2018 En Uygun Konut Kredisi
Sponsorlu Bağlantılar

 

2018 En Uygun Konut Kredisi

Yeni yılın gelmesiyle beraber kredi kampanyaları da sunulmaya başlandı. 2018 en uygun konut kredisi veren banka hangisi diye soranlar için bu konumuzu hazırladık.

 

Sponsorlu reklamlar
2018 En Uygun Konut Kredisi
Yeni yılın gelmesiyle beraber kredi kampanyalarını bekleyen kişiler için sevindirecek haberlerimiz var. 2018 En uygun konut kredisi olarak çoğu banka "kredi kampanyası" yaparak yeni müşterilerine ulaşmak istemektedir. Sizde kredi kampanyalarını takip ederek kredilerde kar edebilirsiniz. Ayrıca en uygun konut kredisi veren bankalara ulaşmak isteyenler de bu konuyu dikkali şekilde inceleyebilir.


En Uygun Konut Kredisi 2018

Sizler için en uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi veren bankaları araştırdık. Bankaların internet sitelerinde yaptığımız inceleme sonrasında gerek yılbaşı kredi kampanyaları gerekse müşterilere özel olarak sunulan kredi faiz indirimlerini bu konu altından paylaşacağız. Konumuzu sık sık güncelleyerek yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 2018 yılı kredi kampanyalarına sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarımızda bankalara giderek kredi başvurusu yapıyoruz. Peki kredi başvurusu onay aşaması nasıl geçmektedir. Şimdi bu konu hakkında azda olsa net bir bilgi verelim.
Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizin bazı kriterlerinizi incelemektedir. Eski ödemeleriniz, borç durumunuz, siciliniz ve kredi notunuz göz önüne alınarak sizin kredi başvurunuza cevap verilir. Eğer geçmişe dönük ödemeleriniz düzensizse ve kredi notunuz düşük durumdaysa kredinize red gelecektir. Aksi durumda ise krediniz onay çıkacak ve banka şubelerinden kredinizi çekebileceksiniz. Alınacak evin değerinin en fazla %70'ine kadar kredi verilmektedir. Bankalar, satın alınacak gayrimenkule ekspertiz göndererek evin değerini öğrenirler ve kredi başvurusunu sonuçlandırırlar.


Krediye red gelmesi durumunda ne yapmalıyız?

Kredi başvurunuza onay gelmemesi durumunda kredi notunuzu yükseltmek için teknikler uygulamalısınız. Bunun için detaylı araştırma konumuz olan
Kredi notu yükseltme ve nakit blokeli kredi konularımıza göz atabilirsiniz.
2018 yılı için bireysel ihtiyaç kredi kampanyalarını sizlere aşağıda sırayla paylaşacağız. İşte sizler için yeni yıla özel kredi kampanyaları.


Garanti Bankası konut kredisi kampanyası

Türkiye'de en çok tercih edilen bankalardan birisi olan Garanti Bankası'nda konut kredisi için yeni bir kampanya mevcuttur. 120 aya varan vade sayısı ve en uygun faiz oranlarıyla Garanti'de konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Garanti konut kredi başvurusu 2018 konusuna göz atabilirsiniz.

Farklı Bankaların Sundukları Kampanyalar

Özellikle devlet bankalarının 2017'nin ilk çeyreğinde yaptıkları konut kredisi faiz oranları indirimleri, yeni yılda da etkisini gösterecektir. Devlet bankalarının bu kampanyalarıyla birlikte özel bankalar da müşteri kapma yarışına girmiş ve kampanyalarını art arda duyurmaya başlamıştır.
Halk Bankası tarafından sunulan yeni yıl kredisi 2018 ile diğer bankalara oranla daha avantajlı teklifler içermektedir. Uygun faiz oranlarıyla bireysel krediler sunan Halkbank, 48 aya varan vade seçenekleri  ve en uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaktadır.

Tıklayın: Bankadan satılık konutlar 2018


Devlet Bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası da yeni yıla özel kredi kampanyası düzenlemektedir. Çok uygun faiz oranlarıyla kredi kampanyası sunan Ziraat Bankası ile konut kredisini 10 yıla varan vade seçenekleriyle ve %0,90'dan başlayan faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz. Bu konumuz üzerinden En uygun konut kredisi 2018 yılı araştırmasını yapabilirsiniz. Sizde en uygun olan kredi faiz oranlarıyla beraber ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, bankaların sundukları avantajlı teklifleri değerlendirerek kar edebilirsiniz. Unutmayın, kredi çekerken cebinizden çıkabilecek her paranın önlenmesi kar etmeniz anlamına gelmektedir.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: