Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar 2022

Bu sayfadan beyaz eşya kredisi veren bankalar ile beyaz eşya alımına özel kredi kampanyalarını karşılaştırabilirsiniz.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar 2022

Beyaz eşya kredisi veren bankalar ile sizde istediğiniz beyaz eşyaları satın alabilirsiniz. Evlilik kredisi adı altında bazı bankalar tarafından sunulan bu kredi ile yeni evlenecek çiftler için avantajlı teklifler sunmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda beyaz eşya sınıfında olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, fırın, elektrikli süpürge türü ürünleri beyaz eşya kredisi ile alabilirsiniz. Çok uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile kolaylıkla geri ödemesi yapılabilmektedir.

Beyaz eşya kredisi veren bankalar

Her yıl olduğu gibi 2021 senesinde de beyaz eşya alımına özel kredi veren pek çok banka bulunmaktadır. "İhtiyaç kredileri" kapsamında değerlendirilen beyaz eşya kredisi, bireysel ihtiyaç kredileri arasındadır. Siz de beyaz eşyalarınızı yenilemek veya yeni beyaz eşya almak istiyor ancak kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, pek çok anlaşmalı bankalar ve mağazalar aracılığıyla beyaz eşya kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca faizsiz beyaz eşya kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan katılım bankalarını tercih ederek faizsiz olarak beyaz eşya kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İşte beyaz eşya kredisi veren bankalar:

 • Garanti alışveriş kredisi.
 • Şekerbank beyaz eşya kredisi.
 • Anadolubank beyaz eşya kredisi.
 • Şekerbank beyaz eşya kredisi.
 • Ziraat Bankası.
 • Vakıfbank.
 • İş Bankası.
 • Akbank.

Bankaları karşılaştır: İhtiyaç kredisi hesaplama

Garanti BBVA Alışveriş Kredisi

Garanti BBVA yani eski ismiyle Garanti Bankası, "Alışveriş Kredisi" adı altında beyaz eşya alımına özel kredi vermektedir. Gittigidiyor, Hepsiburada, İncehesap, N11, MediaMarkt, Samsung ve Vatan mağazalarından beyaz eşya alımınıza özel olarak anında kredi veriyor. 36 aya varan vadeler ile hızlı kredi değerlendirme süreciyle evraklarla uğraşmaya gerek kalmadan anında kredi kullanmak istiyorsanız kredi başvurusunu yapabilir, uygun faiz oranlarıyla Garanti BBVA online alışveriş kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı mağazalardan mağaza içerisinde de 750 TL ile 15.000 TL'ye kadar alışverişlerinizde kredi kullanabilirsiniz. Anlaşmalı mağazalar ve kredi detayı için buraya tıklayın.


Şekerbank'tan beyaz eşya kredisi

Türkiye'de en çok tercih edilen bankalardan olan Şekerbank, A sınıfı beyaz eşya satın almalarda kredi imkanı sunmaktadır. Düğün yapmak isteyen çiftlere ayrıcalıklı imkanlar sunan Şekerbank, beyaz eşya kredilerini masrafsız olarak vermektedir. Şekerbank evlilik kredisi adı altında çiftler için düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır. Bunun için banka şubelerine giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Anadolubank beyaz eşya kredisi

Bankalar sadece konut, ihtiyaç, taşıt kredisi vermemektedir. Aynı zamanda düğün ve evlilik kredileri altında beyaz eşya kredisi de vermektedir. Bu bankalardan bir diğeri ise Anadolubank. Anadolubank beyaz eşya kredisi için 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunduğu gibi, 48 aya varan vade seçenekleri ile geri ödemenizi de kolaylaştırıyor. Bu kredide faiz oranı ise %1,41 olarak size yansımaktadır. Beyaz eşya kredisine başvuru yapmak için Anadolubank şubelerine gidebilir ya da 444 55 50 numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.


İş Bankası beyaz eşya kredisi

Türkiye İş Bankası da beyaz eşya kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Faturalı alışveriş kredisi adı altında sunulan kredi kapsamında, İş Bankası'nın anlaşmalı olduğu yerlerden alışverişlerinizde kredi imkanı tanınmaktadır. Alacağınız ürünün faturası düzenlenmeden önce bankaya başvurulması gerekmektedir. Beyaz eşya kredisine başvurmak için gelir durumu belgesi, alışveriş faturası ve kimlik belgeniz gerekmektedir. Başvuru için ise en yakın İş Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi

Beyaz eşya kredisi başvurusu yaparken kredinin faizsiz olmasını istiyorsanız, faizsiz kredi veren bankalardan uygun kar payı oranları ile siz de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faizsiz kredi veren bankalarda da beyaz eşya alımına özel kredi verilmektedir. Kredinin üst vade sınırı ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi 36 aydır. İşte faizsiz beyaz eşya kredisi veren bankalar listesi:

 • Albaraka Türk,
 • Kuveyt Türk,
 • Türkiye Finans,
 • Ziraat Katılım,
 • Vakıf Katılım.

Yukarıda yer alan beyaz eşya kredisi veren bankalar konusunu incelediniz. Bu bilgiler ile sizde evlilik kredisi adı altında beyaz eşyalarınızı satın alabilirsiniz. Beyaz eşya kredisinde başvurular ise her bankaya göre farklılık göstermektedir. Bazı bankalar sadece anlaşmalı olduğu yerlere kredi imkanı sunarken, bazıları satış sonrasındaki faturayı istemektedir. Net ve kesin bilgiler için mutlaka banka şubelerine uğramanız gerekmektedir. Banka şubesine giderek beyaz eşya kredisi almak istediğinizi ve ne kadar alabileceğinizi kesin olarak öğrenin.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Yorum yap: