Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu 2017 Kredi Bankalar
sponsorlu reklamlar

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu 2017 Kredi Bankalar

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu yapacak olan kişiler için hangi yollardan başvuru yapıldığını araştırdık. Anadolubank kredi kartı başvurusu 2017 adımları aşağıda yer almaktadır.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu 2017 Kredi Bankalar
sponsorlu reklamlar
 Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu yapmak isteyen kişiler için bu araştırma konusunu oluşturduk. Anadolubank hakkında kısa bir bilgi vermemiz gerekirse, Türkiye'de gelişen bankalar arasında yer almakta ve İstanbul'da 1961 yılında Buğday Bankası ile Türk Ekspres A.ş. ortaklığı sonucunda kurulmuştur. 

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Markalaşma süreci pek oluşturulmamış olsa da genelde büyükşehirlerde şubeleri bulunan Anadolubank, özellikle tarım alanında olmak kaydıyla tüketicilere kredi ve kredi kartı avantajları ile hizmet vermektedir. Kart limitlerine göre değişiklik gösteren yıllık aidatlı kredi kartlarının yanı sıra ayrıca aidatsız kartları da bulunmaktadır. Anadolubank kredi kartı Wordcard bünyesinde hizmetini sunmaktadır.

Anadolubank Kredi Kartları Listesi:

Anadolubank Wordcard

Anadolubank'ın müşterilerine sunmuş olduğu bu kart özellikle de çiftçilik ve tarımsal alanlardaki ürün alımlarında avantajlı kampanyalar sunulmaktadır.

Anadolubank kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz kanalları:

  • Telefonla başvuru
  • İnternet sitesinden başvuru
  • Mobil bankacılık
  • Sms ile başvuru
  • Atm'den başvuru
  • Anadolubank telefonla kredi kartı başvurusu
  • Banka şubelerinden başvuru


Anadolubank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank sadece şubesinden kredi kartı başvurusu kabul ettiği için 0850 222 22 50 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak size yakın olan şubeyi öğrenebilirsiniz.


Anadolubank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

AnadolubankSms ile kredi kartı başvurusu kabul edilmemektedir. Direk olarak şubelerden başvurunuzu oluşturabilirsiniz.


Anadolubank İnternet Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank internet üzerinden kredi kartı başvurusu kabul etmemektedir. Malesef ki teknolojik imkanları kullanmak istemeyen banka, müşterilerini banka şubelerine beklemektedir. Ancak web üzerinden sorgulama yaparak size yakın olan şubeyi sorgulayabilirsiniz.

Anadolubank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın teknolojik imkanları kısıtlı olduğu için mobil uygulaması bulunmamaktadır. Şubesiz bankacılığın olduğu bu dönemde Anadolubank'ın teknolojik imkanlardan faydalanması çok üzücü bir haberdir. Umarız ki Anadolubank'ta en kısa zamanda teknolojiden yararlanıp müşterilerine hizmet sunabilsin.


Anadolubank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Anadolubank'tan kredi kartı almak istiyorsanız, sadece büyükşehirlerde hizmet veren bu bankayı şubelerinde ziyaret ederek başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Şube sayısı kısıtlı olmasına rağmen Wordcard ile tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Şubelerden yapılan başvurularda gelir durumunuza bakılarak bir adet de kefil istenebilmektedir.


Anadolubank ATM Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank Atm üzerinden kart başvurusu kabul etmemektedir.


Anadolubank Wordcard Kredi Kartı Özellikleri;

Ülkemizde 200 bin üzerinde wordcard üye işyerlerinden avantajlı ve indirimli olarak alışveril yapılabilmektedir. Ayrıca Visa- Mastercard kullanılan yerlerden de alışveriş yapılabilmektedir. 3 şekilde sınıflandırılmaktadır.

Anadolubank Wordcard Classic (yıllık) 60 TL kart ücreti vardır. 1.500 TL kart limiti bulunmaktadır.

Anadolubank Wordcard Gold (yıllık) 75 TL kart ücreti vardır. 3.500 TL limiti bulunmaktadır.

Anadolubank Wordcard Platinum (yıllık) 85 TL kart ücreti vardır. 3.500 TL limiti vardır.


Yukarıda yer alan bilgiler heran değişiklik gösterebileceği gibi, gelir belgenize ve kredi notunuza göre daha yüksek yada daha düşük rakamlarla kredi kartına sahip olabilirsiniz. Anadolubank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler direk olarak banka şubelerinden başvuru yapmak zorundadırlar.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: