sponsorlu bağlantılar

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019 (Mevduat)

Paranızı değerlendirmek istiyorsanız en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılı karşılaştırmasını sıralı bir şekilde bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2019-01-07 15:52:34

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Paranızı bankalar aracılığıyla değerlendirmek istiyorsanız sizlere e-vadeli hesap açmanızı önereceğiz. Bankalar, e-mevduat hesap açan müşterilerine her zaman ayrıcalıklı olarak bakar ve yüksek faiz üzerinden değerlendirir. En yüksek faiz veren bankalar konumuzdaki önerilerimize göre işte sizler için 2018 yılı en yüksek faiz veren bankalar listesi. Eğer ki köşede fazla paranız varsa ve o parayı kullanmak istemiyorsanız en iyi yöntem uzun vadeli e-mevduat hesabı açmaktır. Bu sayede paranızı kullanmayacaksınız hem de faiz ile gelir elde edebileceksiniz. 100 bin lira bir para ayda yaklaşık olarak 1000 TL gelir getirmektedir. Eğer faizleri harcamak isterseniz de e-vadeli hesap açarken faizin mevduat hesabı dışındaki bir hesaba yatırılması talimatı verebilirsiniz.

TIKLAYIN:
En yüksek faiz veren bankalar

2018 yılında e-vadeli mevduat hesabı ile yüksek faiz veren bankaları sizlere sunuyoruz. Bu doğrultuda e-vadeli hesap açarak paranızı değerlendirebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bu sayede ayrıca paranızı bir banka çatısı altında güvende tutabilirsiniz.

Vadeli Hesap Ücreti Var mı?

Vadeli hesaplarda bankalar sizlerden ek bir ücret talep etmezler. Devlete kdv kesilerek size vadeli hesap faiz ücretiniz yansıtılır. Paranızı bankaya yatırdığınızda banka sizin paranızı değerlendirdiği için size faiz ücreti vermektedir.


Mevduat faiz oranları 2019

Banka

Vadeli faiz oranı

ALTERNATİF BANK

%23,90

İNG BANK

%23,50

YAPI KREDİ

%22,60

AKBANK

%22

HALKBANK

%20,75

DENİZBANK

%20,50

ZİRAAT BANKASI

%18,50
Hesaplamalar:

10 bin tl mevduat hesaplama
100 bin tl mevduat hesaplama

Yukarıdaki araştırma konumuz sayesinde sizde değerlendirmek istediğiniz paranızı e-vadeli mevduat hesabına yatırabilirsiniz. Ayrıca bu konunun devamı niteliğindeki Kredi Bankalar'da bulunan en yüksek faiz veren banka konusuna da mutlaka göz atınız.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

2019 yılında Alternatif Bank, İng Bank, Halkbank gibi bankalar yüksek faizlerle kazandırmaya devam etmektedir. Siz de tüm bankaların güncel faizlerini sitemizden takip ederek e-vadeli hesap açarak hemen paranızı değerlendirebilirsiniz.

Dip not olarak yukarıdaki faiz oranları heran güncellenebildiği gibi, bankalar kdv masrafları vs. düştükten sonra size daha farklı bir faiz oranı yansıtabilirler. Ayrıca yukarıdaki en yüksek faiz veren bankalar listesindeki veriler 2019 yılında bankaların internet siteleri üzerinden alınmış bilgiler içermektedir. Diğer yandan e-vadeli hesap sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden açılmaktadır. Bunun için de yeni bir araştırma konumuzu çok yakında yayınlayacağız.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA