Mil Kazandıran Kredi Kartları 2021 (Uçuş Puanı Kazan)

Kazandığınız millerle yaz ayı için seyahat planı hazırlamaya başlayabilirsiniz. En çok mil kazandıran kredi kartları 2021 yılında bu sayfadan öğrenerek, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Mil Kazandıran Kredi Kartları 2021 (Uçuş Puanı Kazan)
Tatil planı yapmaktan ya da seyahat etmekten asla vazgeçemeyenlerdenseniz, en çok mil kazandıran kredi kartları hakkında paylaştığımız haberi okumaya başlayabilirsiniz. Günümüzde kredi kartı kullanan vatandaşların sayısı oldukça artmış durumda. Kredi kartı kullananlarında puan ve mil kazanma gibi bir avantajı oluyor. Kredi kartı puanının yanı sıra kazanılan millerle, hava yolu şirketlerinden kolaylıkla ve avantajlı bir şekilde bilet alabiliyorsunuz. Sizler de seyahatlerinizde kazandığınız milleri kullanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz millerle bazı yerlerde alışveriş yapabilir ya da hava yolu şirketlerinin indirimlerinden ve çeşitli avantajlarından yararlanabilirsiniz.  


En çok mil kazandıran kredi kartı 2021

Sık sık uçakla seyehate çıkıyorsanız siz de kredi kartı harcamalarınız ile puan yerine uçuş mili kazanabilir, uçak biletinizi bedavaya getirebilirsiniz. Mil kazandıran kredi kartları, puan kazandıran kredi kartlarına göre daha avantajlı olmaktadır. Bazı havayolu firmaları mil puan ile alınan uçak biletlerinde kampanyalar yaparak daha ucuz uçak bileti almanızı sağlamaktalar. İşte Türkiye'de hizmet veren en fazla mil puan kazandıran kredi kartları listesi.

 


Mil kazandıran kredi kartları
 

Yapı Kredi- adios

İş Bankası- maximiles

Akbank- wings card

Garanti Bankası- miles & smiles platinum

Ing Bank- pegasus plus classic kart

Garanti Bankası- miles & smiles prive

Akbank- wings business card

Akbank- wings private card

İş Bankası- maximiles select

Akbank- wings black card

ING Bank- pegasus plus premium kart

Halkbank- parafly platinum

Vakıfbank- rail & miles kart

Vakıfbank- milplus

Vakıfbank- milplus platinum

Yapı Kredi- adios premium

 
 İlginizi çekebilir: En Avantajlı kredi kartları

Yapmış olduğunuz harcamalar doğrultusunda size mil kazandıran kartlarla seyahat edebilirsini. Ülkemizin her yerine ya da yurt dışına seyahatlerinizde hava yolu şirketlerinin indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Kredi kartınızla sık sık alışveriş yapıyor ve puan biriktiriyorsanız, bazı bankaların kartları ile bedava uçak bileti de kazanabilirsiniz. Bedava uçuş mili kazanabileceğiniz kartlar aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

İlginizi çekebilir: Kredi kartı başvurusu


 


Uçuş mili kazanabileceğiniz kartlar
 

Garanti Bankası- miles & smiles

İş Bankası- maximiles

Ing- pegasus plus classic kart

Akbank- wings kredi kartı

Halkbank- parafly

Yapı Kredi- adios kart

Teb Kart

Yukarıda belirttiğimiz kartlardan kazanmış olduğunuz millerle istediğiniz hava yolu şirketinden bilet alarak seyahat etmeye başlayabilirsiniz. Mil kazandıran kredi kartları hakkında bilgi sahibi olduysanız sizler de vakit kaybetmeden yaz ayı için seyahat planlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz millerle size özel indirimlerden ve hava yolu şirketlerinin avantajlarından yararlanabileceğinizi unutmayın. 

Yorum yap: