sponsorlu bağlantılar

10 Bin TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama

10 bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama, tüm bankaların karşılaştırmaları bu sayfada! Siz de en uygun faiz oranlarıyla kredileri karşılaştırın, başvurunuzu yaparak hemen kredinizi kullanın.

10 Bin TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama

2019-01-19 17:16:01

sponsorlu bağlantılar

 

 ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun kartınızı hemen kullanmaya başlayın.

 

   Siz de kredi çekmeden önce kredibankalar.com'u ziyaret ederek tüm bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir, en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılında değişiklik göstermektedir, bundan dolayı kredi kullanmadan önce kredi hesaplaması yaparak "en uygun faizli" ihtiyaç kredisini belirleyerek kredi kullanmadan kar edebilirsiniz. Yüksek faizlerle kredi çekmek yerine bu sayfadaki bankaların faiz tekliflerini karşılaştırabilir, hesaplamalara göz atabilir ve kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. İşte bankaların 10 bin TL 36 ay vadeli kredi teklifleri faiz oranları, aylık taksit tutarları!

10 Bin TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

Banka

Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

 
CEPTETEB

 
%1,99

 
417 TL

 
ZİRAAT BANKASI

 
%2,05

 
422 TL


QNB FİNANSBANK 

 
%2,15

 
430 TL

 
İNG BANK

 
%2,29

 
441 TL

 
İŞ BANKASI

 
%2,45

 
454 TL

 
AKBANK

 
%2,53


461 TL 

 
BURGAN BANK

 
%2,79

 
482 TL

 
ANADOLUBANK

 
%2,65

 
470 TL

 
DENİZBANK

 
%2,69

 
474 TL

 
ODEABANK

 
%2,75

 
479 TL

 
FİBABANKA

 
%2,89

 
491 TL

 
TÜRKİSH BANK

 
%3,00

 
500 TL

 
HALKBANK

 
%2,01

 
419 TL

  İlginizi çekebilir: En uygun kredi


Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bir bankadan kredi çekmeye karar verdiyseniz, öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Bankalara kredi başvurusu internet şubesinden, mobil şubeden, bankanın müşteri hizmetlerini arayıp, banka şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen kredi başvuru yöntemi internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bankaların resmi sitesine girerek kolaylıkla kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. 

Kredi başvurusu kaç günde sonuçlanır?

İhtiyaç kredileri, kredi değerlendirme merkezine iletildikten sonra saatler içerisinde sonuçlanmaktadır. Bazı durumlarda ise aynı anda kredi başvurusuna cevap gelebilmektedir. Bu bankanın o anki yoğunluğuyla alakalı bir durumdur.

Kredi başvuru değerlendirmesi neye göre yapılıyor?

Bankalara yapılan kredi başvurusu sonrasında, kredi değerlendirme uzmanları başvuru yapan kişinin kredi puanına, kredi siciline, aylık gelirine, maddi durumu, sicili gibi bilgilerini incelemektedir. Bu değerlendirmeler sonrasında bankanın prosedürlerine uygun olarak başvuruya olumlu yada olumsuz olarak yanıt verilir.

Kredi başvurum onaylandı, krediyi kullanmak istemiyorum ne yapmalıyım?

Kredi başvurusu onaylandı ancak krediyi kullanmak istemiyorsanız bu durumda bunu bankaya bildirebilirsiniz. Bankada kullanılmayan krediler 1 ay sonra otomatik olarak iptal edilmektedir. Ayrıca başvuru onayı sonrasında krediyi kullanmazsanız bu durum kredi notunuza olumsuz etki yapacaktır.

A Bankası Krediyi Onaylamadı, Ne Yapmalıyım?

Eğer bir banka krediye onay vermediyse şansınızı başka bir bankada deneyebilirsiniz. Fakat sürekli olarak krediye red gelmesi durumunda kredi notunuz oldukça düşecek ve uzun süre kredi veya kredi kartı başvuruları onaylanmayacaktır.

Siz de kredibankalar takipçisi olarak bu sayfada yer alan bilgiler ile 10 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama yapabilir, bankaların kredi faiz tekliflerini değerlendirebilir ve en uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanarak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Anında kredi veren bankalar

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA