Bonus Kart Bankaları - Bonus Kredi Kartı Veren Bankalar

En avantajlı kredi kartları arasında yer alan Bonus başvurusu yapmak için Bonus kart bankaları listesine göz atabilir, başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Bonus Kart Bankaları - Bonus Kredi Kartı Veren Bankalar

 Günümüzde alışveriş yaparken pek çok farklı avantaj karşımıza çıkabilmektedir. Bankalar, müşterilerine sundukları kredi kartlarını avantajlı kampanyalar düzenleyerek markalarla anlaşmaktadır. Özellikle Bonus özellikli kredi kartı dünya genelinde geçerliliğini koruduğundan dolayı pek çok farklı markada çok iyi avantajlar sağlamaktadır. Sağladığı kampanyalar ile taksit sayılarını arttırmış, ürün ve hizmet alanını genişletmiş ve dünyada en çok tercih edilen kredi kartı şüphesiz ki Bonus özellikli kartlardır. Türkiye'de pek çok farklı bankanın Bonus ile anlaşması bulunduğundan dolayı Bonus özellikli kredi kartı sadece Garanti Bankası'ndan ibaret değildir. Ancak Garanti Bankası, Bonus ile anlaşan ve sürekli reklam veren bir banka olduğundan dolayı pek çok kişi Bonus kredi kartının sadece Garanti'de verildiğini sanmaktadır. Aşağıda yer alan Bonus kart bankaları  sayesinde siz de Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yaparak Bonus kredi kartı sahibi olabilir, alışverişlerde avantajlı kredi kartı kullanma şansını yakalayabilirsiniz.

 

Bonus Kredi Kartı Veren Bankalar

Siz de Bonus kart başvurusu yapmak için, aşağıda yer alan banka alternatiflerini karşılaştırabilir, bankaların kredi kartlarına ait güncel kampanyalarını karşılaştırabilir ve en iyi kredi kartına hemen online başvurunuzu yapabilirsiniz. En iyi kredi kartları listemizde de başları şüphesiz bir şekilde Bonus kredi kartı çekmektedir. Öyle ki öğrenciden emekliye, tüm farklı iş kollarında müşterisi bulunan Bonus özellikli kredi kartının her sektöre uygun kampanyası da bulunmaktadır.

 

Garanti Bonus Card

Bilindiği gibi Bonus özellikli kredi kartı en çok Garanti Bankası'nda tercih edilmektedir. Bonus kart müşteri büyüklüğünün yanı sıra üye iş yeri sayısıyla da en iyi kredi kartları arasında yer alıyor. Garanti Bankası da Bonus özellikli pek çok farklı kredi kartını portföyünde bulundurmaktadır. Siz de Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden başvurunuzu hemen yapabilir ve anında Garanti Bonus Card sahibi olabilirsiniz.

 

Güncel kampanyaları:

 • Ulaşımda her 3 temassız harcamanızın biri bedavaya gelir.
 • Mudo mağazalarında 7 taksit imkanı.
 • Penti'de 10 TL Bonus.
 • Kemal Tanca'da 30 TL bonus.
 • E Bebek'de 75 TL bonus.

Başvurmak için buraya tıklayın.

 

TEB Bonus Card

BNP Paribas ile yapılan ortaklık sonrasında piyasaya kendi çıkardıkları kredi kartını süren TEB, ayrıca Bonus özellikli kredi kartını da vermeye devam etmektedir. Hem ticari, hem de bireysel müşterilere özel olarak TEB Bonus kart sahibi olmak istiyorsanız başvurunuzu TEB internet bankacılığı veya şubelerden yapabilirsiniz. TEB Bonus'un öğrenciden emekliye, çalışanlardan kurumsal müşterilere kadar pek çok farklı müşteri tipi bulunuyor. 

 

Güncel kampanyalar:

 • TEB Bonus'a özel BP'de 30 TL'ye varan indirim.
 • Digiturk paketlerinde %40'a varan indirim.
 • ucuzabilet . com'a özel 9 taksit imkanı.
 • İgdaş ödemelerinde 2 taksit imkanı.
 • Sinema ve tiyatrolarda %50 indirim.
 • Biletix'de özel ayrıcalıklar.

TEB Bonus başvurusu için tıklayın.

 

Şekerbank Bonus Card

Bonus Card veren bankalar arasında yer alan Şekerbanki yaptığı yenilikler ve kampanyalar ile dikkat çekmektedir. Müşterilerinin büyük bir kısmı kobiler, çiftçi ve esnaflardan oluşan Şekerbank, özellikle ticari Bonus kredi kartlarındaki avantajları sunuyor. Şeker Bonus adıyla verilen kredi kartına başvurunuzu internet bankacılığı veya Şekerbank şubelerinden gerçekleştirerek siz de hemen Şeker Bonus sahibi olabilirsiniz. Şeker Bonus kart taksitli alışveriş, alışveriş, nakit avans, taksitli nakit avans imkanları sunmaktadır. Kazandırdığı bonuslarla bedava alışveriş yapma imkanı da Şeker Bonus Card'da bulunuyor. Şeker Bonus Kart 320.000 'e yakın Bonus üye işyeri, 375.000 POS'da yapılacak alışverişlerde %20'lere varan bonus kazanma imkanı da sunmaktadır. 

Şeker Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için BONUS boşluk TC kimlik numaranızı da yazıp 1953'e sms yollamanız yeterli olacaktır. Banka, başvuru yapan kişinin kredi notunu ve banka sicilini inceledikten sonra kredi kartı başvuru sonucunu sms ile gönderecektir.

 

İNG Bonus Card

Bonus özellikli kredi kartı veren bir diğer banka da İNG Bank'tır. İNG, 2008 yılından sonra Bonus ile anlaşma yaparak kredi kartlarını Bonus özellik sunmaya başlamıştır. "Kazandıran Kredi Kartı, İNG Bonus Kart" sloganıyla hizmet veren İNG Bonus başvurusu yapmak istiyorsanız siz de ING'nin internet şubesini ziyaret edebilir veya en yakın İNG banka şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İNG 3 farklı Bonus kredi kartını bünyesinde barındırıyor, bunlar ise "ING Bonus Card, ING Bonus Plus Card, ING Bonus Premium Card" olmaktadır. Siz de özelliklerine göre bu kartları karşılaştırarak size en iyi gelene başvurunuzu yapabilirsiniz. 

ING Bonus Kart başvurusu için tıklayın.

 

Bu sayfamızda Bonus kart sahibi olmak isteyenlere özel olarak bankaların avantajlarını ve kart başvuru sayfalarının linklerini hazırladık. Siz de size en iyi gelecek olan Bonus özellikli kredi kartını seçerek hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bonus kart bankaları ayrıca Bonus özellikli farklı özellikleri bulunan kredi kartlarını da vermektedir. Örneğin sık sık seyehat ediyorsanız Mil kazandıran bonus kredi kartı başvurusu yaparak alışverişlerinizde bedava uçak bileti bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonus puanlarla da bedava alışveriş yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

 

En kolay kredi kartı veren bankalar

En iyi kredi kartları

Yorum yap:

Kapat