Çiftçiye Kredi Kartı Veren Bankalar (Tarım Kart Başvurusu)

Bu sayfadan çiftçiye kredi kartı veren bankalar karşılaştırması yapabilir, tarım kart başvurusu ile çiftçiye özel kredi kartlarını karşılaştırabilirsiniz.

Çiftçiye Kredi Kartı Veren Bankalar (Tarım Kart Başvurusu)

 Çiftçilik, ülkemizin en önemli geçim kaynaklarından biridir. Toprağın işlenmesi ya da hayvan yetiştiriciliği, hem ülke ekonomisine hem de üreticiye büyük katkı sağlar. Günümüzde çiftçiler, mahsüllerinin verimli olması ve ürünlerin ihracatının sağlanması için bir takım ekonomik harcama yapmak zorunda kalırlar.  Bu durumda çiftçinin ekonomik durumu yetersizse, kredi kartı başvurusunda bulunarak, gerekli olan malzemelerin alımı için finansman sağlanabilir. Ekonomik durumu olmayan çiftçilerimiz için, ‘çiftçiye kredi kartı veren bankalar’ konusunda araştırma yaptık. Çiftçiler, kredi kartı veren bankalara başvuru yaparak, acil nakit ihtiyaçlarına da son verebilir. Sayfamızdaki bilgilere göz atarak, kredi kartı başvurusunda bulunabileceğiniz bankaları ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. 

 

Çiftçi Kredi Kartları

Günümüzde ekonominin en değerli taşları arasında yer alan çiftçilerimize, bankalar özel olarak kredi kartı vermektedir. Yüksek limitli, artan limitli veya sabit limitli olarak kredi kartı seçeneklerini karşılaştırabilir ve size en uygun olan kredi kartına başvurunuzu yapabilirsiniz. Çiftçilere özel kredi kartı veren bankaları araştırarak sizler için bu bankaların kartlarını aşağıda sıraladık. Başvuru seçeneklerinden hemen online formlar aracılığıyla kredi kartı başvurunuzu yaparak anında kart sahibi olabilirsiniz.

 

Tarım Kart Başvurusu yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve aşağıda yer alan diğer bankaların çiftçilere özel olarak hazırladıkları ve genellikle ismini "tarım kart" olarak duyurdukları bu kredi kartlarına başvurunuzu yaparak siz de çiftçilere özel olarak oluşturulan kredi kartı kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Ziraat Bankası traktör kredisi

Hayvancılık kredisi veren bankalar

 

Ziraat Bankası Çiftçi Kredi Kartı


Ziraat Bankası başak kartınızı, hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanabilirsiniz. Tarımsal girdi satan iş yerlerinden alışveriş yapabilir, tarımsal kredinizi rahatça kullanabilirsiniz. Kredinizi kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz. Hasat zamanına göre ödemelerinizi ayarlayabilirsiniz. TMO ödemelerinize dilediğiniz an ulaşabilir, taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Taksitli alışverişin yanında 5 aya varan faizsiz dönem avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Bankkart başak sayesinde biriktirdiğiniz puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ziraat Bankası şubeleri ve internet bankacılığından kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

İlgili: Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma

 

Qnb Finansbank- CardFinans Tarım Kart


Tarım kart ile tarımsal girdi alışverişi yapabilir, nakit ihtiyacınızı geniş vade imkanı ile karşılayabilirsiniz. Tarımsal girdi alışverişlerinde 6 aya varan faizsiz dönem avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tarım kart ekstre tarihi, ürünün hasat tarihine göre yılda 1 ya da 2 ödemeli olarak ayarlanabilmektedir. Kartınız ile birlikte atm’lerden 2 yıl vadeye kadar taksitli kredi kullanabilirsiniz. Tarım karta şubelerine giderek ya da kısa mesaj atarak sahip olabilirsiniz. 

Sms ile tarım kart başvurusu: TCKN yazıp 3252’ye mesaj atabilirsiniz.

 

Vakıfbank- Tarım Kart


Vakıfbank Tarım Kart ile tarımsal faaliyetiniz sırasında ihtiyaç duyduğunuz nakdi finanse edebilirsiniz. Tarım üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ödemesiz dönem ve indirimli faiz oranı vb. avantajlardan yararlanabilirsiniz. Nakit çekim limitiniz dahilinde kredi kullanabilirsiniz. Tarım kart ile hasat dönemine uygun vade, 6 aya kadar faizsiz alışveriş imkanı, nakit kredi kullanımı, fatura- bağkur primlerini erteleme, tarsim sigorta primlerini erteleme, vadesiz hesap bağlama, asgari ödeme ve çeşitli ek kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kart borcunuzu pek çok kanaldan ödeyebilme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giderek, internet bankacılığı üzerinden ya da kısa mesaj atarak tarım karta sahip olabilirsiniz. 


Sms ile tarım kart başvurusu: Aralarında birer boşluk bırakara TARIM ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 5724’e mesaj atabilirsiniz.

 

Yapı Kredi- Verimli Kart


Çiftçiler; akaryakıt, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan, fide vb. ihtiyaçlarını Yapı Kredi verimli kart ile 6 ay faizsiz ödeme imkanları ile alabilirler. Anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan harcamaların ödemesini, hasat zamanında yapabilirsiniz. Atm’lerden ve şubelerden nakit çekim işlemi yapabilirsiniz. Nakit çekiminin yanı sıra tarım sigorta primlerinizi de rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Verimli karta başvuru yapmak için Yapı kredi şubelerine gidebilirsiniz.
 

 

Akbank- Tarım Kart


Tarım Kartınız ile üye iş yerlerinden mazot, gübre, ilaç, fide, tohum gibi tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ödemesini hasat zamanı yapabilirsiniz. Hasat zamanı yılda 1 defa ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızla 7 gün 24 saat boyunca atm’lerden vadesiz mevduat hesabınıza ulaşabilirsiniz. Atm’lerden dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz. Üye iş yerlerinden alışveriş yapmak ve vade farksız kampanya avantajlarından yararlanmak istiyorsanız Akbank şubelerine giderek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Denizbank- Çiftçi Kart

·   Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, dilediğiniz her yerde electron ve maestro kart kabul eden iş yerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Atm’lerden nakit çekebilir, dilediğiniz zaman bakiyenizi sorgulayabilirsiniz ve bireysel bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Kart başvurusunda bulunmak için Denizbank şubelerine gidebilirsiniz. Çiftçi kartı ile ilgili daha detaylı bilgiye Denizbank Tarım Hattından ulaşabilirsiniz.

Denizbank Tarım Hattı: 0850 222 6 800

 

Ülke ekonomimizin en önemli bileşenlerinden biri de tarımdır. Gıda sektöründe ihtiyaç duyulan madde ihtiyacı, sanayi sektöründe hammadde ihtiyacı, ürünlere talep yaratma ve ihracata olan katkısı ile tarım sektörü, ülkemizin ekonomisine büyük bir katkı sağlamaktadır. Çiftçilerin modern sulama, modern tarım ve organik tarım tekniklerini kullanılması ile birlikte tarım sektörü hızla gelişmektedir. Bu teknikleri uygulamak için gerekli olan nakit ihtiyacı, çiftçileri ekonomik sıkıntıya sokabiliyor. Bu durumda günümüz bankaları, sunmuş oldukları hizmetler ile çiftçiye destek sağlıyor. Çiftçiye kredi kartı veren bankalar  güncel kampanyaları ile yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Acil nakit ihtiyacınızı bankalar ile sonlandırabilir, bu sektörde gelişiminizi hızlı tamamlayabilirsiniz.

 

En iyi kredi kartı

Kolay kredi kartı veren bankalar

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

fatih

tarimkart batak kart

2021-12-28 00:09:39 -
Kapat