayşe) (TV Filmi)
  • 2016 – Şahane Damat (TV Dizisi)
  • 2015-2016 – Güneşin Kızları (Nazlı) (TV Dizisi)
  • 2013-2015 – Muhteşem Yüzyıl (Huricihan Sultan) (TV Dizisi)

Aşk Mantık İntikam Esra kimdir?

Aşk Mantık İntikam isimli FOX ekranında yayımlanan dizide Esra Erten ismi ile rol alan oyuncunun gerçek ismi Burcu Özberk'tir. 31 yaşındaki oyuncu daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol almıştır. Aşk Mantık İntikam dizisinde Burcu Özberk'in canlandırdığı karakter ise şu şekildedir:

Esra’nın yüzünde bir gülümseme ile hatırladığı yılları babasının işinden ayrılıp hayallerinin peşinde koşmaya karar vermesiyle sonlanır. Babası hayallerinin peşinde koşarken tüm mal varlıklarını kaybederler. Sabah akşam çalışıp çocuklarına bakan annesi Menekşe’yi gören Esra kararını verir. Hayal kurmak insanın başına bela açıyordur. Aşık olmak ise insanın sağlıklı düşünmesini engelliyordur. Esra bu düşünceyle büyür. Çocukluğundan beri ona aşık olan Ozan Korfalı çok iyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği okumuştur. Esra ve Ozan kısa zaman sonra evlenirler. Esra tam da hayal ettiği gibi bir hayat yaşamaktadır. Ozan bir akşam işinden ayrıldığını, hayallerinin peşinde koşacağını söyler ancak Esra, dönüp dolaşıp kaçtığı şeyin tam ortasında kalmıştır.

Esra eğlenceli ve güçlü bir kızdır. Abisiyle birbirleriyle sürekli didişseler de aslında aile bağları çok kuvvetlidir. Babasını her şeye rağmen çok sever. Annesi ise hem arkadaşı, hem dert ortağıdır. Hırslıdır, kolay pes etmez. En dibe bile vursa küllerinden yeniden doğup yeniden ayaklanır. Denemekten de kaybetmekten korkmaz.

Yorum yap:

Etiketler