Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Arabanız için akaryakıt alıyorsanız siz de kredi kartı petrol kampanyaları için güncel kampanyalara bu sayfadan ulaşabilir ve akaryakıt istasyonlarıdan kampanyalı olarak benzin ve mazot alışverişi yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

 

Türkiye'de hizmet veren pek çok farklı markada akaryakıt istasyonu bulunmaktadır. Bu petrol istasyonları daha çok müşteriye ulaşmak için bankalarla anlaşarak belirli kredi kartlarına özel teklifler yapmaktadır. Bu sayfadan kredi kartı petrol kampanyaları 2020 yılı güncel bilgilerine ulaşabilir ve siz de kredi kartlarınız ile akaryakıt alımlarınızda indirim ve hediyeler kazanabilirsiniz. Akaryakıt istasyonları için belirli aralıklarla bu kampanyalar değiştirildiğinden dolayı biz de sizler için bu kampanyaların takibini yaparak sizler için bu sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. İşte kredi kartı petrol kampanyaları yapan akaryakıt istasyonları:

 

Petrol Ofisi

Shell

BP

Opet

Demirören Petrol

GO

Aytemiz

Kadoil

 

Yukarıda yer alan Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinde bulunan petrol istasyonları, bankalarla belirli aralıklarla anlaşarak yeni kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle bankaların kredi kartları ile yapılan petrol alışverişlerine özel olarak indirimli ürünler, puan ve teklifler sunulmaktadır. Siz de aşağıdaki güncel petrol istasyonu kampanyalarını inceleyerek bu kampanyalardan hemen faydalanabilirsiniz.

 

1 - Petrol Ofisi Axess Kampanyası

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak - 15 Şubat 2020

Kampanya Detayları: Siz de yukarıda yer alan tarihler arasında kampanyaya katılan Axess kredi kartı üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde tek seferde yapılacak 125 TL ve üzerinde 4. akaryakıt veya otogaz alımında Axess mobil'den kampanyaya başvuru yaparak 40 TL chip-para yani puan kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, ilk harcamanızdan önce asıl kart sahibi kişinin; Axess mobil uygulamasına girerek kampanyayı seçerek "Hemen Katıl" butonuna tıklaması ve Akbank'ta kayıtlı olan cep telefonundan Petrol Ofisi baş harflerini yani "PO" yazıp 4566'ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanyaya katıldıktan sonra Axess mobil'den "Katıldığınız Kampanyalar" sayfasından kampanyanızı takip edebilirsiniz. Aynı gün içerisinde 125 TL ve üzerinde harcama yapan kişiler de kampanyadan yararlanabilir.

 

2 - Shell Yapı Kredi Kampanyası

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ocak - 15 Şubat 2020

Kampanya Detayları: Belirlenen tarihler arasında Shell akaryakıt istasyonlarından ilk alışverişinizden önce SMS gönderen ve kampanyaya başvuru yapan kişiler, World üyesi Shell istasyonlarında 4 defa 125 TL ve üzerinde akaryakıt ile otogaz alımlarında, Yapı Kredi bireysel kart, Yapı Kredi banka kartı veya Yapı Kredi Business Kart sahibi olan kişiler sms katılımında 30 TL, world mobil katılımında ise 40 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanmaktadır.

Kampanyaya katılan Yapı Kredi üyesi Shell istasyonları listesi için tıklayınız

 

Akaryakıt İstasyonlarında Kampanya Yapan Kredi Kartları

Garanti Bonus Kredi Kartı

Yapı Kredi World

Akbank Axess kredi kartı

TEB Bonus kart

İş Bankası Maximum kart

Ziraat Bankkart

Halkbank Paraf Kart

Vakıfbank Worldcard

 

Sizler için bu sayfamızda kredi kartı petrol kampanyaları 2020 yılı için güncel bilgilerini sıraladık. Diğer akarakıt istasyonlarının da güncel kampanyalarını araştırdıktan sonra bu sayfamızı güncelleyeceğiz, siz de bu sayfamızı takip ederek kredi kartı ile akaryakıt alımlarında puan kazanabilir ve bedava akaryakıt ve otogaz alımı yapabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Kolay kredi kartı veren bankalar

Faizsiz kredi kartı veren bankalar

 

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat