Ezgi Sert kimdir, evli mi, kaç yaşında, nereli, burcu ne?

Bu sayfamızda Ezgi Sert kimdir, Ezgi Sert evli mi, sevgilisi var mı, kaç yaşında, boy ve kilo gibi kişisel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ezgi Sert kimdir, evli mi, kaç yaşında, nereli, burcu ne?

İnstagram'da paylaştığı reels videolarıyla ve Tiktok'ta çektiği videolarla gündeme gelen Ezgi Sert kimdir, nereli kaç yaşında, boy ve kilosu, evli mi, sevgilisi var mı gibi farklı sorulara bu sayfadan yanıt bulabilirsiniz. İnstagram fenomeni olan Ezgi Sert'in 325 Bin takipçisi bulunmaktadır.

Ezgi Sert kimdir?

Sosyal medya gündemini bir hayli meşgul eden isimler arasında yer alan Ezgi Sert, sosyal medya fenomenidir. İnfluencer olarak hayatına devam eden Ezgi Sert, Youtube kanalından makyaj ve moda ağırlıklı olarak içerikler oluşturarak başarılı ve tanınan bir içerik üreticisi olmuştur. 27 yaşında olan Ezgi, Youtube kanalının yanı sıra İnstagram'da paylaştığı gönderilerle pek çok kişinin takibine girmiş durumdadır. Sosyal medyalarda oldukça başarılı bir profil çizen Ezgi'nin fan sayfaları da bulunmaktadır. 27 Ekim 1992 doğumlu olan Ezgi, 2021 tarihi itibariyle 29 yaşındadır. Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan ünlü fenomen, bu bölümü sunucu olmak için okumuştur. Büşra isminde bir kız kardeşi ile Gofret isminde beslediği bir köpeği vardır. Antalya'da yaşamına devam eden Ezgi Sert, İstanbul'da yaşamayı düşünmektedir.

Ezgi Sert kaç yaşında?

27 Ekim 1992'de hayata gelen Ezgi Sert, 2021 tarihi itibariyle 29 yaşına girmiştir.

Ezgi Sert evli mi?

Ezgi Sert aşk hayatını bir sır gibi yaşamaktadır. Daha önce evlilik konusunda herhangi bir açıklama yapmamış olan Ezgi Sert'in bilinen bir sevgilisi de yoktur.

Ezgi Sert'in boyu kaç?

Fenomen Ezgi Sert'in resmi boyu ise 168 cm, kilosu ise 50 kg olarak bilinmektedir.

ezgi sert kimdir

Ezgi Sert'in sevgilisi var mı?

Türkiye'nin sosyal medya mağazin ağında tanınan Ezgi Sert'in bilinen bir sevgilisi yoktur. Hayatına kimseyi almamış olan Ezgi, aşk konularında bir hayli acemi gibi görünüyor.

Ezgi Sert'in Burcu Ne?

27 Ekim doğumlu olan Ezgi Sert'in burcu ise akreptir.

Ezgi Sert Youtube kanalı

6 Mayıs 2014 tarihinde Youtube kanalını açan Ezgi Sert, ilk olarak Tiktok'ta çektiği videolar ile tanınır hale gelmiştir. Youtube kanalında 146 bin takipçisi olan güzel fenomenin, genel olarak moda ile alakalı güncel videoları vardır. Lüks bir evde yaşamak, lüks araba satın almak ve komedi gibi videoları da bulunmaktadır.

Ezgi Sert sosyal medya hesapları

İnstagram: https://www.instagram.com/ezgisertt/?hl=tr

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCdBnSJweaR-PEH88l-tQCXA

Tiktok: https://www.tiktok.com/@ezgisertt?lang=tr

Blog: https://ezgisert.wordpress.com/

Ezgi Sert estetik var mı?

Estetikle arasının oldukça iyi olduğu bilinen sosyal medya fenomeni, 2018 yılında burun estetiği ameliyatı yaptırmıştır. Bunun dışında ise botoks da yaptırmıştır. 13 Şubat 2021 tarihinde Youtube'da yayınladığı videoda ise meme büyütme ameliyatı olduğunu söylemiştir.

Ayrıca Çağla Şimşek kimdir sayfamıza da göz atarak güzel oyuncu Çağla Şimşek'in geçmişini inceleyebilirsiniz.

Yorum yap:

Etiketler
Kapat