sponsorlu bağlantılar

Şimdi Al 2019da Öde Araba Kredileri

Bazı kurumlar araba kredilerinin yanı sıra konut kredilerini de sunmaktadır. Özellikle şimdi al 2019'da öde kampanyaları ile vatandaşlarımız rahatlıkla araba ve ev sahibi olabilmektedir.

sponsorlu reklamlar

2018-01-06 22:03:47

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Özellikle 2017 yılında emlak sektörünün dev firmaları ekim ayına kadar yaptıkları Şimdi Al 2019'da ödekampanyası ile büyük ses getirmişti. Bu kampanya kapsamında satın alınacak konuta sadece %5 peşinat vererek alınacak ve ödemesine ise 2019 yılında yani 1 yıl sonra başlanacaktı. Bu kampanyaya ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız yoğun bir ilgi gösterdi ve neredeyse projenin tamamı satıldı. Şimdi de sizler için böyle bir başka araba veya konut kampanyası olup olmadığını araştırdık, işte sonuçlar.

Şimdi al 2019'da öde araba kredisi

Araştırmalarımız sonucunda bankalar yada otomotiv şirketlerinin henüz böyle bir kampanyası olmasa da yakın bir zamanda bu kampanyanın da otomotiv sektörüne sıçrayacağı duyumlar arasında yer alıyor. Geçen yıl 22 üzeri firmanın katıldığı şimdi al 2019'da öde konut kredisi kampanyasına oldukça yoğun ilgi olmasından dolayı vatandaşlarımız bu kampanyanın araç kredilerinde de olup olmadığını merak etmektedir. Ancak şuan için firmaların böyle bir kampanyası bulunmasa da, bankalardan en uygun faiz oranlarıyla sizde bir taşıt kredisi kullanarak istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. 48 aya varan vade sayısı ve uygun faizlerle birlikte araç kredisi çekmek için, en uygun taşıt kredisi veren banka 2018 konusundan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA