Kredi Kartına Taksitle Telefon Satan Yerler ve Mağazalar

Bu sayfadan kredi kartına taksitle telefon, ticari kredi kartına taksitle telefon alma işlemlerinin nasıl yapıldığını, kaç taksit olarak alabileceğinizi öğrenebilisiniz.

Kredi Kartına Taksitle Telefon Satan Yerler ve Mağazalar

Geçtiğimiz yıllarda cep telefonu satışlarında kredi kartı ile taksit yaparak istediğimiz telefonu satın alabiliyorduk. Ancak iletişimde taksitin kaldırılması sonrasında cep telefonlarında bireysel kredi kartlarına taksit olayı da son bulmuş oldu. Ancak bireysel kredi kartlarıyla sadece tek çekim cep telefonu alışverişi yapılabiliyor. Bazı telefoncular bunu fırsat bilerek cep telefonu yerine farklı bir ürün satışı göstererek, yine cep telefonuna taksit yapabilmektedir. Bu sayfamızda kredi kartına taksitle telefon konusuna yanıt arayacağız. Yeni bir telefon almak isteyenler telefona taksit yapan bankalar hangileridir diye merak etmektedir. Biz de hangi kredi kartlarıyla cep telefonuna taksit yapılıyor, hangi yöntemle telefon alırken taksit yaptırabiliriz araştırarak bu sayfayı sizler için hazırladık.

 

Kredi Kartına Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Cep telefonu satışlarında bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit yapılamıyor ancak telefon alışverişlerinde taksit yapılabilmesi için pek çok farklı alternatif yöntem bulunmaktadır. Kredi kartlarıyla taksit yapılamıyor ancak Media Markt, Teknosa, Vatan gibi teknoloji ve telefon satan mağazalar, bazı bankalarla yaptığı anlaşma ile "belgesiz cep telefon kredisi" vererek anında cep telefon satışı sırasında banka şubesine gitmeden kredi çıkarmaktadır. Ancak bu krediyi alabilmeniz için yine bankaların kredi şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Sicili bozuk olan, kredi notu kötü olan kişiler bu kredilerden yararlanamazlar. Şimdi gelelim maddeler halinde yeni bir telefon sahibi olmak için daha doğrusu taksitle cep telefonu almak için ne yapmamız gerektiğine. Krdi kartınızla taksitli olarak cep telefonu almak istiyorsanız, bunun için Media Markt gibi mağazalara değil esnaf olarak çalışan telefonculara gitmeniz gerekmektedir. Bu bayiler farklı yöntemleri kullanarak bireysel kredi kartlarına bile taksitli olarak cep telefon satışı yapmaktadır. Ayrıca Teknosa, Media Markt, Vatan gibi teknoloji mağazalarında anında cep telefon kredisi verilmektedir. Bu mağazaları ziyaret ederek mağazadan kredi başvurusu yapabilir, anında onaylanan krediniz ile cep telefonunu 12 taksit olarak alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan ticari kredi kartlarıyla da taksitli olarak cep telefonu alımı yapabilirsiniz.

 

Banka – Kredi Kartı (Ticari kredi kartı)

Taksit Sayısı

Garanti - Bonus

 12 Ay

İş Bankası - Maximum

 4 Ay

Akbank - Axess

 4 Ay

QNB Finansbank - CardFinans

 3 Ay

HSBC - Advantage

 3 Ay

TEB - Bonus

 12 Ay

İNG - Bonus

 12 Ay

 

Garanti Bonus Business (12 Ay Taksit)

Eğer siz de şirket sahibiyseniz Garanti Bonus Ticari kredi kartı başvurusu yapın, telefon alışverişlerinizi peşin fiyatına 12 aya böldürün. Bonus Business'e hemen başvurunuzu yaparak avantajlı tekliflerden de yararlanabilirsiniz. Vatan Bilgisayar, Media Markt, Teknosa ve diğer telefon satan mağazalardan alacağınız cep telefonlarında 12 aya varan vade fırsatı ile siz de alışveriş yapabilirsiniz. Ancak şirket sahibi değilseniz bu kredi kartını malesef alamaz ve kredi kartına taksit yaptıramazsınız. Ancak aşağıda bulunan yöntemler ile siz de taksitli olarak cep telefonu satın alabilirsiniz.

 

Diğer bankalar: Ticari kredi kartı veren bankalar

 

Banka Kredisiyle Cep Telefonu Almak

Yukarıda da dediğimiz gibi büyük teknoloji mağazaları bankalar ile yaptığı anlaşma doğrultusunda peşin fiyatına veya kampanyalı olarak cep telefonu kredisi çıkarmaktadır. Bu krediler genellikle 12 ay vadeli oluyorken, bazı kampanyalar ile 36 aya kadar çıkabilmektedir. İşte güncel telefona taksit yapan bankalar listesi:

 

Teknosa - İNG Bank Telefon Kredisi

Türkiye'nin her yerinde bulunan teknoloji mağazası Teknosa'lardan siz de İNG Bank aracılığıyla taksitli cep telefonu alabilirsiniz. Bu krediyi 12 aya varan vadelerle kullanabilir ve dilediğiniz cep telefonunu Teknosa'dan kredili olarak alabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi ise İNG Bank internet şubesinden, İNG Bank ATM'lerinden yada size en yakın İNG şubesinden yapabilirsiniz.

Kredi Özellikleri:

 • 3.500 TL'ye kadar cep telefonlarında 12, 3.500 TL üzerindeki cep telefonlarında 6 aya varan taksit imkanı.
 • Masrafsız, komisyonsuz ve mağazadan çıkmadan krediden yararlanabilirsiniz.
 • Bu kampanya ile 1 adet cep telefonu alabilirsiniz.
 • Kredi başvurusunu İNG Bank inceleyerek krediye cevap vermektedir. İNG Bank başvuruyu uygun görmeme durumunda reddetme hakkına sahiptir.

 

Akbank Cep Telefonu Yenileme Kredisi

Cep telefonunuzu yenilemek istiyorsanız siz de Akbank akıllı telefon yenileme kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz. 12 aya varan taksit imkanı ile istediğiniz yerden cep telefonu alarak bu krediden yararlanabilirsiniz.

Kredi Özellikleri:

 • 12 aya varan taksit imkanı.
 • Akbank mobil'e giriş yaparak kampanyalar sekmesinde telefon seçimi yapan müşteriler yararlanabilir.
 • 750 TL - 15.000 TL arasında kredi kullanabilirsiniz.
 • Seçilen telefonun teslimatında kargo takibi Genpa tarafından yapılmaktadır.
 • Akbank ile Genpa kampanya sürecini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

 

Media Markt Denizbank Telefon Kredisi

Media Markt ile Denizbank arasında yapılan anlaşma ile siz de Media Markt'ten alacağınız cep telefonlarında taksit yaptırabilirsiniz. 3.500 TL'ye kadar olan cep telefonlarında 12 aya varan taksit, 3.500 TL üzerindeki cep telefonlarında ise 6 aya varan taksit imkanı ile cep telefonu satın alabilirsiniz.

Başvuru süreci:

Media Markt kredi başvuru sayfasından (https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/denizbank-ile-taksit-firsati.html) cep telefon numaranızı, TC kimlik numaranızı ve sayfada bulunan güvenlik kodunu ilgili kutulara doldurarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi onayı 5 dakika içerisinde cep telefon numaranıza gelecektir. Daha sonrasında ise mediamarkt.com.tr'ye giriş yaparak almak istediğiniz cep telefonu seçerek ödemesini yapabilirsiniz. Sonraki süreç ise 7 gün içerisinde aldığınız cep telefonu faturasıyla birlikte Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Media Markt diğer kredi ve ödeme seçenekleri için buraya tıklayın.

 

Vatan Fibabanka Telefon Kredisi

Vatan Bilgisayar mağazalarından kredi ile cep telefonu satın almak artık çok kolay! Vatan'dan yapacağınız elektronik alışverişlerinde 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatı bulunuyor.

Kredi özellikleri ve başvuru süreci:

 • Başvurunuzu yapmak için VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı 3422'ye sms gönderin.
 • SMS onayı aldıktan sonra ise istediğiniz Vatan mağazasına giderek seçili markalardan dilediğiniz ürünü taksitli olarak satın alın.
 • Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız 444 88 88 numaralı Fibabanka müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Yine Vatan - Fibabanka telefon kredisinde de 3.500 TL altındaki telefonlarda 12 ay, 3.500 TL üzerindeki cep telefonlarında ise 6 aya varan taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bu kampanya 30 Kasım 2019'a kadar geçerlidir.

26333 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan bankaların kredi işlemlerine yönelik yönetmelikte belirtilen, tablet ve bilgisayar alımlarında 6 aya kadar taksit yapılabiliyor. Banka kredisiyle cep telefon alımlarında 3.500 TL'ye kadar deeğeri olan telefonlar 12 ay, 3.500 TL üzerindeki cep telefonları ise 6 aya kadar taksitle alınabiliyor. Ancak kredi kartıyla alışveriş yapmak isteyen kişiler cep telefonlarında sadece "tek çekim" ile alışveriş yapabiliyor. Fakat şirketi olan ve ticari kredi kartı bulunan kişiler 12 aya varan vade ile istediği cep telefonunu satın alabilir. Ticari kredi kartı almak için ise şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Aşağıda ticari kredi kartları ve cep telefon alımlarında taksit sayısı belirtilmiştir, bireysel kartlarda taksit yapılamamaktadır.

 

Diğer Yöntemler:

Taksitli olarak cep telefonu satın almaya karar verdiyseniz yine yukarıda yazdıklarımızın dışında da farklı alternatif yöntemler bulunmaktadır. Bunlar arasında faturalı hatta kredi, elden taksit yaan mağazalardan taksitli alışveriş yapmak, kredi kartçılardan nakit avans çekerek telefon almak gelmektedir. Gelin bunları da maddeler halinde sizlere açıklayalım.

 

Faturalı Hatlara Kredi

Telefona taksit olayının kalkmasından sonra bir çok kişi bu yöntemi kullanarak cep telefon alışverişlerinde taksit yaptırmaktadır. Öncelikle bu yöntemi kullanabilmek için faturalı hattınızın olması ve en az 3 ay düzenli ödeme yapmanız gerekmektedir. Yani Turkcell, Vodafone veya Turk Telekom faturalı hat üzerine cep telefonu alarak taksit yaptırabilirsiniz. 12 aya varan vade ile siz de faturanız üzerine alacağınız cep telefonunuzu bayiye giderek satın alabilirsiniz. Eğer düzenli olarak kullandığınız bir hattınız varsa operatörünüzün bayisine giderek puan sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üzerine ne kadar telefon kredisi çıkacağını anında öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için faturalı hatta kredi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

Taksitle Elden Telefon Satan Mağazalar

Evkur gibi teknoloji mağazaları elden mağaza taksiti ile taksitli cep telefon satışı yapmaktadır. Siz de bu mağazalara giderek başvuru yapabilir ve hangi telefonu taksitle alacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu yöntemin dışında diğer bir yöntem ise kredi kartınızdan nakit avans çekerek taksite böldürdükten sonra bu parayla cep telefonu almak kalmaktadır. Siz de bu yöntemleri kullanarak akıllı cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan güncel bilgileri inceleyerek siz de kredi kartına taksitle telefon nasıl alınır sorusuna yanıt bulabilir, hangi yöntem ile kredili olarak telefon satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Konuyu toparlayacak olursak Teknosa, Media Markt ve Vatan Bilgisayar gibi mağazalara giderek anında cep telefon kredisi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ticari kredi kartınız ile peşin fiyatına 12 aya varan vadelerle yine bu mağazalardan yada istediğiniz yerden telefon satın alabilirsiniz. Ayrıca Evkur'dan taksitli telefon almak yada faturalı hat üzerine kredili telefon almak gibi alternatif yöntemleri de kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir ve bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat