Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Sizde Akbank'ın Axess kredi kartı ile avantajlar dünyasında yerinizi alın. Akbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız, bu konumuza bakabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank'ın bünyesinde sunulan Axess ve diğer kredi kartları ile sizde alışverişlerinizde avantajlı tekliflerden yararlanın. Akbank'a kredi kartı için başvuru yapmış ve sonucunu öğrenememiş kişilere özel olarak, Akbank kredi kartı başvuru sonucu sayfamızı yayınladık. Sizde bu konumuz üzerinden Akbank kredi kartı başvurusu sonucu sorgulama sayfasına girebilir ve hemen öğrenebilirsiniz. Akbank, Türkiye'de hizmet veren yerli sermaye bankalarındandır. Axess, Axess Wings gibi kredi kartları ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve nakit çekim yapabilirsiniz. Tek bir sms göndererek 500 TL nakit çekim yapılabilen bu kartla, anında kredi, borç erteleme gibi özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

Akbank kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman, bankaya sunulan bilgiler kontrol edildikten sonra tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Banka sizin kredi notunuz, kredi siciliniz, gelir durumunuz gibi bilgileri inceler ve olumlu yada olumsuz olarak tarafınıza bildirir. Yani başvuru sonucunuz cep telefonunuza sms ile gelecektir. Eğer başvuru yapan kişinin cep telefonu, banka sms'lerine engelli durumdaysa başvuru sonucunuz size ulaşamaz. Sizin de başvuru sonucunuz henüz ulaşmadıysa aşağıda yer alan başvuru sonucu öğrenme kanallarımızdan faydalanabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulamaSizde Akbank'ın internet sitesinde yer alan ve yukarıdan yönlendiirlen link ile "başvurum nerede" sayfasına gidebilirsiniz. Siteye tıkladığınız zaman ilk olarak sizi resimde yer alan sayfa karşılayacak. Kırmızıyla işaretlenmiş "BAŞVURUM NEREDE" linkine tıkladıktan sonra ise Akbank internet şubesine yönlendirileceksiniz. İnternet şubesine giriş yapmanız için bankada hesabınız ve internet şubesi şifrenizin olması gerekmektedir. Akbank internet bankacılığına giriş yaparak kolaylıkla başvurularınız hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

 


Akbank'a yaptığınız kredi kartı ve banka kartı sonuçlarınızı öğrenebilmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca atm'lerden de kartlı giriş yaparak başvurularınız hakkında sonuçları sorgulayabilirsiniz. Şuan için Akbank başvuru sonucu sorgulama ile alakalı başka bir seçenek yoktur. Akbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yapmak için ayrıca Akbank şubelerine giderek müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Bu sayede müşteri temsilcisi kartınız hakkında bilgileri sorgulayarak size söyleyecektir.

Akbank kimin?
Akbank nesine para yatırma
Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu

Yorum Yap:

Yorumlar

5 yorum yapılmış

Rasim Onmaz
Rasim Onmaz

Geçen hafta kredi kartı basurusu yaptım herhangi bir cvp alamdım bu konuda beni aydınlatırmısınız tşklr

2020-04-28 14:23:44 -
Ceren Kübra teke
Ceren Kübra teke

Trabzon’daki sıkıntılı personelinizin en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum

2019-12-04 14:49:21 -
adil tetik
adil tetik

kredi başvurusu hakkın da bilgi

2018-12-25 23:14:34 -
Şamil Adamcıl
Şamil Adamcıl

kredi kartı başvurum ne zaman sonuçlanır acaba herhangi bir bilgi de verilmedi

2018-12-06 11:05:16 -
reşit uğur
reşit uğur

ben kredi kartı başvurusunu yapmıştım ama bana geri dönüş yapmadılar her hangi bilgi alamadım yardımcı ola bilirmisiniz

2018-08-07 14:49:59 -