Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar - 2022 Listesi

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar ile 2022 yılında anında onaylanan öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar - 2022 Listesi

Dünya çapınsa salgın haline dönüşen Korona virüs hastalığından dolayı, bankalar müşterilerin şubeye uğramadan işlemlerini evden yapabilmesi için pek çok önlem almaktadır.Öğrenciye kredi kartı veren bankalar ile siz de öğrenci kredi kartlarının kampanya ve özelliklerini bu sayfadan inceleyebilir, kart başvurusu yapabilir ve banka şubesine gitmeden kartınızın onaylanıp hemen kullanıma açılmasını sağlayabilirsiniz. Üniversite öğrencilerinin günlük hayatta pek çok ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçları karşılamak için de kimi zaman kredi kartı gerekiyor, işte bu noktada öğrenciye kredi kartı veren bankalar ile hızlı kredi başvurusu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle öğrenciyseniz, tek tek bankaların kredi kartlarını araştırmak kafanızı karıştırabilir, bana hangi banka kart verir diye merak ediyorsanız okumaya devam edin. Öğrencilere kredi kartı veren bankalar olduğu gibi, günümüzde üniversite öğrencilerinin eğitimlerini maddi sıkıntı yaşamadan tamamlaması için bankalar, eğitim kredisi adı altında öğrencilere kredi kartı da vermektedir.

 

Öğrenci Kredi Kartları

Daha önce sitemiz üzerinden öğrencilere kredi veren bankalar sayfasını hazırlamıştık ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda kredi kartı sayfamızı da oluşturduk. Aşağıda yer alan bankalar listesinden öğrenciler için en iyi kredi kartı veren bankayı seçebilir, avantajlara ve kart özelliklerine göz atabilirsiniz. Anında online başvurunuzu yapabilir, kartınız onaylanması halinde adresinize kadar getirtebilirsiniz. Bankaların kredi kartı kampanyalarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve size en uygun kredi kartını seçerek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra kartınız kargoya verilerek adresinize kadar en hızlı şekilde ulaştırılacaktır. Aşağıda yer alan sıralama rastgele oluşturulmuş olup, kampanyaları karşılaştırarak öğrenci kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar:

  • Akbank Exi-26 Öğrenci Kart
  • İş Bankası -  İş'te Üniversiteli
  • Yapı Kredi - Play
  • Vakıfbank - Like Öğrenci Kart
  • TEB - ÜniversiTEB Öğrenci
  • Ziraat Bankası - Genç Kart
  • Garanti - Bonus Genç Card
 

Akbank Exi-26 Öğrenci Kredi Kartı

Akbank'ın üniversite öğrencileri için sunduğu bu kart sayesinde Axess kartta yer alan tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Nakit çekim, kredi kartına taksit ve borç atlatma gibi özelliklerden yararlanıp kartınızı kullanabilirsiniz. 26 yaşını geçmemiş kişiler için sunulan bu kart ile alışverişlerde Chip-Para kazanabilir ve chip paralarınızı yani puanlarınızı yine alıverişlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız harcamaları daha sonra taksitlendirme özelliği de vardır. Bu kartın yıllık kullanım ücreti 20 TL'dir.

 

İş Bankası - İş'te Üniversiteli Kredi Kartı

Listemizin ilk sırasında öğrenciler tarafından çok talep gören İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli kartı yer alıyor. İlk sene yıllık kart aidatı bu kartta alınmazken, borç gecikme faizi olarak da %2,60 seviyelerinde bir oran yansıtılıyor. Kart limiti ise ilk olarak 400 TL oluyor ve daha sonra yükseltmek için talep oluşturabiliyorsunuz. İş Bankası'nın öğrenciler için sunduğu İş'te Üniversiteli kredi kartı özellikleri yukarıdakilerin yanı sıra, Maximum Kart özelliği taşımaktadır. Reklamlarda yer alan tüm Maximum kampanya ve avantajlarından bu kart sayesinde yararlanabilirsiniz. Ayrıca öğrenciler için çok yararlı olan Müzekart özelliği İş'te Üniversiteli kartında mevcuttur. Müzekart özelliğini kullanarak çoğu müzeyi ücretsiz olarak gezme şansınız da olacaktır. Yıllık kart aidatı 20 TL'dir. Daha fazla ayrıntıyı incelemek ve kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan ilgili bağlantıya tıklayınız.
 

Ziraat Bankası - Genç Kart

Ziraat'in üniversiteliler için sunduğu gençkart ile 5 yıl kart ücreti ödemezsiniz. Lisans öğrencisine 500 TL, yüksek lisans 800 TL, doktora 950 TL limit verilmektedir. KYK bursları ve kredi ödemeleri de Ziraat Bankası tarafından yapıldığını biliyorsunuzdur. Bunun için Ziraat Genç Kart alarak avantajlardan yararlanabilir, aynı zamanda tek banka kullanma avantajı elde edebilirsiniz. Ayrıca hali hazırda KYK bursu alıyorsanız Ziraat şubesine giderek Genç Kart almak istediğinizi belirtirseniz anında kart limiti hesabınıza tanımlanıyor. Ayrıca Ziraat Genç Kart Maximum özelliği de taşımakta ve Maximum'daki tüm kampanyalar kullanılmaktadır.
 

Garanti - Bonus Genç

Garanti Bankası'nın öğrencilere yönelik olarak verdiği Garanti Bonus Genç kart ile bir çok öğrenciye özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. 18-25 yaş aralığındaki gençlere yönelik olarak sunulan bu kredi kartında yıllık aidat ücreti yoktur. Cafe ve restoran harcamalarında 20 TL bonus imkanı, ekstreleri 1 ay erteleme özelliği gibi pek çok farklı kart özellikleri bulunmaktadır. Garanti Bonus Genç kredi kartına Garanti web sitesinden, 444 0 333 numaralı Garanti müşteri hizmetleri numarasından veya banka şubesinden yapabilirsiniz.
 

TEB - ÜniversiTeb Kart

Türk Ekonomi Bankası ( TEB )'in üniversite öürencileri için hazırladığı bu kart sayesinde pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kart limiti ilk olarak 300-400 TL olarak gönderilmekte ve daha sonrasında artırılabilmektedir. %2,60 seviyelerinde gecikme faiz oranı vardır. Bonus Card özelliği ile reklamlarda yer alan tüm Bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. ÜniversiTEB kredi kartı ile sunulan avantajlar da cabası. Örnek olarka hafta içi yapılacak 50 TL ve üzeri harcamalar, haftasınunda gidilecek sinema ve tiyarto biletini %50 indiriyor. Yıllık kart ücreti 6.9 TL'dir.
 

Vakıfbank - Like Card

Kamu bankası olan Vakıfbank da öğrenciler için kredi kartı vermektedir. Bu kart ile pek çok avantajlara sahip olabilirsiniz. Örnek olarak okuduğunuz bölümde her yıl ortalamanızı yükseltiyorsanız Like Card size 10 bin'e yakın LikePuan hediye etmektedir. Bir çok öğrenci tarafından kullanılan bu kredi kartına başvuruyu Vakıfbank online şubeden de yapabilirsiniz. 
Vakıfbank'ın Like kart başvurusu yapmak ve kart özelliklerini incelemek için aşağıda yer alan ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

 

Yapı Kredi Play Kart

Yapı Kredi'nin üniversite öğrencileri için sunmuş olduğu Kredi Play ile Word kart özelliği kullanabilirsiniz. Word kartta yer alan avantaj ve kampanyalar bu kartta da geçerli olacaktır. Borç gecikme faizi %2,52 olarak yansıtılıyor. Yıllık kart ücreti 38 TL olarak yansıtılmaktadır.
 

Bu sayfada öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesini sizlere sunduk. Bu konu üzerinden üniversite öürencilerine yönelik kart veren bankaların avantaj ve tekliflerini değerlendirebilir, hemen online kart başvurusunu yapabilirsiniz. Ayrıca yorum yaparak diğer üniversiteli arkadaşlarınıza faydalı bilgiler sunabilirsiniz. Yukarıda yer alan bilgilerden yararlanarak siz de öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilir ve 2022 eğitim yılı için hemen yeni bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: 

Öğrenciye kredi veren bankalar

En kolay kredi kartı veren bankalar

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Ahmet Yaşar

Akbank öğrenci kredi kartı başvurusu yaptım hemen onaylandı. Bu konuyu oluşturduğunuz için teşekkür ediyorum.

2020-04-15 12:09:53 -
Tarık

öğrenciye kredi kartı veren bankalar sayesinde akbank axess 500 tl limitli kartım adresime kadar geldi, yıldız teknik üniversitesinde okuyorum çok teşekkürler.

2018-10-09 13:11:09 -
Mahmut Tokdemir

sizlerin hazırladığı öğrenciye kredi kartı veren bankalar sayfası sayesinde anında onaylı kredi kartı sahibi oldum, ilk başta limitim 2 bin tl oldu ve sonrasında yükseltileceği söylendi. hacettepe üniversitesinde okuyorum maddi durumum sıkışıktı bu kredi kartı yetişti çok teşekkürler.

2018-10-07 13:08:02 -