sponsorlu bağlantılar

İnternetten Konut Kredisi Başvurusu Yapılır Mı

Soru - cevap bölümümüzde bugün sizler için İnternetten konut kredisi başvurusu yapılan bankalar var mı? Cevabını verdiğimiz sorunun devamı olan sayfayı inceleyin.

sponsorlu reklamlar

2018-03-10 00:03:52

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
İnternetten konut kredisi başvurusu yapılan bankalar listesini sizlere paylaşıyoruz. Bunu yapmadan önce sorumuzun yanıtını da verelim ve sizlere yol gösterici bilgilerimizi aktaralım.

Soru:

 
İnternetten Konut kredisi başvurusu yapılır mı?

Cevap:

 
Evet, internet üzerinden online olarak konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ancak burada dikkatinizi şuraya çekmek istiyorum; İnternet üzerinden yapılan ev kredisi başvuruları "ön başvuru" niteliği taşımaktadır. Yani ilk başvuruyu geçmeniz halinde evraklarla birlikte üst başvuruyu yapmak için banka şubesine çağrılırsınız. İlk başvurunuzun onaylanması, konut kredisi çekebileceğiniz anlamına gelmez. Konut kredileri, ekspertizin verdiği değerin %80'ine kadar çıkmaktadır. Diğer yandan bir evin değerini ekspertiz, evin konumuna, yaşına ve özelliklerine bakarak belirlemektedir.

 

Ek bilgiler:
Konut kredisi faiz oranları 2018
Konut kredisi için kredi notu kaç olmalı?
Konut kredisi masrafları nelerdir?
İnternetten konut kredisi başvurusu

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA