Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar 2017
sponsorlu reklamlar

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar 2017

Evlenecek kişilerin maddi durum sıkışıklıklarında bankalardan kredi kullanabilirler. Özellikle beyaz eşya kredisi veren bankalar, çiftlerin biraz olsun maddi yönden rahatlamasını sağlarlar.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar 2017
sponsorlu reklamlar
Beyaz eşya kredisi veren bankalar ile sizde istediğiniz beyaz eşyaları satın alabilirsiniz. Evlilik kredisi adı altında bazı bankalar tarafından sunulan bu kredi ile yeni evlenecek çiftler için avantajlı teklifler sunmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda beyaz eşya sınıfında olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, fırın, elektrikli süpürge türü ürünleri beyaz eşya kredisi ile alabilirsiniz. Çok uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile kolaylıkla geri ödemesi yapılabilmektedir. Peki beyaz eşya kredisini nasıl alabilirsiniz? Beyaz eşya kredisi için şartlar nelerdir. İşte akıllarda yer alan soruların tüm cevapları.


Şekerbank'tan beyaz eşya kredisi

Türkiye'de en çok tercih edilen bankalardan olan Şekerbank, A sınıfı beyaz eşya satın almalarda kredi imkanı sunmaktadır. Düğün yapmak isteyen çiftlere ayrıcalıklı imkanlar sunan Şekerbank, beyaz eşya kredilerini masrafsız olarak vermektedir. Şekerbank evlilik kredisi adı altında çiftler için düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır. Bunun için banka şubelerine giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Anadolubank beyaz eşya kredisi


Bankalar sadece konut, ihtiyaç, taşıt kredisi vermemektedir. Aynı zamanda düğün ve evlilik kredileri altında beyaz eşya kredisi de vermektedir. Bu bankalardan bir diğeri ise Anadolubank. Anadolubank beyaz eşya kredisi için 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunduğu gibi, 48 aya varan vade seçenekleri ile geri ödemenizi de kolaylaştırıyor. Bu kredide faiz oranı ise %1,41 olarak size yansımaktadır. Beyaz eşya kredisine başvuru yapmak için Anadolubank şubelerine gidebilir ya da 444 55 50 numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.


Beyaz eşya kredisi dışındaki seçenekler

Beyaz eşya satın almak için sadece banka kredisine başvuru yapmanız gerekmiyor. Ayrıca, beyaz eşyayı mağaza hesabına taksitle veren yerlerden de alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınız varsa beyaz eşya alışverişlerinde 9 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz.


İş Bankası beyaz eşya kredisi

Türkiye İş Bankası da beyaz eşya kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Faturalı alışveriş kredisi adı altında sunulan kredi kapsamında, İş Bankası'nın anlaşmalı olduğu yerlerden alışverişlerinizde kredi imkanı tanınmaktadır. Alacağınız ürünün faturası düzenlenmeden önce bankaya başvurulması gerekmektedir. Beyaz eşya kredisine başvurmak için gelir durumu belgesi, alışveriş faturası ve kimlik belgeniz gerekmektedir. Başvuru için ise en yakın İş Bankası şubelerine gidebilirsiniz.


Başvurular nasıl yapılıyor?


Beyaz eşya kredisinde başvurular ise her bankaya göre farklılık göstermektedir. Bazı bankalar sadece anlaşmalı olduğu yerlere kredi imkanı sunarken, bazıları satış sonrasındaki faturayı istemektedir. Net ve kesin bilgiler için mutlaka banka şubelerine uğramanız gerekmektedir. Banka şubesine giderek beyaz eşya kredisi almak istediğinizi ve ne kadar alabileceğinizi kesin olarak öğrenin. Yukarıda yer alan beyaz eşya kredisi veren bankalar 2017 konusunu incelediniz. Bu bilgiler ile sizde evlilik kredisi adı altında beyaz eşyalarınızı satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Necati - Kredibankalar.com
Necati - Kredibankalar.com

Ahmet bey merhabalar. Eğer banka aracılığıyla kredi alamıyorsunuz, elden taksitle satış yapan beyaz eşya mağazalarına başvuru yapabilirsiniz. Daha önce bankalardan kredi yada kredi kartı kullanmadıysanız veya siciliniz bozulduysa kredi notunuz düşük gözükür. Bu yüzden kredi notuna bakmadan ve banka ile bağlantısı bulunmayan, bölgenizdeki beyaz eşya mağazalarıyla konuşabilirsiniz.

2018-02-19 18:43:54 -
Ahmet kırkgöz
Ahmet kırkgöz

beyaz esya alacagim bankalarda kredi notum çıkmıo ve maddi durumum zayif ne yapmam lazım

2018-02-19 13:34:31 -