Akbank kredi kartı sonradan taksitlendirme

Akbank kredi kartı taksitlendirme yapmak istiyorsanız siz de bu özellikten hemen yararlanabilirsiniz.

Akbank kredi kartı sonradan taksitlendirme

Akbank, Türkiye'de hizmet veren en büyük bankalar arasında yer alıyor. Siz de Akbank Axess kredi kartı sahibi olarak bir çok farklı avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Alışverişlerde chip-para (puan) kazanabilir, kazandığınız puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank kredi kartı sonradan taksitlendirme özelliğini kullanarak alışveriş sonrasında alışverişlerinizi taksitlendirebilir, taksitleri rahat rahat ödeyebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Taktitlendirme

Tüm Akbank Axess kredi kartı sahibi olan kiişiler, yapılan harcamaları veya nakit avans çekimini sonradan taksitlendirebilir. Yaptığınız nakit avans çekimi veya alışveriş harcamalarınızı Akbank Axess Taksit İste özelliği sayesinde siz de hemen taksite böldürebilirsiniz. Taksit İste özelliği sayesinde peşin harcamaları ve nakit avans'ları 18 aya varan vadelerle taksitlendirebilirsiniz. Ticari ve bireysel kart sahipleri bu özellikten yararlanarak tüm alışverişleri sonradan taksitlendirebilir. Faiz oranlarını ve taksit ödemelerini hesaplamak istiyorsanız Akbank Taksit İste sayfasından hesaplamanızı hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Sonradan Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartınızla yaptığınız harcama ve nakit avans çekimleri sonrasında ödemelerinizi rahatlatmak istiyorsanız siz de aşağıda yer alan yöntemler ile hemen alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz:

Akbank Direkt: Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra Kredi Kartı - Taksitlendir sayfasına giderek yapılan nakit çekim ve alışverişleri istediğiniz taksite böldürebilirsiniz. Taksitlendirme sayfasında ödeme planı, yapılacak taksit sayısı, masraflar hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesi: Akbank internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra Kartlarım - Kredi Kartları - Taksitlendir - Ertele sayfasına giderek aynı şekilde alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir veya erteleyebilirsiniz. 18 aya varan vadelerle taksitlendirme yapabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri: Akbank müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak siz de alışveriş taksitlendirme yapabilirsiniz. Yapacağınız tek şey Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25'i aramak ve müşteri temsilcisine kredi kartımı taksitlendirmek istiyorum diyerek destek almaktır.

İlgili sayfa: Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Akbank Şubelerinden: En yakın Akbank şubesine giderek müşteri temsilcisinden kredi kartınızın ödemeleriniz erteleyebilir veya belirli bir taksite böldürebilirsiniz.

Akbank Sonradan Taksitlendirme Hesaplama

Akbank kredi kartı sonradan taksitlendirme hesaplama sitesi üzerinden siz de taksit hesaplaması yapabilirsiniz. Örnek olarka 2.500  TL harcamanızı 18 ay taksite böldürürseniz; Aylık 1,25 faiz oranı ile aylık taksit ödemeniz 159,51 TL olmaktadır. Faiz oranları anlık olarak değişebileceğinden dolayı hesaplamanızı Akbank resmi siteden buraya tıklayarak güncel olarak yapabilirsiniz.

Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek siz de Akbank kredi kartı taksitlendirme özelliklerinden yararlanabilir, 18 aya varan vadelerle kredi kartı harmamalarınızı hemen taksite böldürebilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu

Yorum yap: