BankPozitif kredi başvurusu
sponsorlu reklamlar

BankPozitif kredi başvurusu

Bankpozitif Türkiye'de hızlı yükselen bankalar arasında yer almaktadır. Bankpozitif'ten kredi çekmek isteyen kişiler için aşağıda yer alan bilgiler neticesinde bankadan hızlı yolla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

BankPozitif kredi başvurusu
sponsorlu reklamlar
 Bankpozitif kredi başvurusu 2017 konusunda yer alan bilgiler neticesinde bankaya kredi başvurunuzu hızlı şekilde iletebilirsiniz. Öncelikle Bank Pozitif'i tanıyalım; BankPozitif, 2002 yılında TMSF tarafından el koyulup satışa çıkarılan Toprak Yatırım Bankası A.Ş. hisselerinin, aynı yıl içinde kurulan C Faktoring A.Ş. adına satın alınmasıyla beraber 2004 yılında Ankara ve İzmir'de bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerini müşterilerine sunan bir banka olmuştur. 

2009 yılına kadar yurt genelinde 14 şubeye ulaşan banka, 2011 yılına gelindiğinde küçültme kararıyla birlikte tüm şubelerini kapatmıştır. Yeni hizmet modelini benimseyen banka, 2012 itibariyle BankPozitif kredi başvurusu ve diğer başvurularını internet üzerinden almakta ve şubesiz bankacılık hizmetini müşterilerine sunmaya başlamıştır.

BankPozitif'in merkez ofisi ise İstanbul'un Beykoz İlçesinde bulunmaktadır. 

BankPozitif Kredi Başvurusu yolları:

Bankpozitif online kredi başvurusu:

Bankpozitif'in sunmuş olduğu kredi olarak adrese teslim kredi dikkat çekiyor. Bununla beraber tüm bankacılık işlemlerini müşterilerine sunan banka; kurumsal alanda da faaliyet göstermektedir.

bank pozitif kredi başvurusu


Bankpozitif ihtiyaç kredisi işlemlerinde 4 dakikada şube olmadan online şekilde; hızlı, formalite olmadan ve rahat bir şekilde internet üzerinden başvuru kabul ediyor. Ayrıca ek bir masraf ödemeniz de olmuyor.

Tüm ihtiyaçlar için Bankpozitif, 50 Bin TL'ye kadar 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi imkanını sunuyor.

Tüm ihtiyaçlarınız için Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi sunan Bankpozifit, internet üzerinden yapılan başvuruları otomatik olarak değerlendirmeye alıyor ve başvurunun sonucunu anında müşteriye iletiyor. Krediye onay gelmesi durumundaysa kredi işlemleri yine internet üzerinden zahmetsiz şekilde tamamlanıp, müşteriden belirli bir adres ve saatte randevu talep ediliyor. Banka şubesine gitmeden kredi başvurusunu online şekilde kabul eden Bankpozitif, sizlere ayrıcalıkli hizmet sunuyor. 

Bankpozitif Mobil kredi başvurusu:

Bankpozitif gelişen teknolojiyi yakından takip eden bankalar arasında yer alıyor. Bankpozitifg mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusu kabul edilmektedir. Bunun için telefonunuzun market bölümünden Bankpozitif Mobil uygulamasını indirerek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

44 44 365 numaralı BankPozitif müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilir, kredi başvuru adımlarını hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.


Kredi Almak için istenen Belgeler

  • Nüfus Cüzdanı
  • İkametgâh belgesi veya fatura
Gerekli durumlarda gelir belgesi de talep edilmektedir.

Bankpozitif kredi faiz oranları 2017; %1,59 talep etmektedir. Bankpozitif kredi başvurusu 2017 makalemizde BankPozitif- Yeni Nesil Bankacılık sloganıyla çalışan bankanın kredi başvuru kanallarını ve banka hakkında bilgileri incelediniz.


Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: