Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Denizbank'ın kredi kartını kullanarak sizde avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız bu sayfaya bakabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu
 Denizbank, Türkiye'de 1938 yılından beridir hizmet veren köklü bir banka kuruluşudur. İlk olarak Türk Denizcilik Sektörüne finansman sağlama amacıyla kurulan banka daha sonrasında değişime uğrayarak tüm bankacılık ürünlerini sunmaya başlamıştır. Bu sayfa üzerinden Denizbank'a yaptığınız kredi kartı başvurularınız için Denizbank kredi kartı başvuru sonucu bölümüne göz atabilirsiniz.
Denizbank'ın bonusu bol Deniz Bonus kart alarak, üye işyerlerinde alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanabilir ve bonus puanlar kazanabilirsiniz. Yapılan tüm bonus kampanyalarından yararlanabilir, uygun ve avantajlı kart kullanma şansını sizde kullanabilirsiniz.

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Denizbank kredi kartı başvurusu yaptığınız sırada, bankaya verilen bilgiler neticesinde banka yetkilileri tarafından değerlendirme yapılmaktadır. Başvuru sonrasında sizin kredi notunuz, gelir durumunuz, banka siciliniz kontrol edildikten sonra olumlu yada olumsuz olarak tarafınıza dönüş yapılacaktır. Başvuru sonucunuz da bankada kayıtlı cep telefon numaranıza sms olarak bildirilecektir. Eğer sizin telefonunuz reklam mesajlarına kapalıysa yada herhangi bir aksaklık durumunda size bu mesaj iletilmediyse aşağıda yer alan yöntem sayesinde başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numarasını arayabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın Denizbank şubesine giderek de başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Denizbank internet sitesinden şu anda başvuru sonucu sorgulama bölümü bulunmamaktadır bu nedenle yukarıda saydığımız yöntemleri kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim?

Denizbank'a yaptığınız kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız diğer bankalardaki gibi sms ile yada internet üzerinden sorgulama yapılamamaktadır. Sms ile kredi kartı başvurusunu KKART yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak Tc kimlik numarasını da ekleyip 3280'e sms gönderip yapabiliriz. Ancak dediğimiz gibi farklı yöntemlerle kredi kartı sonucu öğrenilemez. Diğer yandan Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme yapmak isteyenler en yakın banka şubesini ziyaret ederek Tc kimlik numarasıyla başvuru durumu hakkında bilgi alabilirler.

Denizbank kredi kartı başvurusu
Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: