sponsorlu bağlantılar

Şubat 2018 Kredi Kartı Kampanyaları

Sizde bankalardan kredi kartı kullanıyorsanız avantajlarından yararlanmak için 1 - 28 arasındaki Şubat 2018 Kredi kartı kampanyalarını incelemelisiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-01-21 00:28:23

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Kredi kartı kampanyalarını sitemizden duyurmaya devam ediyoruz. Sizde daha çok bonus, puan yada hediye kazanmak için bu konuyu takip edebilirsiniz. Her gelen yeni avantajlarda sizler için konuyu güncelliyoruz. Şubat 2018'e ait kredi kartı kampanyalarını ve kredi ürünlerini bu sayfada hazırladık.

Şubat 2018 kredi kartı kampanyaları

Şubat ayı malum 28 gün olduğu bilinmektedir. Bu yılda en kısa ay olarak yaşayacağımız şubat'ta bankalar müşterilerinin memnuniyetini artırmak için kredi kartları ile alakalı olarak kampanyaları duyuruyorlar. Tüm bankaların web sitesi ve sosyal medya hesaplarındaki duyurdukları bu reklam / kampanyaları sizlere sunuyoruz. İşte Şubat ayına ait bankaların kart kampanya verileri.

Konut kredisi kampanyaları 2018


Garanti Bankası kredi kartı kampanyası
Türkiye'de en çok kredi kartı müşteri sayısına sahip olan Garanti Bankası, Bonus Kart ile kampanyalarını sunmaktadır. Sizde bu kampanyaları takip ederek en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bir çok sektörde kampanyalarını duyuran Garanti'nin şubat ayına özel olarak oluşturduğu bir ürünü henüz olmasa da güncel verileri sizlere aktaralım. Akaryakıtta Total istasyonlarında 40 TL'ye varan bonus puan, beyaz eşya alışverişlerinde 12 taksite varan vade seçenekleri, Metro marketlerde 30 TL bonus, giyim sektöründe bir çok avm'de 500 TL'ye varan puanlar ve %50'ye varan indirimler sizleri bekliyor. Garanti'nin tüm bu kampanyalarına ise buradan ulaşabilirsiniz.


Akbank kredi kartı kampanyaları
Akbank Axess kredi kartı kampanyalarını da sizlere sunalım. Petrol Ofisi'nde 30 TL indirim ve 50 TL'ye varan chip para 1 Ocak 15 Şubat tarihleri arasında kazanabilirsiniz. Lc Waikiki'de 5 Şubat'a kadar Axess'lilere özel kampanyalar da mevcuttur. Bu kampanyalara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer bankaların da şubat 2018 kredi kartı kampanyalarına da bakabilirsiniz. Siteleri üzerinde yer alan kredi kartı > kampanyalar menüsüne gelmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yeni kampanyalar ve avantajlar oldukça bu konumuzu güncellemekteyiz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA