sponsorlu bağlantılar

Konut Kredisi Kampanyaları 2018

Kredibankalar takipçileri için yeni yıla özel konut kredisi kampanyaları 2018 araştırmasını gerçekleştirdik. Bankalar, yeni yıl için kredilerinde kampanyalar yaparak yeni müşterilerine ulaşmak istemektedir.

sponsorlu reklamlar

2017-11-15 19:58:57

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Yeni yıla girmişken yeni bir ev sahibi olmak isteyenler genellikle konut kredisi kampanyaları 2018 yılında hangi durumda diye merak etmektedir. Ev alırken eğer krediyle alacaksanız öncelikle bankaların kampanyalarına göz atmanız gerekmektedir. Kampanyalar sayesinde cebinizden çıkacak her kuruş, size kar olarak geri dönecektir. 2017 yılında bilindiği gibi hükümetin çağrısıyla beraber bankalar konut kredisi faizlerinde indirim ve kampanyalar düzenlemişti. Yeni yılda da bu tür kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Tıklayın: Bankadan satılık konutlar 2018Konut Kredisi Kampanyaları 2018

Yeni yılda hayalindeki evin sahibi olmak isteyenler için geniş çaplı bir araştırma yaptık. Bu araştırmalarımız bankaları karşılaştırarak oldu ve bankaların kredi kampanyalarını dikkatli şekilde inceledik. Sizde bu içeriğimizi inceleyerek konut kredisi kampanyalarını öğrenebilir ve yeni bir evin sahibi olabilirsiniz. Düşük faizli konut kredisi kullanmak ve vade sayısını az tutmak sizin yararınıza olacaktır. Konut kredisi alırken bankalar kişinin ödeme durumunu göz önünde bulundurur ve belgelenebilir gelirinizi göz önünde bulundurur. Eğer ek gelire sahipseniz bunu da belgeli şekilde bankaya iletip kredi vade sayınızı düşürebilirsiniz. Bu sayede kredi vade sayısı azalacak ve daha uzun zaman yerine kısa vadede evin borcunu kapatmış olacaksınız. Yine uygun taksit ödemeleriyle ev sahibi olmak isteyen kişiler de, vade sayısını artırarak taksit ödeme miktarını düşürebilirler.


Ziraat Bankası Konut Kredisi Kampanyası

Ülkemizin devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'nda en uygun faiz oranlarıyla konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 120 ay (10 yıl)'a varan vade seçenekleri ile uzun dönemlere yayarak evin sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası'nda konut kredisi faiz oranı ise 0,90'dan başlamaktadır. Şuan için en uygun konut kredisi faiz oranı Ziraat Bankası'nda bulunmaktadır. Sizde Ziraat Bankası şubelerine uğrayarak konut kredisi başvurusu için evraklarınızı teslim edebilirsiniz.


Kredi kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler 
Kredi başvurusunda istenilen belgeler


Bu konumuzu takip ederek sizde konut kredisi kampanyaları 2018 bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer en düşük faizli konut kredisi arıyor ve kredi çekerken daha çok kar etmek istiyorsanız sitemizde yer alan konuları inceleyebilirsiniz. Kredi bankalar ekibi olarak kredi kampanyaları oldukça sitemizde paylaşmaya ve sizleri bilgilendirye devam edeceğiz.

Güncel: Konut kredisi faiz oranları 2018

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA