En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Faizsiz Kredi Müjdesi Akbank'tan Geldi

Türkiye'de pek çok banka düşük faizle 10 bin tl kredi veriyor. Düşük faiz yanı sıra faizsiz kredi veren bile var. Anında hesaba yatan kredinin detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Faizsiz Kredi Müjdesi Akbank'tan Geldi

Bankalardan kredi çekmek isteyen tüketiciler faizlerin yüksekliğinden dolayı banka kapısının önünden bile geçemez oldu. Bunu fırsat olarak gören bazı bankalar faizlerini indirerek tüketicileri sevindirecek bir habere imza attılar. Düşük faizli veya faizsiz olarak verilen kredi başvuran herkese anında onaylanıyor. Bankaların güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da aşağıda sıraladık.

Garanti BBVA İhtiyaç kredisi: 2,65

ING İhtiyaç kredisi: 2,64

HSBC ihtiyaç kredisi: 2,67

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi: 1,89

Şekerbank ihtiyaç kredisi: 2,50

Vakıfbank ihtiyaç kredisi: 1,91

Halkbank ihtiyaç kredisi: 1,71

Akbank ihtiyaç kredisi: 2,11

TEB ihtiyaç kredisi: 2,18

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi: 2,09

İş Bankası ihtiyaç kredisi: 1,95

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi: 1,94

Fibabanka ihtiyaç kredisi: 1,89

ICBC ihtiyaç kredisi: 2,01

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası

Akbank son zamanlarda yaptığı kampanyalarla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Akbank'ın yapmış olduğu kampanyalardan birisi de faizsiz olarak ihtiyaç kredisi verip vermeyeceği konusudur. Bankalardan kredi çekmek isteyen kişiler Akbank'ın faizsiz kredi verip vermeyeceğini merak etmektedir. Yüksek faizden şikayetçi olan kişiler Akbank'tan gelecek olan kredi müjdesini bekliyor.

Akbank'ın yapmış olduğu duyuruya göre, Akbank müşterisi olacak kişilere 7.500 TL'ye kadar faizsiz kredi verileceği açıklanmıştı. Bu kampanya devam ettiği sırada ise Akbank tarafından 50 bin tl faizsiz kredi verileceği haberleri paylaşıldı. Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre ise 50.000 TL faizsiz kredi çalışmasının olmadığını, Akbank'a yeni gelecek müşterilere özel olarak 7.500 TL'ye kadar ihtiyaç kredisinin faizsiz olarak verileceği bir kez daha duyuruldu.

akbank faizsiz kredi

Akbank 50 Bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank'tan 50.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen tüketiciler 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarının yanı sıra, 90 gün kredi erteleme de yapabilmektedir. Telefonunuzdan SMS yollayarak güncel faiz oranlarından yararlanıp 50.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile Akbank'a kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazarak bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 4425'e sms gönderebilirsiniz. Akbank kredi başvurunuzu inceleyerek anında tarafınıza SMS ile geri dönüş yapacaktır.


Akbank Direkt uygulamasını kullanan kişiler ise hızlı kredi başvurusunu Akbank mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilirler. İlk defa Akbank müşterisi olacak kişiler ise yeni hesap açımı sonrasında 7500 TL'ye kadar faizsiz kredi avantajından yararlanabilirler. Bu kampanyadan yararlanacak kişilerin kredi puanlarına bakılacak olup, kredi başvuru buna göre değerlendirilecektir.

Yorum yap:

x