sponsorlu bağlantılar

Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları 2018

Yeni yılın gelmesiyle birlikte bankalar emeklilere özel kredi kampanyaları 2018 yılını duyurmaya başlamıştır. Uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz.

Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları 2018

2017-11-22 22:19:56

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
Emekliye Özel Kredi 2018kampanyalarını sizlere duyurmaya devam ediyoruz. Acil paraya ihtiyacı olan yada araba sahibi olmak isteyen kişiler, emeklilere araç kredisi veren bankaları araştırmaktadır. Bunun yanında sizler için emeklilere araç kredisi kampanyası 2018 araştırmasını yaptık. Emeklilere araç kredisi kampanyası 2018 yılında var mı diye merak edenler için bu konumuzu hazırladık. Bankalar, bilindiği gibi kredi verirken kişilerin özel durumlarını, geçmiş ödemelerine, gelir durumlarına ve kredi notlarına bakılmaktadır. Bankalar için düzenli geliri olan bir kişi güvenilir bir kişidir. Özellikle emekliler, bankalar için bulunmaz bir nimettir ve hiçbir banka emekli bir müşterisini kaybetmek istemez. Düzenli hemde devlet güvencesinde bir maaşı olan emeklilere özel olarak çoğu banka düzenli olarak kampanyalar duyurmakadır. Bizde emeklilere taşıt kredisi kampanyası var mı yok mu diye bir araştırma gerçekleştirdik.

Emeklilere Özel Kredi Veren Bankalar

SSK, Bağkur ve diğer kurumlardan emekli olan vatandaşlarımıza avantajlı tekliflerle taşıt kredisi veren pek çok banka bulunmaktadır. Her banka emeklilere kredi ve ürünlerini vermektedir, ancak bazı bankalar kampanyalar yaparak hem uzun vadelerde, hem araç yaşını uzatma kampanyasıyla, ötv indirimleriyle yada faiz oranını düşürerek kampanya sunmaktadır. İşte biz kredibankalar.com olarak sizler için araştırıp, emeklilere yönelik olan taşıt kredisi kampanyalarına ulaştık.

Denizbank Emeklilere Özel Taşıt Kredisi

Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Denizbank'ta emeklilere özel olarak taşıt kredisi kampanyası vardır. Emekliler istediği arabayı satın alsın diye kredi kampanyası yapan Denizbank, 48 aya varan vade ve uygun faiz oranlarıyla kredisini tanıttı. Bu kredi kampanyası kapsamında, kredi tahsis ücreti de alınmıyor. %1,86 faiz oranı ile bu taşıt kredisini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası emekliye özel kredi

Türkiye'de en çok tercih edilen bankalardan olan Garanti Bankası'nda tüm emeklilerimize özel kredi kampanyası vardır. Ayrıca maaşını Garanti'ye taşıyan emeklilere 450 TL'ye varan promosyon da verilmektedir. %1,74'den başlayan faizlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Yukarıdaki konuyu inceleyerek emeklilere taşıt kredisi kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca bankaların intenret sitesi üzerinden de kampanyalara göz atabilirsiniz. Emekli kredisi 2018 yılında birçok banka tarafından sunulmaktadır. Sizde emeklilere özel kredi ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA