Acil Kredi Lazım Diyenlere Aktif Bank Kredisi

Acil kredi lazım, hemen kredi kullanmam gerekiyor diyenlere özel olarak internetten kredi başvurusu Aktif Bank'ta! Siz de bu sayfada yer alan başvuru sayfası linkini kullanarak anında kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar

 

Acil Kredi Lazım Diyenlere Aktif Bank Kredisi
Ülkemizde hizmet veren bankalardan birisi de Aktif Bank'tır. Aktif Bank Çalık Holding bünyesinde hizmet vermektedir ve Türkiye'de bazı illerde sayılı şubesi bulunmaktadır. Genellikle PTT şubelerinden hizmetini sunan banka, ayrıca https://www.nkolaykredi.com.tr adresinden de internet bankacılığı ile Türkiye'nin her noktasına hizmetini sunmaktadır. Siz de Aktif Bank'ın sunduğu uygun faiz oranlı kredilere başvuru yapabilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Acil kredi lazım diyen bir çok kişi bu krediye başvuru yaparak "anında" kredisini çekebilir. Aşağıda yer alan ilgili linklerden Aktif Bank'ın kredi başvuru sayfalarına gidebilir ve kredi hesaplaması sonrasında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

"ACİL KREDİ LAZIM"

Günümüzde acil oluşan nakit ihtiyaçları sonrasında paraya ihtiyaç duyan kişiler acilen para bulmam lazım diye düşünmektedir. Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız Aktif Bank'a bir başvuru yapın ve acil kredinin keyfini yaşayın deriz. Çünkü özellikle devlet bankaları (Ziraat Bankası, Vakıfbank gibi) kredi başvurularını tüm ayrıntılarıyla incelerken, Aktif Bank gibi özellikle internet odaklı bankalar belgesiz kredi, masrafsız kredi gibi kredi kampanyaları düzenlemekte ve bir çok kişinin kredi ihtiyacını karşılamaktadır.

 
Aktifbank Kredi Hesaplama Tablosu

 

 
Kredi Miktarı


 Vade Sayısı


 Faiz Oranı

 
Aylık Ödemesi

 
5.000 TL

 
36 Ay

 
2,29

 
220 TL

 
15.000 TL

 
36 Ay

 
2,29

 
662 TL

 
20.000 TL

 
36 Ay

 
2,29

 
882 TL

Hesapla ve Başvur: Aktif Bank kredi başvurusu


Yukarıda yer alan ilgili link, Aktif Bank'ın resmi web sitesine sizi yönlendirecektir. İlgili sayfada kredi hesaplamasıyla birlikte başvuru sayfasını görebilirsiniz. Aktif Bank kredi başvurusu yapabilmek için sayfada yer alan "HEMEN BAŞVUR" butonuna tıkladıktan sonra istenilen bilgileri doldurarak onaylamanız gerekmektedir. Eğer başvuruyu tamamlayamıyorsanız veya hatayla karşılaşıyorsanız Aktifbank müşteri hizmetleri numarası 0850 724 30 50 numarasını arayarak kredi başvurusunu müşteri hizmetlerinden de yapabilirsiniz.

İLGİLİ SAYFALAR:

Acil kredi lazım
Acil para lazım

Paylaş

Reklamı Kapat