Kredi Kartı Limit Arttırma Yolları

Kredi kartınızın limitini yükseltmek istiyorsanız, bu sayfa aracılığıyla siz de kredi kartı limit arttırma başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Limit Arttırma Yolları

 Kredi kartı limiti arttırma işlemleri sayesinde siz de kredi kartınızın limitini yükseltebileceksiniz. Artan alışveriş ihtiyaçlarıyla beraber bazı kişilerin kredi kartı limitleri yetersiz gelebilmektedir. Tabi ki, kredi kartlarını düzenli ve bilinçli kullanmak gereklidir. Çünkü kredi kartı "olmayan bir para" değildir ve bankanın size verdiği "borç paradır". Bankalara son zamanlarda kredi kartı limit arttırma ile iligli bir çok başvuru yapılmaktadır. Çoğu banka müşterisi kredi kartlarının limitini yükseltmenin nasıl yapıldığını bilse de, bazı kişiler bunu bilememektedir. Biz de kredi bankalar olarak sizler için tüm bankaların kart limiti artırma yöntemlerini araştırdık ve bu sayfamızda hazırladık.

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir?

Bankalar tarafından belirlenen kredi kartı limitleri, kişinin kredi notu, aylık net geliri, geçmiş ödemeleri, kredi durumu ile ilgilidir. Kredi notunuz ne kadar yüksek olursa bankalar size o kadar fazla güvenecektir. Eğer kredi notunuz düşük ise bankalar size kredi vermezler ve kredi kartı limitinizi yükseltmezler. Bundan dolayı kredi puanınızı sürekli kontrol altında tutmalı ve yükseltmelisiniz.

Kredi notu; Banka müşterilerinin finansal durumuna göre 0 ile 1900 arasında belirlenen bir puanlama sistemidir. Kredi notu Findeks üzerinden sorgulansa da, sorgulama için pek çok yöntem bulunmakadır. Siz de ücretsiz kredi notu sorgulama sayfasına göz atabilir ve kredi puanınızı öğrenebilirsiniz.

İnternet Bankacılığından Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Kredi kartı limitinizi arttırmak için en çok kullanılan yöntem bankaların internet bankacılığıdır. Vakıfbank, Akbank, Yapı Kredi, Garanti, TEB, İş Bankası, Ziraat Bankası ve diğer tüm bankaların günümüzde internet şubeleri bulunmaktadır. Siz de internet şubesinden "kredi kartı - kartlar" gibi menülere girerek kredi kartı limitinizi arttırmak için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden "otomatik limit artırımı" talebinde bulunabilir, harcamalarınıza ve kredi notunuza göre sürekli olarak limitinizi otomatik arttırabilirsiniz. Otomatik limit arttırım talebi verdikten sonra limit arttırımı için herhangi bir yere başvuru yapmanız gerekmez, banka zaman geçtikçe limitinizi yükseltecektir.

SMS ile kredi kartı limiti nasıl yükseltilir?

SMS bankacılığı bir çok alanda müşterilere hızlı ve pratik işlemler yapılabilmektedir. Sms ile kredi kartı, kredi başvurusu yapabilir, limit arttırım talebinde bulunabilir veya kredi notu sorgulaması yapabilirsiniz. Kredi kartı limitinizi arttırabilmek için tek bir sms göndermeniz sonucunda başvurunuz bankaya iletilecektir. Aşağıda yer alan bilgiler sayesinde bankaların kredi kart limiti artırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma

444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri sayesinde kredi kartı limitinizi yükseltebileceğiniz gibi, sms göndererek, internet şubesi üzerinden, atm'lerden de kart limiti yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz. Sms ile veya diğer yöntemleri kullanarak limitinizi arttırmak istiyorsanız,
Akbank kredi kartı limit arttırmasayfasına göz atabilirsiniz.


Garanti kredi kartı limit arttırma

Garanti Bankası Bonus kredi kartı limiti arttırabilmek için, Bonus Flaş, Garanti Cep uygulamasını kullanabilir, Garanti internet şubesi, Garanti paramatikleri, Garanti şubeleri, sms göndererek veya Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. 444 0 333 numaralı Garanti müşteri hizmetlerini arayarak siz de limitinizi arttırabilmek için başvuru yapabilirsiniz.

Diğer yöntemler için Garanti Bankası kredi kartı limit arttırma sayfasına göz atabilirsiniz.


TEB Kredi kartı limit arttırma

TEB Bankası'nın kredi kartı limitini arttırabilmek için sms gönderebilir, telefon bankacılığını kullanabilir, mobil şube veya internet şubesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Düzenli olarak kredi kartı limitinizi arttırmak istiyorsanız LIMIT yazdıktan sonra 4616'ya sms gönderebilirsiniz.İş Bankası kredi kartı limiti arttırma

İş Bankası kredi kartınızın limitini arttırabilmek için, İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını kullanabilir, İş Bankası internet şubesi, atm, mobil şube veya banka şubesi üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası maksimum kredi kartı limit arttırma işlemi yapabilmek için 0850 727 0 724 numarasını arayabilirsiniz.

Bu içerik sayesinde siz de bankanızın kredi kartı limit arttırma talebini öğrenebilirsiniz. Diğer bankalar için sitemizde bulunan ilgili bankanın sayfasına göz atabilirsiniz. Bankalar listesi sitemizin en aşağı bölümünde yer almaktadır. Örnek olarak Garanti Bankası'nın sayfalarına göz atmak istiyorsanız https://www.kredibankalar.com/garanti-bankasi linkini ziyaret edebilirsiniz. Diğer bankaların da limit arttırım yöntemleri aşağı yukarı aynıdır, tek değişen şey ise sms bankacılığını kullanmak isteyenlerin göndermesi gereken sms mesaj içerikleridir.

Yorum yap: