En Avantajlı Kredi Kartı: Akbank Axess

Akbank Axess kredi kartıyla kazanmış olduğunuz chip- paralarınızla üye iş yerlerinden ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. En avantajlı kredi kartı Akbank Axess hakkında daha detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

En Avantajlı Kredi Kartı: Akbank Axess

 Bankalar ve bazı finans kuruluşlarının müşterilerine verdiği, anlaşmalı POS cihazı bulunan noktalarda ödeme amaçlı kullanılan ya da banka atm’lerinden nakit avans çekilebilen kartlara kredi kartı denmektedir. Ülkemizin önde gelen bankalarından Akbank, müşterilerine çeşitli kredi kartı hizmeti sunmaktadır. En avantajlı kredi kartıAkbank Axess ile sizler de, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Çeşitli ihtiyaçlarınıza cevap veren, fırsatlarla dolu Akbank Axess kredi kartı hakkında detaylı bilgiye, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

 

En Avantajlı Kredi Kartı 2021

Yurt içi ve yurt dışında rahatça alışveriş yapmak, acil nakit ihtiyacınıza son vermek istiyorsanız Akbank Axess kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Axess kredi kartının özelliklerinden bahsedelim. Axess kredi kartı sizlere taksit imkanı sunar ve chip- para kazandırır. Chip- paralarınızı dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz. Türkiye’nin Axess’e üye olan mağazalarından chip- paralarınızla ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. 1 TL, 1 chip- paraya eşittir. Bunun yanı sıra fatura ödemelerini zamanında yapamamaktan şikayetçiyseniz, Axess kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı tanımlatabilir, ödemelerinizi zamanında gerçekleştirebilirsiniz. Otamatik ödeme talimatlarınızı444 25 25müşteri hizmetlerinden ya da Akbank direkt’ten verebilirsiniz. Cep telefonu operatörleri, Teknosa mobil ve pocell ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı tanımlattıysanız, faturalarınızdan herhangi bir faiz alınmamaktadır. Diğer faturalarınıza ise, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık olarak %1,84 oranında günlük faiz işlenmektedir. Akbank’ın en avantajlı kredi kartına sahip olarak farklı kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bunun için;axess.com.tradresinden ‘kampanyalar’ sekmesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

 
- Axess Kredi Kartı Başvuru Yolları
 

Şubeden Akbank Axess kredi kartı başvurusu
 

Yurt içinde 800’den fazla şubesiyle hizmet veren Akbank, axess kredi kartı ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Kredi kartınız için şubelere giderek direkt başvuruda bulunabilirsiniz.
 

İnternetten Akbank Axess kredi kartı başvurusu
 

https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Karti/EntryPoint.aspxadresinden form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra axess kredi kartınız adresinize teslim edilecektir. Şubelere gitmenize gerek kalmadan, hızlı bir şekilde axess kartınıza sahip olabilirsiniz.
 

Akbank Telefon Şubesinden axess kredi kartı başvurusu
 

Şubelerde gidip sıra beklemekten sıkıldıysanız, internet üzerinden kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yaparken olumsuz bir durumla karşılaştınız ve başvurunuzu gerçekleştiremediniz. İşte bu durumda 444 25 25 numaralı Akbank telefon şubesinden axess kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 


Siz de bu sayfada yer alan bilgilerle birlikte Akbank kredi kartı başvurusu yapabilir ve en avantajlı kredi kartı'na sahip olabilirsiniz. Kredi kartlarını hayatımızın her alanında kullanıyoruz. Lakin, en avantajlı kredi kartını bulmak oldukça zor. Sizler için, Akbank’ın Axess kredi kartını araştırdık. En avantajlı kredi kartı Akbank Axess ile sizler de, pek çok fırsattan yararlanabileceksiniz. Zaman kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirerek, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

İlgili:

Akbank kredi kartı başvurusu
En avantajlı kredi kartları

Yorum yap: