GALATASARAY Kredi Kartları

Galatasaraylılara özel olarak üretilen kredi kartlarından alarak siz de takımınıza destek olabilirsiniz. Bu sayfada Galatasaray kredi kartları listesi yer almaktadır, siz de hemen başvurunuzu yapabilirsiniz!

GALATASARAY Kredi Kartları

 Hayatın her alanında takımına bağlılığını sürdürmek isteyen Galatasaray'lılara özel olarak üretilen kredi kartlarını bu sayfada hazırladık. Siz de Galasasaray kredi kartı sayesinde alışverişlerinizde takımınıza destek olurken, aynı zamanda bir çok avantajlı kampanyalardan da yararlanma şansına sahip oluyorsunuz. Vakıfbank, Garanti Bankası, Denizbank gibi bankaların sunduğu GS kart başvurusu yaparak siz de takımıza tam destek olabilirsiniz.

GALATASARAY KREDİ KARTLARI

Türkiye'nin en büyük kulüpleri arasında yer alan, UEFA avrupa kupasını ülkemize kazandıran tek Türk takımı unvanını elinde bulunduran şanlı Galatasaray'ın kredi kartları da bir o kadar havalı! Aşağıda bulunan bankaların kredi kartı tekliflerini, avantajlarını değerlendirebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan bankalardan anında gs kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

GS BONUS KREDİ KARTI (GARANTİ BANKASI)

Galatasaray taraftarlarına özel olarak üretilen GS Bonus kartı, Garanti Bankası'ndan alabilirsiniz. Bu sayede siz de ek bir ücret ödemeden takımınıza katkıda bulunabilirsiniz. GS Bonus kart ile Galatasaray Dergisi abonelikleri, MNG kargo gönderilerinde %25 indirim gibi pek çok farklı alanda kmpanyaları bulunmaktadır. Aynı zamanda Gs Store indirimleri, bedava bilet şansı, maçlarda öncelikli bilet alabilme gibi GS'ye ait avantajları da değerlendirebilirsiniz.

Gs Bonus başvurusu için tıklayın.

VAKIFBANK GS KREDİ KARTI

Devlet bankaları arasında hizmet veren Vakıfbank'ta da Galatasaray'lılara özel olarak Vakıfbank GS World Card bulunmaktadır. Yapılan harcamaların bir kısmı Galatasaray'a katkı olarak giderken, sşz de WorldPuan kazanarak alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Hediye maç biletleri, GS'nin attığı gollere göre puan kazanabilme gibi farklı avantaj ve kampanyaları bulunmaktadır.

DENİZBANK GS BONUS

Galatasaray ailesine özel olarak üretilen bu kart sayesinde takımınıza destek olurken, aynı zamanda pek çok farklı kampanyadan da yararlanabilirsiniz. GS Store mağazalarında indirim ve kampanyalar, bedava maç bileti kazanma, deplesman maçlarına takımla beraber gidebilme gibi pek çok farklı kampanya GS Bonus kredi kartında sizleri bekliyor.

GS Bonus'a başvuru yapmak için tıklayın.

Bu sayfamızda GS kredi kartı ve bilgilerini Galatasaray ailesi için hazırladık. Siz de bu karlardan birini yada bir kaçını alarak takımınıza destek olmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca 
en kolay kredi kartı veren bankalar sayfasına da göz atabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat