sponsorlu bağlantılar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Çalışmayan kişilerin kredi kartı alabilmeleri için, gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hangileridir? Bu sayfaya bakarak siz de çalışmayanlara kredi kartı veren bankaları öğrenebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

2018-09-19 13:20:58

sponsorlu bağlantılar
 Tüm bankalar, kredi notu iyi olan ve gelir belgesi olan herkese kredi kartını kolaylıkla vermektedir. İşsiz ve çalışmayan kişilerin kredi kartı alabilmeleri için, gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listesini sizlere hazırladık. Bankalardan kredi kartı almanın en kolay yolunu arayan kişiler konunun detaylarına göz atabilir. Bu konumuzda çalışmayan kişilerin nasıl kredi kartı alabileceğini ele alacağız. Siz de konu içeriğinde bulunan bilgilere göre kredi kartı başvurusu yapabilir, anında onaylı kredi kartınızı hemen alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

BELGESİZ KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Çalışmayan kişilerin kredi kartı alabilmeleri oldukça zordur ancak imkansız değildir. Çalışayan kişilerin bankadan kredi kartı alabilmeleri için bankaya ek gelir göstermesi gerekmektedir. Eğer hiçbir geliriniz bulunmuyorsa bankalar kredi vermezler. Eğer kira geliri veya farklı bir yerden gelen geliriniz bulunuyorsa bunu bankaya belirterek kredi kartını kolaylıkla alabilirsiniz. Akbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Odeabank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi gibi bankalar bu kişilere kolaylıkla kredi kartı vermektedir. Ayrıca çalışmıyor ve gelir belgeniz yoksa kredi kartı alabilmeniz için kredi notunuzun 1400 üzerinde olması gerekmektedir. Daha önce kara listeye girmemiş ve kredi sicilinizin temiz olması da diğer kriterlerdir. Eğer kredi skorunuz 1100 altında bulunuyorsa bankalardan kolay kolay kredi ve kredi kartı alamazsınız.


İlgili: Az riskli olanlara kredi veren bankalar


Eğer ev hanımı veya emekliyseniz yine bankalardan kolaylıkla kredi kartı alabilirsiniz. Ev hanımları için eşinin gelir belgesi, emekliler için de emeklilik cüzdanı kredi kartı alabilmek için yeterli olmaktadır. Ayrıca Akbank gibi bankalar öğrencilere de kredi kartı vermektedir (üniversite öğrencileri) Bazı şartlar altında kullandırılan bu kredi kartları genellikle düşük limitli olarak sunuluyor. Diğer yandan esnaflar da ticari sicil kayıtlarıyla beraber istediği bankaya giderek kolaylıkla kredi kartlarını alabilirler. Bunların yanı sıra hiçbir işte çalışmayan işsizler kredi kartı almakta oldukça zorluk çekmektedir. Bu kişilere kredi kartı verilmemesinin nedeni ise bir gelirlerinin olmamasıdır. Yine bazı bankalar kampanyalar yaparak işsizlere kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu kredi kartları yine öğrencilere verilen kartlar gibi 300-500 TL gibi düşük limitlerle verilmektedir. Düenli ödemeler yaparak ve borçlarınızı gününde ödeyerek kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan linkten kolay kredi kartı veren bankaları inceleyebilir, hemen kredi kartınızı alabilirsiniz.

BAKIN: En kolay kredi kartı veren bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Toparlamak gerekirse ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve çalışmayanlar bu kredi kartlarından yararlanabiliyorlar. Eğer işsizseniz ve çalışmıyorsanız yukarıda yer alan bankalara kredi kartı başvurusu yapabilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz ise, banka şubesine giderek durumu izah etmeniz ve kredi kartı başvurunuzu oradan yapmaktır. Eğer bankacıya durumu bildirirseniz size yardımcı olmaya çalışacaktır. Ayrıca bankaların internet bankacılığını kullanarak da ilgili formları doldurup kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. TC kimlik numarası, doğum tarihi, telefon numarası gibi bilgileri doldurarak hemen siz de bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar tarafından sunulan kredi kartlarını almak isteyen işsiz kişilerin, kredi kartı alabilmeleri için mutlaka bankanın şubesine gitmesi gerekmektedir.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Öcan yilmaz
Öcan yilmaz

sikortalı işde çalışmıyorum selbes çalışıyorum kırdi kartı almak istiyorum

2019-02-05 15:53:29 -
Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA