sponsorlu bağlantılar

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar ile 2019 yılında öğrenci kredi kartı başvurusu yaparak hemen kartınızı alabilirsiniz. Üniversite öğrencilerine anında kredi kartı veren bankaların listesi bu sayfada yer almaktadır.

sponsorlu reklamlar

2018-10-07 12:42:30

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  Üniversite öğrencilerinin günlük hayatta pek çok ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçları karşılamak için de kimi zaman kredi kartı gerekiyor, işte bu noktada öğrencileye kredi kartı veren bankalar ile hızlı kredi başvurusu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle öğrenciyseniz, tek tek bankaların kredi kartlarını araştırmak kafanızı karıştırabilir, bana hangi banka kart verir diye merak ediyorsanız okumaya devam edin. Öğrencilere kredi kartı veren bankalar olduğu gibi, günümüzde üniversite öğrencilerinin eğitimlerini maddi sıkıntı yaşamadan tamamlaması için bankalar eğitim kredisi adı altında öğrencilere kredi kartı da vermektedir.

Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Daha önce sitemiz üzerinden öğrencilere kredi veren bankalar sayfasını hazırlamıştık ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda kredi kartı sayfamızı da oluşturduk. Aşağıda yer alan bankalar listesinden öğrenciler için en iyi kredi kartı veren bankayı seçebilir, avantajlara ve kart özelliklerine göz atabilirsiniz. Anında online başvurunuzu yapabilir, kartınız onaylanması halinde adresinize kadar getirtebilirsiniz. Bankaların kredi kartı kampanyalarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve size en uygun kredi kartını seçerek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra kartınız kargoya verilerek adresinize kadar en hızlı şekilde ulaştırılacaktır. Aşağıda yer alan sıralama rastgele oluşturulmuş olup, kampanyaları karşılaştırarak öğrenci kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Karşılaştır: Kredi kartı başvurusu

İş Bankası - İş'te Üniversiteli Kredi Kartı

Listemizin ilk sırasında öğrenciler tarafından çok talep gören İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli kartı yer alıyor. İlk sene yıllık kart aidatı bu kartta alınmazken, borç gecikme faizi olarak da %2,60 seviyelerinde bir oran yansıtılıyor. Kart limiti ise ilk olarak 400 TL oluyor ve daha sonra yükseltmek için talep oluşturabiliyorsunuz. İş Bankası'nın öğrenciler için sunduğu İş'te Üniversiteli kredi kartı özellikleri yukarıdakilerin yanı sıra, Maximum Kart özelliği taşımaktadır. Reklamlarda yer alan tüm Maximum kampanya ve avantajlarından bu kart sayesinde yararlanabilirsiniz. Ayrıca öğrenciler için çok yararlı olan Müzekart özelliği İş'te Üniversiteli kartında mevcuttur. Müzekart özelliğini kullanarak çoğu müzeyi ücretsiz olarak gezme şansınız da olacaktır. Yıllık kart aidatı 20 TL'dir. Daha fazla ayrıntıyı incelemek ve kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan ilgili bağlantıya tıklayınız.

İLGİLİ: İş Bankası öğrenci kredi kartı


Ziraat Bankası - Genç Kart

Ziraat'in üniversiteliler için sunduğu gençkart ile 5 yıl kart ücreti ödemezsiniz. Lisans öğrencisine 500 TL, yüksek lisans 800 TL, doktora 950 TL limit verilmektedir. KYK bursları ve kredi ödemeleri de Ziraat Bankası tarafından yapıldığını biliyorsunuzdur. Bunun için Ziraat Genç Kart alarak avantajlardan yararlanabilir, aynı zamanda tek banka kullanma avantajı elde edebilirsiniz. Ayrıca hali hazırda KYK bursu alıyorsanız Ziraat şubesine giderek Genç Kart almak istediğinizi belirtirseniz anında kart limiti hesabınıza tanımlanıyor. Ayrıca Ziraat Genç Kart Maximum özelliği de taşımakta ve Maximum'daki tüm kampanyalar kullanılmaktadır.

Ayrıntı: Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı


Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Exi26'yı bulandan Allah razı olsun, gerçekten çok manidar bir isim :) neyse fazla gırgıra girmeden konumuza devam edelim. Akbank'ın üniversite öğrencileri için sunduğu bu kart sayesinde Axess kartta yer alan tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Nakit çekim, kredi kartına taksit ve borç atlatma gibi özelliklerden yararlanıp kartınızı kullanabilirsiniz. 26 yaşını geçmemiş kişiler için sunulan bu kart ile alışverişlerde Chip-Para kazanabilir ve chip paralarınızı yani puanlarınızı yine alıverişlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız harcamaları daha sonra taksitlendirme özelliği de vardır. Bu kartın yıllık kullanım ücreti 20 TL'dir.

Ayrıntı: Akbank öğrenci kredi kartı


TEB - ÜniversiTeb Kart

Türk Ekonomi Bankası ( TEB )'in üniversite öürencileri için hazırladığı bu kart sayesinde pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kart limiti ilk olarak 300-400 TL olarak gönderilmekte ve daha sonrasında artırılabilmektedir. %2,60 seviyelerinde gecikme faiz oranı vardır. Bonus Card özelliği ile reklamlarda yer alan tüm Bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. ÜniversiTEB kredi kartı ile sunulan avantajlar da cabası. Örnek olarka hafta içi yapılacak 50 TL ve üzeri harcamalar, haftasınunda gidilecek sinema ve tiyarto biletini %50 indiriyor. Yıllık kart ücreti 6.9 TL'dir.


Vakıfbank - Like Card

Kamu bankası olan Vakıfbank da öğrenciler için kredi kartı vermektedir. Bu kart ile pek çok avantajlara sahip olabilirsiniz. Örnek olarak okuduğunuz bölümde her yıl ortalamanızı yükseltiyorsanız Like Card size 10 bin'e yakın LikePuan hediye etmektedir. Bir çok öğrenci tarafından kullanılan bu kredi kartına başvuruyu Vakıfbank online şubeden de yapabilirsiniz. 
Vakıfbank'ın Like kart başvurusu yapmak ve kart özelliklerini incelemek için aşağıda yer alan ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

İlgili: Vakıfbank öğrenci kredi kartı


Yapı Kredi - Kredi Play

Yapı Kredi'nin üniversite öğrencileri için sunmuş olduğu Kredi Play ile Word kart özelliği kullanabilirsiniz. Word kartta yer alan avantaj ve kampanyalar bu kartta da geçerli olacaktır. Borç gecikme faizi %2,52 olarak yansıtılıyor. Yıllık kart ücreti 38 TL olarak yansıtılmaktadır. Bu sayfada öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesini sizlere sunduk. Bu konu üzerinden üniversite öürencilerine yönelik kart veren bankaların avantaj ve tekliflerini değerlendirebilir, hemen online kart başvurusunu yapabilirsiniz. Ayrıca yorum yaparak diğer üniversiteli arkadaşlarınıza faydalı bilgiler sunabilirsiniz. Yukarıda yer alan bilgilerden yararlanarak siz de öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilir ve 2018 - 2019 eğitim yılı için hemen yeni bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Öğrenciye kredi veren bankalar
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Circle image
Tarık

öğrenciye kredi kartı veren bankalar sayesinde akbank axess 500 tl limitli kartım adresime kadar geldi, yıldız teknik üniversitesinde okuyorum çok teşekkürler.

2018-10-09 13:11:09 -
Circle image
Mahmut Tokdemir

sizlerin hazırladığı öğrenciye kredi kartı veren bankalar sayfası sayesinde anında onaylı kredi kartı sahibi oldum, ilk başta limitim 2 bin tl oldu ve sonrasında yükseltileceği söylendi. hacettepe üniversitesinde okuyorum maddi durumum sıkışıktı bu kredi kartı yetişti çok teşekkürler.

2018-10-07 13:08:02 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA