Ticari Kredi Kartı (Yüksek Limitli Kart Başvurusu)

Ticari kredi kartı veren bankaların avantajlarına göz atarak siz de anında yüksek limitli ticari kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Ticari Kredi Kartı (Yüksek Limitli Kart Başvurusu)

Esnaf ve Kobi'lerin ticari kredi kartı almaları için bankalar esnaflara özel olarak yüksek limitli kredi kartı vermektedir. Siz de bu sayfamızda yer alan bankaların ticari kredi kartı incelemesini yaparak, hemen başvurunuzu yapabilir anında yüksek limitli kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bankalar müşterilerini bireysel ve kurumsal olarak ayırmaktadır. Kurumsal sınıfında yer alan ticari sınıfı ile siz de işletmenize özel kredi kartları sahibi olabilirsiniz.

Ticari kredi kartları başvurusu
Siz de işletme sahibi olarak yeni bir kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız, işletmenize özel çok yüksek limitli olarak kredi kartı sahibi olmanız mümkündür. Normal bireysel kredi kartı sahibi olmak yerine siz de aşağıda bulunan esnaflara hemen kredi kartı veren bankalardan anında kredi kartı alabilir, kartınızı adresinizde teslim alabilirsiniz. Ticari kredi kartları, bireysel kartlara göre pek çok farklı özellik ve avantaj barındırmaktadır. Her bankanın kendine has özellikleri ve kampanyaları bulunmaktadır. Aşağıda en avantajlı ticari kredi kartı veren bankaların listesini sizlere sunduk. Siz de en kolay kart veren bankalara başvurunuzu yaparak hemen ticari kredi kartı sahibi olabilir, işletmenizin giderlerini bu kart ile karşılayarak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.

AKBANK TİCARİ KREDİ KARTI

Akbank'ın avantajlı dünyasına işletmenizle beraber girmek ister misiniz? Akbank ticari kredi kartı ile akaryakıt alımı, iş seyehatleri harcamaları, konaklama, ofis giderleri, toplu ürün alımları, firma harcamalarınız için taksitlendirmenin yanı sıra bol bol chip-para (puan) kazanabilirsiniz. Akbank bankamatiklerinden hesabınızı görüntüleyebilir, para çekme, ektre alma, bakiye sorma gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Axess özellikli ticari kredi kartınızı almak için aşağıda başvuru adresine tıklayabilir, hemen Akbank ticari sitesine giderek başvuru formunu doldurduktan sonra kredi kartınızı alabilirsiniz. Akbank ticari kredi kartları kendi arasında da pek çok farklı sınıfa ayrılmaktadır. Siz de aşağıda bulunan linkten başvuru formunu doldurun, Akbank size ulaşarak yüksek limitli kredi kartınızı hemen versin.

Başvuru sayfası:Akbank ticari kart başvurusu

Yukarıdaki Akbank'ın ticari kredi kartı sayfasına girdiğinizde sizden isteniken firma sahibinin Tc kimlik numarası, Firma sahibinin cep telefon numarası ve kutunun yanında bulunan güvenlik kodunu doğru olarak doldurduktan sonra, "Kişisel verilerin korunması kanunu hakkında bilgilendirme'yi okudum, onaylıyorum" kutuculuğu da işaretledikten sonra "Hemen Başvur" linkine tıklayarak başvurunuzu Akbank'a iletebilirsiniz. Akbank ticari kredi kartının genel özelliklerinden bahsedecek olursak taksit erteleme, nakit avans kullanma, minium ödeme tutarında % ödeme yapabilme, alışverişlerde mil ve chip-para kazanma, otomatik ödeme talimatı, düzenli sgk ödemeleri, sanal kart oluşturma gibi pek çok farklı özelliği içinde barındırmaktadır.

Ticari Kredi Kartı Nedir?
Bankaların, işletme sahiplerine sunmuş olduğu ticari kredi kartlarını sadece işletmesi olan kişiler alabilir. Ticari kredi kartları iş ve bireysel harcamaları ayırabilen, şirkete ait nakit akışını, gelir gideri kontrol etmeyi sağlayan bir karttır. Ticari kredi kartları ile akaryakıt, kuyumcu, telekominasyon gibi yerlerde de taksit yapılabilir. Ticari kredi kartları işletmelere sunulan ayrıcalıklı bir kart olduğundan dolayı sadece işletmesi bulunan kişilere ve işletme yetkililerine verilmektedir. Kobi ve esnaflara sağlanan ayrıcalıklı kredi kartlarının yanı sıra, esnaflara ayrıcalıklı kredi avantajlarını incelemek istiyorsanızEsnaf kefalet kredisisayfamıza bakabilirsiniz.

Ticari Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:

Gerçek Kişilerin Ticari İşletmeleri
Kimlik belgesi,
Vergi levhası

 
Limited Şirketler için
 
Ortakların kimlik fotokopileri,
Şirket kuruluşunu, güncel ortaklık, yapısını ve son temsil yetkilerini, gösteren ticaret sicil gazetesi,
Şirketi bankada temsil edecek, yetkililerin imza sirküleri (Noter tasdikli aslı) ve kimlik belgesi fotokopileri,
Vergi levhası.

 
Anonim Şirketler için;
 
Ortaklıkların kimlik, fotokopileri,
Şirket kuruluşunu, güncel ortaklık, yapısını ve son temsil yetkilerini gösteren ticaret sicil gazetesi,
Şirketi bankada temsil edecek yetkililerin imza sirküleri (Noter tasdikli aslı) ve kimlik belgesi fotokopileri,
Vergi levhası.


Ticari Kredi Kartlarının Kullanımı Nerelerde Geçerlidir?
Ticari kredi kartını istediğiniz her noktada kullanabilirsiniz. Ticari kredi kartlarının kullanım amacı, işletme harcamalarını bu karttan yapmak olsa da bireysel kart olarak da kullanılabilmektedir. Ticari kart harcamalarını bankanızın internet şubesinden de takip edebilirsiniz. Akaryakır, konaklama, demirbaş alımı, toplu alımlar, bilgisayar ve donanım alımı gibi harcamalarda ticari kartınızı kullanabilir, puan kazanarak puanlarınızla alışveriş yapabilirsiniz.


Ticari Kredi Kartı Limitleri Ne Kadar?
Ticari kredi kart limitleri, işletmenin kredi notuna göre değişebilmekedir. Yani işletme büyüklüğü, gelir ve gideri, ortak sayısı, kredi notu, geçmiş ticari sicili gibi etkenler kredi kartı limitini belirleyen faktörlerdir. İşletmenizin ne kadara kadar limitli kredi kartı alabileceğini öğrenmek istiyorsanız bankayla iletişim kurmanız gerekmektedir.


Garanti Bankası Ticari Kredi Kartı
Garanti Bankası da ticari kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Firmanızın harcamalarını yapabileceğiniz bu kart ile gerekirse çalışanların şirket adına yaptığı harcamaları kontrol altına alabilir, kolay takip edebilir ve nakit akışınızı tek bir yerden izleyebilirsiniz. Şirket için nakit avans özelliği taşır. Ayrıntılı raporlama sayesinde şirketin ağırlama, temsil, toplu alım gibi harcamalarını ayrı kalemlerde gösterir ve raporlar. Şirket kartları hediye seçme imkanı ile kazanılan puanlarla hediye alınabilir. Akaryakıt harcamalarınıza ücretsiz olarak 2 taksit yapabilirsiniz. Market ve gıda harcamalarında 100 TL bonus kazanabilir, bonus puanlarınızla bedava harcama yapabilirsiniz.

Hemen başvur: Garanti kredi kartı başvurusu


En İyi Ticari Kredi Kartı
Yukarıda yer alan bankaların yanı sıra Ziraat Bankası, Halkbank, QNB Finansbank, İng Bank, Odeabank, Denizbank gibi bankalar da ticari kredi kartı başvurusu veren bankalar arasında yer almaktadır. Siz de şirketinize en uygun kredi kartını seçerek şubeye gitmeden hemen başvurunuzu yapabilir kartınızı anında alabilirsiniz. Yukarıda yer alan Garanti Bankası yada Akbank'ın ticari kart başvuru sayfalarından kolaylıkla başvurunuzu hemen iletebilirsiniz. Ticari kart sahibi olmak istiyorsanız bu sayfada yer alan belgeleri bankaya sunmanız gerekmektedir. Ayrıca aşağıda bulunan sayfalar da kredi kartı ile ilgili güncel bilgileri içermektedir.

Yorum yap: