Sms ile Kredi Notu Öğrenme

Siz de cep telefonunuzdan Sms ile kredi notu öğrenme istiyorsanız bu sayfadaki bilgilerden yararlanarak kolaylıkla kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Turkcell, Avea yada Vodafone hatlarınızdan sms ile kredi notu sorgulama numaraları.

Sms ile Kredi Notu Öğrenme

 

 

Findeks'in son yıllarda hayata geçirdiği en önemli şeylerden biri olan sms ile kredi notu öğrenme servisi ile artık bireysel kullanıcılar çok kolay şekilde kredi notuna ulaşabilemektedir. Sadece 9 TL ücret karşılığında sorgulama yapılabilmekte ve dakikalar içerisinde isteyen herkes kredi notunu öğrenebilmektedir. Kredi notu son yıllarda bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı ile finans ürünlerini kullanan herkesi ilgilendirmektedir. İlk çıktığı yıllarda pek önemsenmemiş olsa da, kredi notu yakın zamanda en önemli bankacılık ürünü haline gelmiştir. Kredinin çıkıp çıkmaması %75 oranında kredi notuna bağlı olduğu için artık herkes kredi notunu iyi seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Güncel içerik: Sms ile kredi notu öğrenme


Kredi Notu Öğrenme

Cep telefonlarından tek bir mesaj yollayarak Findeks üzerinden kredi notu sorgulaması yapılabilmektedir. Bunun için faturalı ve ön ödemeli hatlardan 9 TL ücret alınmaktadır. Turkcell, Avea (Turk Telekom) ve Vodafone hatlarından sms göndererek kredi notu sorgulaması yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda vereceğimiz adımları uygulamanız gerekmektedir. 
İlgili: Ücretsiz kredi notu sorgulama

Sms ile kredi notu öğrenme

T.C. kimlik numarası ve doğum yılınızı aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra tüm operatörlerden (Turkcell, Avea, Vodafone) 1122'ye gönderin. Bu sorgulamadan sonra onay mesajı alacaksınız. Onay mesajını da yanıtladıktan sonra bilgilerinize ulaşılır ve en kısa zamanda size yine sms ile geri dönüş yapılır. Sms ile gelen kredi puanınız doğrultusunda hareket ederek daha detaylı öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse sitemizde yer alan "kredi notu nasıl yükseltilir" konusuna bakabilir, yada kredi notunuza ne kadar kredinin çıkacağını bilmiyorsanız "kredi notu kaç olmalı" konumuza göz atabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki benzer konuları da inceleyebilirsiniz.
Örnek sms: 40853331177 1992

Bu bilgilerden yararlanarak sizde kredi notunuzu hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Sms kredi notu öğrenme servisi 9 TL karşılığında yapılmaktadır. Ayrıca aşağıda her operatör için ayrı ayrı olarak sms kredi notu sorgulama servislerini anlattık. Kredi notu öğrenmenin en kolay yolu sms ile sorgulama yapmaktır. Kredi notunun her an değişken olduğunu ve sabit kalmadığını da buradan belirtelim. Yani bugün kredi notunuz iyi seviyede yer alıyorsa, yarın da öyle olacak diye bir kaide yoktur. Bunun için de kredi notunu sık sık kontrol etmeniz ve kontrol altında tutmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

 

 

 

 

İlgili sayfalar:

 
Ücretsiz kredi notu öğrenme
Kredi notunu etkileyen faktörler
Kredi notu sorgulama nasıl yapılır?
 

 


Turkcell Sms İle Kredi Notu Sorgulama

Kullandığınız telefon operatörünüz Turkcell ise, cep telefonunuzdan sms bölümüne girdikten sonra TC Kimlik Numaranızı ve ardından doğum yılınızı arasında bir boşluk bıraktıktan sonra 1122'ye yollayın. Turkcell de yaklaşık 10 TL gibi bir ücret kesintisi yapacak ve anında sms ile size kredi notunuzu iletecektir.


Türk Telekom sms ile kredi notu sorgulama

Eğer hattınız Avea yani yeni ismiyle Türk Telekom ise cep telefonunuzun sms bölümüne girdikten sonra Tc kimlik numaranız ve arasında bir boşluk bıraktıktan sonra doğum yılınızı yazarak 1122'ye gönderin. Türk Telekom hatlarından da 10 TL civarında bir ücret kesintisi alınarak size sms ile kredi notunuz gönderilecektir.


Vodafone Kredi Notu Sorgulama

Eskiden Cem Uzan döneminde Telsim hatlarını kullanırken, haksız yere Cem Uzan'ın mallarına el konulmasından sonra İngilizlere satılan Telsim Vodafone adını almıştı. Vodafone hattınızdan sms ile kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız sms bölümüne girdikten sonra Tc kimlik numaranız ve ardından doğum yılınızı arasında bir boşluk bıraktıktan sonra 1122'ye gönderin. Bir kaç dakika içerisinde Findeks tarafından kredi notunuz sorgulanarak size sms ile bilgi verilecektir.

Bu sayfamızda sms ile kredi notu öğrenme ile ilgili tüm detaylı bilgileri sizler için sunduk. Konu ile alakalı aklınıza takılan detayları aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

leyla selfcek

Kiredi notumu öğrenmek istiyorum

2017-06-17 21:33:03 -