Aidatsız Kredi Kartları 2018
Sponsorlu Bağlantılar

 

Aidatsız Kredi Kartları 2018

Bu konumuzda kart aidatı olmayan kredi kartları araştırması yaptık. Yıllık kart aidatı olmayan bankalar 2018 yılında sizler için aşağıda yer almaktadır.

 

Sponsorlu reklamlar
Aidatsız Kredi Kartları 2018
 Çoğu banka, müşterilerinden yüksek tutarlarda bile masraf talep ederken, bazı bankalar ise yaptıkları kampanyalar ile müşterilerinin kendi bankalarını kullanması talimatı üzerine masraf ve kart aidatı, yıllık ödeme gibi şeyler almamaktadır. Sizler için kart aidatı olmayan kredi kartları araştırmasını gerçekleştirdik, bu kartlar ve bankalar aşağıda yer almaktadır.

Yıllık kart ücreti almayan bankalar 2018 


Yıllık olarak kredi kartı ücreti almayan bankaları sizler için araştırdık ve bulduk. Kampanyalar neticesinde bazı bankalar müşterilerine özel olarak kart ücreti talep etmemektedir. Bu kredi kartları ve bankaları sizler için sıraladık. 2018 yılında bu bankalar aşağıdaki gibi olmaktadır. Bu bankalar ise kampanyalarında düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutmakla beraber, her an değişebilir.

Yapı Kredi Bankası Word Eko: Yapı Kredi Bankası bünyesinde sunulan Word eko kart ile alışverişlerizi taksitli olarak yapabilirsiniz. 50 TL'ye kadar olan ödemelerinizi ise şifresiz olarak temassız şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ödeme talimatlarınızı aktifleştirerek, tğm faturalarınızı yatırabilirsiniz. Taksitli nakit avans çekimi yapabilir ve ek kart alabilirsiniz. Masrafsız kredi kartı veren bankalar Garanti Bankası, Odeabank, Qnb Finansbank, Akbank, İng Bank ve İş Bankası aşağıda yer almaktadır.

Odeabank Bank'O Card: Odeabank bünyesinde verilen Bank'O Kart ile yıllık ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Yakınlarınız için ek kart alabilir yada alışverişlerinizde taksitlendirme avantajından yararlanabilirsiniz.

Garanti Flexi Bonus Card: Garanti Banaksı bünyesinde sunulan Flexi kart avantajlarından yararlanın. Flexi kart ile puanlar kazanabilir ve alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank Fix Card: Finansbank bünyesinde verilen Fix Card ile alışverişlerinizde taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Fix Card'la puanlar kazanabilir ve bu puanlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank Free kredi kartı: Akbank bünyesinde sunulan Free kart ile, alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Nakit avans çekimi yapabilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

İng Pegasus Plus: İNG Bank bünyesinde sunulan bu kart ile herhangi bir kart aidatı ödemeden uçuş puanları kazanabilirsiniz. Ayrıca bu kart ile taksitlendirme de yapılmaktadır.

İş Bankası Maximum kart: İş Bankası'ndan maximum kart alarak, alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve puanlar kazanabilirsiniz. 

Kısaca özetlememiz gerekirse Garanti Bankası, Finansbank, Akbank, İng Bank, İş Bankası aidatı olmayan bankalar arasında yer almaktadır. Sizde yıllık aidat ve kredi kartı ücreti ödemeden kart sahibi olmak istiyorsanız bu konumuzu dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz. Kredi kartı alarak puanlar kazanabilir ve bu puanları alışverişlerde kullanabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Gündüz Uslu
Gündüz Uslu

Garanti bankası çatır çatır, kredi kartı aidat alıyor, 100 tl den fazla he'mde, nasıl araştırma yapmışsınız.....

2019-06-30 09:52:44 -
Osman ÇİNKILINÇ
Osman ÇİNKILINÇ

ben garanti bonus card kullanıyorum ve bu card da yıllardır kullanıyorum ve bana 102,50 tl bir yıllık card ücreti yansıtılmış ben bunu nasıl geri alabilirim

2018-12-18 14:19:33 -