Emekli Kredisi Faiz Oranları 2018
sponsorlu reklamlar

Emekli Kredisi Faiz Oranları 2018

Türkiye'de yüzbinlerce emekli bankalardan ihtiyaç durumunda kredi kullanıyor. Peki emekli kredi faiz oranları 2018 yılında nasıl ve yeni kampanyalar var mı?

Emekli Kredisi Faiz Oranları 2018
sponsorlu reklamlar
Bankaların gözünde en güvenilir müşteri grubu olan emekliler, ihtiyaç durumlarında bankalardan kolaylıkla kredi alabilmektedir. Emekli kredi faiz oranları 2018 yılındaki kampanyaları ve bankaların sunduğu fırsatları bu sayfada toplayacağız. Kredi Bankalar sitesi, her an güncel ve yenilikçi çalışmalarıyla beraber tüketicilerin en uygun faiz oranıyla kredi kullanabilmesi için hizmet vermektedir.

Emekli Kredisi Faiz Oranları

2018 yılında emeklilere özel olarak çoğu banka kredi kampanyası sunmaktadır. Emeklilerin devlet güvencesinde ve kesin bir geliri olduklarından dolayı bankalar emeklilere kredi vermeye sıcak bakarlar. Kredi notu normal seviyenin altında yer alsa bile emekliler çoğu bankalardan kolaylıkla kredi çekebilirler. Bu sayfada sizlerin daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilmenizi için bankaların faiz oranlarını sıralayacağız. Ayrıca şunu da belirtelim, maaş aldığınız Ptt yada bankadan kredi alma zorunluluğunuz yoktur, kredi başvrusunu siz belirleyebilirsiniz. Ayrıca bazı dönemlerde Ptt'den emeklilere özel kredi veren bankalar oldukça yüksek faiz oranları sunmaktadır, oysa ki normal bankalara giderek yada internet üzerinden kredi başvurusu yaparak daha uygun koşullarda ve düşük faizlerle kredinizi çekebilirsiniz. İşte bankaların 2018 yılında emeklilere özel olarak sunduğu kredi faiz oranları ile kampanyaları.

Güncel: Konut kredisi faiz oranları 2018

Aşağıda yer alan faiz oranları 20.000 TL 48 ay vadeli emekli kredisi için hesaplanmış olup, bazı bankalarda vade sayısı ve miktar değiştikçe kredi faiz oranı da değişebilmektedir. Bazı bankaların hesaplamalarında miktarda değişiklik yapmış olabiliriz.

Faiz Oranı


Aktifbank

 
%1,99

 
Ziraat Bankası

 
%1,32


 
Denizbank

 
%1,70

 
Akbank

 
%1,49

 
Garanti Bankası

 
%1,59

 
Vakıfbank

 
%1,30

 
Halkbank

 
%1,35Buna da bakabilirsiniz: İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018
 

Ziraat Bankası 1,32 Faiz Oranı

Emekli kredinizi Ziraat Bankası'ndan 1,32 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. 20.000 TL 48 ay vadeli kredi için aylık ödeme 598 TL olmaktadır. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise %21,11 olarak belirlenmiştir. En yakın Ziraat Bankası şubesine giderek hemen emekli kredisini alabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası'nda emeklilere özel olarak konut kredisi faizleri de 1,12'den başlamaktadır.


Aktifbank 1,99 Faiz Oranı

PTT'den kredi veren bankalar arasında yer alan ve Türkiye'de hiçbir şubesi olmayan Aktifbank; 1,99 faiz oranıyla emeklilere özel olarak kredi imkanı sunmaktadır. Diğer bankalara göre yüksek faizli bu kredi yerine diğer kredi tekliflerini değerlendirebilirsiniz. 20.000 TL 48 ay vadeli Aktifbank emekli kredisi için aylık taksit tutarı 705 TL olmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için Aktifbank Emekli kredisi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Denizbank  1,70 Faiz Oranı

Denizbank'ta emekliler ve maaş müşterilerine özel olarak sunulan bu kredi paketinde faizler 1,70 olarak belirlemiştir. 10.000 TL 48 ay vadeli Denizbank emekli  kredisi için aylık taksit tutarı 328 TL'dir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Denizbank emekli kredisi sayfasına göz atabilirsiniz.


Garanti Bankası 1,59 Faiz Oranı

Garanti Bankası'nda emeklilere özel olarak 1,59'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı vardır. 25.000 TL 48 ay vadeli emekli kredisinde faiz oranları 1,59; Aylık taksit tutarı 800 TL olmaktadır. Bu krediye en yakın Garanti Bankası şubelerin giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca emekli maaşınızı Garanti Bankası'na taşırsanız 450 TL'ye kadar promosyon almaya hak kazanabilirsiniz.


Akbank 1,49 Faiz Oranı

Akbank'a emekli maaşını taşıyan maaş müşterilerine özel olarak %1,49'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi teklifleri mevcuttur. 10.000 TL Akbank emekli kredisi 48 ay vadeli olacak şekilde aylık taksit tutarı 321 TL olmaktadır. Sizde en yakın Akbank şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir ve anında kredinizi kullanabilirsiniz.


İş Bankası  1,54 Faiz Oranı

İş Bankası'nda kamu çalışanları ve maaş müşterilerine özel olarak %1,48 faiz oranıyla kredi seçenekleri vardır. Sizde maaşınızı İş Bankası'na taşıdıktan sonra bu krediden yararlanabilirsiniz. 20.000 TL 48 ay vadeli İş Bnakası emekli kredisi için aylık taksit tutarı 622 TL'dir. Sizde en yakın İş Bankası şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir ve kredinizi anında çekebilirsiniz.


Vakıfbank 1,30 Faiz Oranı

Vakıfbank'ta kişiye özel kredi seçenekleri kampanyaları devam etmektedir. 1,30'dan başlayan faiz ve 48 aya varan vadelerle Vakıfbank'tan kredinizi alabilirsiniz. 20.000 TL 48 ay vadeli Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi için aylık taksit tutarı 595 TL'dir.


Halkbank 1,35 Faiz Oranı

Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank'tan kredi çekmek istiyorsanız %1,35'den başlayan faizler ve 48 aya varan vadelerle kredinizi kullanabilirsiniz. Yine maaş müşterilerine özel olarak sunulan bu kredi; 20.000 TL 48 ay vadeli olarak 602 TL aylık ödemesi bulunmaktadır. Bu sayfada emeklilere özel olarak kredi faiz oranları ve kampanyalarını paylaştık. Emekli kredi faiz oranları bu yıl geçen yıla göre azda olsa artış göstermiştir. Ayrıca sitemizde yer alan Ptt kredilerini ve faiz oranlarını da incelemenizi öneririz.

İlgili sayfalar:

 
Ptt kredi başvurusu
Emekliler ne kadar kredi alabilir 2018
Emeklilere kredi veren bankalar

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: