En Yüksek Kredi Veren Bankalar ile ANINDA KREDİ

Acil nakit ihtiyaçlarınıza göre En yüksek kredi veren bankalar hangileridir diye merak ediyorsanız, 100.000 TL anında kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaları sıraladık.

En Yüksek Kredi Veren Bankalar ile ANINDA KREDİ

En yüksek kredi çıkartan bankalar, Konut, taşıt ve bireysel kredi ihtiyaçlarınız için çoğu zaman yüksek limitli bir krediye ihtiyaç duyulabilmektedir. Bankacılık kurallarına göre 100.000 TL gibi büyük bir rakamın kredisi verilirken bazı şartlar aranmaktadır. Aslında bu miktarı çoğu kredi veren bankalar verebilmektedir. Fakat talep edilen miktar bazı şartlar altında incelenmekte ve daha sonra kredinin onay sürecine geçilmektedir. 100 bin tl için en fazla vade sayısı ise ihtiyaç kredilerinde 48 ay ile sınırlandırılmıştır.

Eğer faizleri hesaplamak için bu konuya geldiyseniz Kredi faiz oranları 2018 'e tıklayarak 100.000 TL için faiz oranlarını hemen inceleyebilirsiniz.

EN YÜKSEK KREDİ VEREN BANKALAR

En fazla miktarda krediyi nasıl çekerim diye düşünüyorsanız sizler için bu sayfayı hazırladık. Araştırmalarımız sonucunda bazı bankalar yüksek kredileri kolaylıkla onaylayabilmektedir. Bazıları ise şartlar istemekte ve bu şartlara göre kredilerin süreçlerini değerlendirmekteler. İşte 100.000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar listesi;

  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • İNG Bank
  • Yapı Kredi
  • Teb
  • Odeabank
  • Halk Bank
  • İş Bankası


En yüksek kredi ile, Bu bankalar 100 bin tl ihtiyaç kredisi verebilmek için en önemli şartlar ise, kredi geri ödemesinin hangi risk grubunda yer aldığıdır. Bilindiği gibi bankacılık kurallarına göre kredi verilirken maaş, gelir, bankadaki finansal durum, normal durum, banka sicili, banka notu gibi şeyler incelenir. Kredi çeken kişinin aylık geliri, aylık kredi taksit ödemesinin %70'ini geçmemesi gerekiyor. Yüksek miktarlarda talep edilen krediler için kefil, ipotek ve ek gelir istenebilmektedir. Sizde daha yüksek krediler çekebilmek için ek gelir gösterebilir yada üzerinize kayıtlı bir taşınmazı bankaya kredi karşılığında ipotek ettirebilirsiniz.

Krediye Kefil olmak konumuzdan daha detay alabilirsiniz.

100.000 TL Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?

En çok dikkat edilen durumlardan birisi de 4 sene vade sonucunda kredi faizlerinin ne durumda olduğudur. Kredi hesaplamaları yaparken bankalar genellikle faiz oranlarını saklamak ve müşteriye "oldukça düşük" olarak göstermek isterler. Ancak geniş çaplı hesaplamalar sonucunda faiz oranlarının oldukça yüksek seviyelerde yer aldığı da gözlemlenmektedir. Talep edilen miktar ve vade sayısı arttıkça, faiz oranları da artmaktadır.

100.000 tl faizsiz kredi veren banka Türkiye'de malesef yoktur. Saçma sapan aramalarla, faizsiz kredi çekmek istiyorum diyerek boşuna zamanınızı harcamayın. Banka size faizsiz kredi vermek isterse bu durumda nasıl kazanacaklar. Bilindiği gibi bankalar faiz alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sizde en yükse kredi veren bankalar ile 50.000 TL, 40.000 TL, 100.000 TL kredi başvurusu yapıp anında kredinizi alabilirsiniz.

En kolay kredi veren bankalar
En hızlı kredi veren bankalar

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Aydin Ertan

Anında kredi veren bankalar 2018 arasından ben de kendime bir banka seçerek hemen kredi başvurumu yapıyorum.

2018-05-26 12:48:29 -
Kapat