Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2017
sponsorlu reklamlar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2017

Dosya masrafsız kredi veren bankaları araştırıyorsanız sizlere özel masrafsız kredi veren bankaları bulduk. 2017 yılında dosya masrafı almadan kredi veren bankalar listesi aşağıda yer almaktadır.

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2017
sponsorlu reklamlar
 Birçok insan ihtiyaçları doğrultusunda bankalardan kredi çekerken her ne kadar alınan dosya masraflarının yasal bir dayanağı olmasa bile çoğu banka bunları halen almaktadır. Siz dosya masrafsız kredi veren bankalar araştırarak ve masrafsız kredi veren bankaları bularak bu yanlış uygulamaya bir nebze olsa da dur diyebilirsiniz. Tüm bankaları araştırma yaparak masrafsız kredi veren bankaları bulduk ve dosya masrafsız adı altında faiz oranı giderinden başka gideri bulunmayan krediler ve bankalar bu şekildedir:


Masrafsız Tüketici Kredisi İçin Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, dosya masrafız kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Kredisinde komisyon ücreti talep etmeden ve tahsis ücretini sizden almayan bankadır. Kredi kampanyası kamsamında Ziraat Bankası'ndan kredi kullanabilirsiniz.
Kredinin özelliği ve dikkat çeken yönü tahsis ücreti  alınmamasıdır. Haberleşme ücretleri gibi diğer ücretleri talep etmeyen banka; çektiğiniz kredi tutarını size net olarak ödemektedir. Krediye başvurmak ve hakkında daha detaylı bilgi almak için Ziraat Bankası'nın internet sitesini kullanabilir, banka şubelerine uğrayabilirsiniz.


Denizbank'tan masrafsız ve Faizsiz Kredi

Denizbank yaptığı kredi kampanyalarıyla son zamanlarda sektörde adından bolca söz ettiren bankalar arasında yer almaktadır. Denizbank'ın sunduğu 1500 liraya kadarki krediler için faiz talep edilmediği gibi 2 adet otomatik fatura talep edilebilmektedir. 

12 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi ödeyebilir, düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Faizsiz krediden faydalanmak için Denizbank şubelerine uğrayabilirsiniz.


Şekerbank'tan Emeklilere Özel Faizsiz Kredi

Şekerbank, emeklilere özel kredi kampanyasını başlattı. Emekli maaşlarını Şekerbank'a taşınması şartını isteyen banka, dosya masrafsız ve faizsiz olarak 24 aya varan vade seçenekleriyle beraber 2400 lira ihtiyaç kredisi vermektedir. Ayrıca hesap işletim ücreti alınmazken, havale işlemlerinden de ücret talep edilmemektedir. 


Dosya masrafsız kredi veren bankalar için daha net açıklama yapabilmek adına; faizsiz kredi veren bankalar, en uygun kredi bankası hangisidir, masrafsız konut kredisi, masrafsız krediler 2017, masrafsız kredi kampanyası gibi sorulardan hemen haberdar olabilmek için kredibankalar.com sitemizi takip edebilirsiniz. 

Bankalara dosya masrafı iade davaları açılmaktadır. Bununla beraber bankalar dosya masrafı almıyoruz diyerek başka isim altında da dosya amsrafı alabilmektedirler. Özellikle konut kredileri gibi kredilerde dosya masrafı almayan bankalar faizlerde az oynamalarla beraber yine dosya masrafını sizden taksitler şeklinde almaktadır. Masrafsız konut kredisi veren bankalar arasında da Garanti konut kredisi yer almaktadır. Dilerseniz Garanti konut kredisi faiz oranları konumuza da göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: