Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi Veren Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi Veren Bankalar 2018

27 Mart 2018, 15:05
Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi Veren Bankalar 2018
Ali Muhsin Yılmaz
 Merhabalar sayın takipçilerimiz, bu yazımızda kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2018 yılı değerlendirmesini yapacağım. Kredi notu; bankalarca kredi başvusu yapan kişinin sicilinin incelendiği bir veri sistemidir. Bu sistem bankaların ortak çalışması sonrasında oluşturulan Kredi Kayıt Bürosu aracılığıyla gerçekleştirilir ve tüm bankalarca günümüzde kullanılır.

Geçmiş yıllarda bankalar tüketicilere kredi vermek için oldukça uzun araştırmalar yapmaktaydı. Şimdi ise tek bir tıkla kişilerin kredi notuna bakılmakta ve sonrasında kredi verilip verilmeyeceği banka tarafından kararlaştırılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bankalar da teknolojiye ayak uydurdular ve bu sistemi önümüze serdiler...

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Her ne kadar düşük olan kredi notuna kredi vermek için bankalar bu duruma sıcak bakmasalar da bazı bankalar, yine bazı şartlar altında kredilerini verebilmektedir. Bunun için de düşük kredi notunda olan kişilerden teminat yada kefil talep edebilmektedir. Bunların yanı sıra istedikleri kefilin de kredi notunun iyi olması gerekiyor. Ancak bu şartları tamamlayamıyorsanız sizin biran önce kredi notunuzu yükseltmek için finansal bir hareket başlatmanız gerekmektedir.

Bunun için: Kredi Notu Yükseltme Teknikleri sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Yine sitemizde kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yılında Aktifbank ve Fibabanka'nın yanı sıra bazı bankaların da şartlar altında kredi verebilediği belirtilmiştir. Sizde bunları ve kampanyaları takip ederek 800-900 puana kredi veren bankalardan kredinizi alabilirsiniz. Yine burada da böyle kampanyaları beklemek yerine yukarıda yer alan linke giderek kredi notunuzu kısa zamanda yükseltmek için çaba sarf edebilir, sonrasında ise istediğiniz tüm bankalardan kredi çekebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak isteyen kişileri de kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yazımıza yönlendirebiliriz. Bu makaleyi okuduktan hemen sonra sizde düşük kredi notunuzla kredi çekebilirsiniz.


sponsorlu reklamlarBu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  sponsorlu reklamlar