Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Vakıfbank'ın kredi kartını kullanarak avantajlı tekliflere sahip olabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

  Vakıfbank, diğer adıyla Türk Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı 1954 yılında hizmete başlamıştır. Türkiye Bankalar Birliği 2014 yılı verilerine göre ülkemizde aktif büyüklük açısından 7. bankadır. Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız aşağıda yer alan Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu bölümümüzü inceleyebilirsiniz.
Vakıfbank'ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartını alarak sizde World kart dünyasında yerinizi alabilir ve birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Vakıfbank world kredi kartı ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, puanlar kazanabilir ve o puanlarla yine alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kampanya dönemlerinde özel indirim ve avantajlardan da yararlanabilirsiniz.


VAKIFBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptığızda, bankaya verdiğiniz bilgiler incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Sizin kredi notunuz, banka siciliniz ve gelir durumunuz kontrol edilerek olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılacaktır. Yine başvuru sonucu telefonunuza sms olarak gönderilecektir. Eğer başvuru yapan kişinin telefonu reklam mesajlarına kapalıysa bu durumda başvuru sonucu iletilememektedir. Eğer sizin de başvuru sonucunuz iletilmediyse aşağıdaki başvuru sonucu öğrenme kanallarından faydalanabilirsiniz.


Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama

Sizde Vakıfbank'ın internet sitesine yönlendirilen link ile sizde başvuru sonucunuza anında ulaşabilirsiniz. Siteye girdiğinizde ilk olarak sizi aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran karşılayacak. Bu ekranda yer alan "Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum." kutusuna tıklamalı ve "Başvuru sorgulama" menüsüne tıklamalısınız. Eğer kredi kartı başvurusu yapmadıysanız ilk seçenek "kredi kartı başvurusu" menüsüne tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama


Bu aşamadan sonra ise karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda ise sizden T.C. Kimlik numaranız ve başvuru esnasında bankaya verdiğiniz cep telefon numaranız girilmelidir. Bilgileri doğru olarak girdikten sonra ise "Sorgula" menüsüne tıklayarak başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvuru sonucuna va kredi başvuru sonucuna Vakıfbank internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Buradaki dikkat etmeniz nokta ise T.C. Kimlik numaranızı doğru girdikten sonra cep telefon numaranızı başında sıfır olmadan yazmalısınız.

Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız bir diğer seçenek ise müşteri hizmetlerini aramaktır. Müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi ile kısa zaman içerisinde başvurunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra "kredi kartı başvuru sonucum" diyerek kart başvuru sonucu sorgulama adresine yönlendirilir ve kısa zaman içerisinde başvuru sonucuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvurusu yaptığınızda limit talebinde bulunabilmek için banka şubelerinden başvuru yapmanız sizin yararınıza olacaktır. 

 

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sms Numarası

Vakıfbank'a yaptığınız kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilmek için diğer bankalarda olduğu gibi sms ile sorgulama yapılamamaktadır. Sms ile kredi kartı ve kredi başvurusu yapılıyor ancak başvuru sonucu sorgulaması sadece internet sitesinden ve müşteri hizmetlerinden yapılmaktadır. Ayrıca Vakıfbank kredi kart başvuru sonucu sorgulama yapmak istiyorsanız, bankanın şubelerine giderek müşteri temsilcisinden kart durumunuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Vakıfbank kredi kampanyası
Garanti Bankası kredi başvuru sonucu sorgulama

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Yasin Demir

Kredi kartı başvurusu sonuç olumlu öğrenmek istiyorum

2022-01-13 18:55:27 -
Mustafa Subaşı

Kredi kartım nerede

2021-10-01 22:52:33 -
Ali zerener

KREDİ kartı nerede

2020-06-08 14:23:42 -
Recep Eren

Kredi kartım ne zaman gelecek

2021-11-27 13:03:51
Kapat