Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi 2018

Bankadan kredi çekemeyenler için kredi 2018 yılında da kredi çekemiyorum diyenlere kredi veren bankalara bu sayfadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi 2018

 Bankalardan kredi çekemeyenlere kredi imkanı 2018 yılında da devam etmektedir. Siz de bir çok farklı yöntemi deneyerek,bankadan kredi çekemeyenler için krediimkanı veren bankalardan anında onaylı kredinizi çekebilirsiniz. Bir çok kişi tarafımıza bankalar kredi vermiyor ne yapmalıyım diye soru sormaktadır. Bu sorunu çözüme kavuşturmak adına biz de bu konumuzu hazırlayarak sizlere sunduk. Siz de aşağıda bulunan maddeleri inceleyerek durumunuza göre bankalara başvuru yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Bankalar

Kredi çekemeyen kişiler nasıl kredi alabilir diye soru soranlara maddeler halinde çözüm yollarımızı sıraladık. Siz de kredi başvurusu yapıyor ve bankadan red cevabı alıyorsanız yani kredi çekemiyorsanız aşağıda bulunan farklı yöntemleri deneyerek kredi çekebilirsiniz. Öncelikle bankaların krediyi neden vermediklerini araştırmak gerekiyor. Bankalar genellikle kredi notu kötü olanlara, sicili bozuk olanlara veya kara listede olanlara kredi vermezler. Bu kişiler (bazı istisnalar dışında) aşağıdaki yöntemleri kullanarak bankalardan kolay kredi alabilirler.

Borç Kapatma Kredisi

Bankalardan kredi çekerek, bankalara olan borçlarınızı kapatmak ve krediyi yeniden yapılandırmak isteyen kişilere "borç transfer / borç kapatma kredisi" adı altında bankalar kredi vermektedir. Siz de bu bankaların sundukları avantajlı faiz oranlarını karşılaştırarak en uygun faizli krediye başvurabilir, farklı bankalara olan borçlarınızı tek bir bankada toparlayarak  borç kapatma kredisini kullanabilirsiniz. Örneğin Akbank ve Garanti Bankası'nda iki bankanın toplamı 30 bin tl miktarında kredi borcunuz varsa, Vakıfbank'a yada farklı bir bankaya giderek bu borçlarınızı yeni bankaya taşıyabilirsiniz. Hem düşük faiz oranlarından faydalanabilir hem de daha uygun ödeme koşullarından bu sayede yararlanabilirsiniz.

Devamı için tıklayın:Borç kapatma kredisi veren bankalar 2018

Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Kredi veya kredi kartı borçlarınızı zamanında bankaya ödeyemeyen kişilerin sicili otomatik olarak bozulmaktadır. Sicil bozukluğu 2 aşamada incelenir: "Birincisi kredi veya kredi kartının 3 ay ödenmemesi sonrasında bankanın borçlu kişiyi avukata vermesi, ikincisi ise kredi veya kredi kartı borcunu 3 ay altında geç yatıran kişilerdir yani banka tarafından avukata verilmeden borcunu ödeyenler". Bu aşamaları açıklamak gerekirse, eğer banka sizi avukata verdiyse kredi notunuz sıfırlanır ve kırmızı kalem yiyerek 5 yıl süreyle bankalardan kredi kullanamazsınız. Eğer avukata gitmeden borcunuzu kapattıysanız bu durumda kefil yada ipotek göstererek kredi çekilebilir. Bir kaç farklı yöntemi denemek ve sicili kötü olanlara kredi veren bankaları öğrenmek istiyorsanızburaya tıklayın.

Kredi Notu Kötü Olanlara Anında Kredi!

Kredi notunuz 1300 altında yer alıyorsa bankalar tarafından sizin kredi notunuz "kötü" yani olumsuz seviyede yer alıyor demektir. Siz de kredi notunuzu düzeltecek hamleleri ve işlemleri gerçekleştirdikten kısa zaman sonra, kredi notunuzu yükselterek tüm bankalardan anında onaylı kredinizi çekebilirsiniz. Eğer yine de kredi çekemiyorum, kredi notum kötü ne yapmalıyım diyorsanız aşağıdali ilgili makaleyi mutlaka inceleyiniz.

İlgili link:
Kredi notu düşüklere kredi

Kredi Çekemeyenlere Kredi

Siz de yukarıdaki yöntemlerin yanı sıra herkese anında kredi çıkartan bankalara belgesiz kredi veya kefilsiz kredi gibi seçenekleri kullanarak kredi başvurusu yapabilir, hemen kredi çekebilirsiniz. Günümüzde internet bankacılığının artış göstermesi ve bankaların internet üzerinden kredi vermeye yönelmelerinden dolayı, bankalar internet şubelerine özel "belgesiz kredi başvurusu" kampanyası gibi kampanyalar düzenlemektedir. Siz de bu kampanyaları takip ederek başvuru yaparak sicili kötü olanlara, çalışmayanlara, belgesiz kredi veren bankalardan kredi avantajlarını değerlendirebilirsiniz.Bankadan kredi çekemeyenlere krediveren bankaları değerlendirerek, ihtiyaçlarınızı anında karşılayacak nakit paraya ulaşabilirsiniz. Diğer yandan yukarıda yer alan yöntemler size uygun değilse bankalar dışında kredi veren yerler olan senetle kredi veren yerleri de deneyebilirsiniz. Aşağıdaki ilgili makaleleri seçerek konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili sayfalar:

Anında kredi veren bankalar
Senetle para veren yerler
Acil kredi lazım

 

Yorum yap: