50000 TL'ye En Fazla Faiz Veren Bankalar

 

50000 tl vadeli hesap kazancı ve ne getirir diye düşünenler için bu konuyu hazırladık. 50 bin tl mevduat faiz kazancı 2018 yılı araştırması konumuzda mevcuttur.

50000 TL'ye En Fazla Faiz Veren Bankalar

 

 

Birikmiş paranızı risk almadan değerlendirmek istiyorsanız 50000 tl faiz kazancı sizler için sunuyoruz. Bankalar, yüksek paralara sahip olanlar için en avantajlı yatırım araçlarıdır. Paranızı e-vadeli hesapta değerlendirerek hem para kazanabilir hemde güven içersinde saklayabilirsiniz. Günümüzde bankalara yatırılan paralar sigortalı olduğu için bir bankanın iflası durumunda yine paranız size geri ödenmektedir.
50 bin tl vadeli hesap getirisi birikmiş paranızı mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere en yüksek faiz veren bankaları araştırdık. E-vadeli hesaplamaları 32 gün için 50.000 TL anapara üzerinden araştırılmıştır.

50000 TL vadeli hesap kazancı

 

 


BUNLARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ:

 


En yüksek faiz veren banka

 


ING BANK E-Vadeli Hesap Faiz Oranları
1 yıl süreyle Hoş Geldin kampanyası kapsamında yüksek faiz oranları sunan Ing Bank E-Turuncu hesap ile paranızı değerlendirebilirsiniz. Türkiye'de şuana kadar en yüksek faiz oranını sunan bankadır. %13,50'yi bulan faiz oralarından yararlanın. 50.000 TL 32 gün sonunda 50.505 TL olmaktadır. Bu faiz oranından faydalanmak için daha önceden turuncu hesap açtırmamış olmanız gerekiyor. Eğer daha önceden İng turuncu hesabınız varsa %10,50 faiz oranından faydalanabilirsiniz.


Odeabank oksijen hesap
Türkiye'de bu aralar adını sık duyduğumuz Odeabank ile paranızı değerlendirebilirsiniz. E-vadeli mevduat hesabı ile %14,50 faiz oranı sunmaktadır. Odeabank e-vadeli oksijen hesapta 50.000 TL paranızı %14,50 faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz.


Akbank Direkt ile vadeli hesap
Akbank'ın Direkt uygulaması ile e-vadeli hesap avantajlarından faydalanabilirsiniz. Türkiye'de en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Akbank'ta Direkt serbest hesaba özel olarak %12,50 faiz oranı sunulmaktadır. Hoş geldin faizi olarak %12,50 faiz oranından faydalanmanız 90 gün süreyle kısıtlı olmaktadır. Bu kampanya özellikleri yine ilk hesap açılışları için geçerlidir.

Denizbank e-vadeli
Denizbank'tan e-vadeli hesap açarak paranızı %12,50 faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz. Denizbank'ın yüksek faiz oranlalrıyla para kazanmak istiyorsanız hemen Denizbank şubelerine giderek yeni hesap açtıktan sonra internet bankacılığınızı aktif duruma getirmelisiniz.


Garanti Bankası
Türkiye'de en çok tercih edilen özel bankalar arasında yer alan Garanti'den e-vadeli hesap açarak paranızı değerlendirebilirsiniz. Garanti Bankası e-vadeli hesaba özel olarak %11,80'e varan faiz oranları sunmaktadır. Sizde Garanti Bankası'ndan e-vadeli mevduat hesabı açarak paranızı hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


TEB e-vadeli hesap
TEB'in yüksek faiz oranlarıyla paranızı değerlendirmek çok kolay. %12,25'e varan faiz oranlarıyla 50.000 TL paranızı Teb Bankası'nda değerlendirebilirsiniz. Teb'in internet şubesine girerek yeni bir e-vadeli hesap açabilirsiniz. Teb e-vadeli hesap yardım almak için 0850 200 0666 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bu konunun altına yorum yapabilirsiniz.


Ziraat Bankası e-vadeli mevduat hesabı
Türkiye'nin kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası yüksek faiz oranları sunmaktadır. Ziraat'ten e-vadeli hesap açarak %10,25 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu hesabı açmak için en az 1000 TL paranızın olması gerekmektedir. 


Abank e-mevduat hesabı
Abank'tan e-vadeli mevduat hesabı açarak 50.000 TL paranızı %11 faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz. Abank'ta faizleri yüksek veren bankalar arasında yer almaktadır.


Finansbank Enpara faiz oranları

Finansbank'ın şubesiz bankacılık uygulaması enpara'da yüksek faiz veren bankalar arasında yer almaktadır. Finansbank'ta %12,25 oranıyla para kazanabilirsiniz. 50.000 TL paranız 32 gün sonunda 456 TL kazanç sağlamaktadır. Yukarıda vermiş olduğumuz en yüksek faiz veren bankalar sıralamasındaki faiz oranları her an bankalar tarafından güncellenebilmektedir. Kredi bankalar, hiç kimseye yatırım önerisinde bulunmaz. 50000 tl vadeli hesap getirisi yukarıda hesaplanmıştır. Hiçbir bankayla sponsorluğumuz yoktur ve verilen içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Sizde paranızı değerlendirmek istiyorsanız yukarıdaki bankaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca hesaplanan faizlerden kdv ve diğer vergiler de düşürülebilmektedir. Net kazanç için bankalarla iletişime geçebilirsiniz.

Güncel: 50 bin tl faiz getirisi
 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: