sponsorlu bağlantılar

Findeks Kredi Notu Sorgulaması Yapılabilen Site

Kredi notu, bankalar tarafından kredi başvurusu yapan kişileri değerlendirebilmek için kullanılan bir sistemdir. Findeks kredi notu sorgulaması yapabilmek için günümüzde pek çok yöntem bulunmaktadır. Siz de bu yöntemleri kullanarak anında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-05-18 18:32:47

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  Kredi Notu, bankalar tarafından kullanılan ve kişilerin tüm finansal hareketlerini kapsayacak derecede analiz edilemesi sonucu hesaplanan bir puanlama sistemidir. Bankadan kredi çekmek isteyen yada kredi kartı almak isteyenlerin yaptıkları başvuru neticesinde bankalar ilk olarak kişinin kredi notunu incelemektedir. Kredi notu, başvurunun yüzde 70'ini etkilemektedir, dolayısıyla oldukça önemli bir sistemdir. Findeks'in bireysel kullanıcıların hizmetine açıldıktan sonra kredi notu sorgulama yapmak da oldukça önem kazanmıştır. Ayrıca aşağıdaki bilgiler sayesinde kredi notunuzu sorgulayabilmek için daha detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınKREDİ NOTU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Kredi notu hakkında kısa ön bilgiyi yukarıda sunduk, şimdi de kredi notu sorgulamanın nasıl yapılacağı, hangi yöntemler kullanarak kredi notunuzu öğrenebileceğiniz hakkında bilgileri sunalım. Kredi Kayıt Bürosu 1995 yılında, Türkiye'nin önde gelen banka kuruluşları tarafından kurulmuştur. Daha öncelerde kredi notu sorgulamak mümkün olmasa da, özellikle 2014 yılından sonra bireysel müşterilerin hizmetine sunularak findeks'i hizmete açmıştır. Findeks kredi notunu öğrenebilmek için Findeks sitesinden sorgulama yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda sms göndererek veya bankanın internet şubesine giriş yaptıktan sonra "risk raporu" bölümünden sorgulama yapılabilmektedir. Findeks kredi notu öğrenme sayfasından daha detaylı bilgilere ulaşabilir, sizde kredi notunuzu anında öğrenebilirsiniz.

KREDİ NOTU SORGULAMA

Bankalar genellikle 1300 üzerinde kredi notu olan kişilerin başvurularını onaylar. Kredi başvurusu değerlendirme sürecinde kredi notu kullanıldığı gibi, kişinin geliri, geçmiş ödemeleri ve bazı faktörler de değerlendirmeye alınmaktadır. Kredi notu sorgulama yapabilmek için ayrıca sms sorgulaması yapabildiğiniz gibi, banka şubesinden de puanınızı ücret karşılığında öğrenebilmeniz mümkündür. Findeks sitesine üye olduktan sonra kredi kartı bilgilerinizi siteye tanımlamalı, sonrasında sorgulamayı yapmalısınız. Risk raporunuzu öğrendikten sonra eğer kredi puanınızda düşüklük varsa, kredi notunuzu yükseltebilecek teknikleri uygulamalı ve sonrasında kredi notunuzu yükseltmelisiniz. Ayrıca kredi notu sorgulama sayfasından da bu konuyla alakalı gereken bilgileri alabilir, sorgulamanızı anında gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA