Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Siz de faizsiz kredi kartı veren bankalar ile kredi kartı başvurusu yapabilir ve Katılım Bankaları'ndan faizsiz kredi kartı alabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye'de katılım bankacılığı alanında 6 banka aktif olarak hizmet vermektedir. Siz de faizsiz kredi kartı veren bankalar karşılaştırmasını yaparak en iyi kredi kartını alabilir ve faizsiz olarak kredi kartı kullanmaya başlayabilirsiniz.Kredi kartı kullanarak acil nakit ihtiyaçlarınıza özel uygun kar ayı oranları ile nakit avans çekebilir, alışverişlerinizde taksit yaptırabilir ve yaptığınız alışverişlerden puan kazanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Kartı Başvurusu

Faizsiz olarak kredi kartı kullanmaya karar verdiyseniz bunun için pek çok farklı banka seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu bankaların kredi kartı kampanyalarına, yıllık kart ücretine ve diğer bilgilerine bakarak siz de bu bankaları karşılaştırdıktan sonra internetten veya bankanın şubesinden kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurusu yapmadan önce aşağıdaki bilgileri inceleyerek bankaların güncel bilgilerini karşılaştırabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Kartları

Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Kartı

Ziraat Bankası'nın katılım bankacılığı alanında hizmet veren alt kuruluşu "Ziraat Katılım Bankası'nda" faizsiz olarak kredi kartı başvurusu yapabilir ve hemen kredi kartınızı alabilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası FİLİKA - Finansman limitli kredi kartı ile yurtiçinde maddi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, katılım bankacılığı prensibi doğrultusunda hizmet alabilirsiniz.

Kredi Kartı Özellikleri:

  • Kartınıza tahsis edilen limiti isterseniz tek bir seferde, isterseniz de 1.000 TL üzerinde birden çok harcamanızı yapabilirsiniz.
  • Harcamalarınızı tek seferde yapar ve sonrasında 2 ile 60 taksitli olacak şekilde başvurunuza göre taksitlendirme yapılır.
  • Kredi kartının tahsis ve kart ücreti yoktur.

Nasıl Başvuru Yapılır?

En yakın Ziraat Katılım şubesinden veya Ziraat Katılım internet bankacılığı aracılığıyla kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım Kredi Kartı

Vakıf Katılım kredi kartı ile siz de alışverişlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıf Katılım kredi kartı ile yıllık kredi kartı aitadı ödemek zorunda kalmazsınız. Vakıf Katılım kredi kartı harcamalarınızı internet şube veya mobil şubeden takip edebilirsiniz.

Kredi Kartı Özellikleri:

  • Kart aidatı ve kesinti yoktur.
  • Temassız özelliği,
  • 3D güvenlik,
  • Banka kartı özelliği.

Banka ve Kredi Kartı
 

Taksit
 

Puan
 

Yıllık Kart Bedeli
 

Nakit Avans

Ziraat Katılım - Filika Kart

Var

Var

-

-

Vakıf Katılım - VKart Banka Kartı

-

-

-

-

Albaraka Türk Katılım - World Kart

Var

Var

-

-

Kuveyt Türk Katılım - Sağlam Kart-Altın Kart

Var

Var

-

Var

Türkiye Finans Katılım - Happy Kart

Var

Var

Var

Var

Siz de bu sayfamızda yer alan Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Albaraka Türk gibifaizsiz kredi kartı veren bankalar ile kredi kartı başvurusu yaparak faizsiz kredi kartınızı hemen kullanabilirsiniz.

İlgili sayfalar:

Faizsiz kredi veren bankalar

En kolay kredi kartı veren bankalar

Yorum yap: