sponsorlu bağlantılar

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3 Ay 6 Ay Ertelemeli)

Kredi ödemelerini aylık yapmak istemeyenler ertelemeli kredi veren bankalardan kredi almak istemektedir. Siz de 3 ay ertelemeli, 6 ay ertelemeli kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-07-31 20:03:04

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Kredi ödemelerini her ay yapamayacak ara dönemli gelirleri bulunan kişiler, ertelemeli kredi veren bankalar ile kredisini alarak uygun ödeme koşullarından yararlanabilir. Uygun faiz oranları ve 3 ay, 6 ay veya daha fazla uzun vadelerle ertelemeli kredi almak isteyenler aşağıda bulunan bankaların kredi detaylarını inceleyerek hemen başvurusunu yapabilir. Çiftçi, emekli, müteahhit, iş adamı olarak çalışan bir çok kişi ertelemeli kredi kullanarak kredi ödemesine geciklemi olarak başlayabilir. 

ERTELEMELİ KREDİ VEREN BANKALAR

Ertelemeli kredi günümüzde bir çok meslek dalının ilgisini çekmektedir. Özellikle çiftçi olarak çalışan ve mevsimlik para kazanan kişiler ertelemeli kredi kullanarak kredi ödemelerini belli dönemlerde ödemek istiyor. Buna da bankalar kayıtsız kalmamakta ve ertelemeli kredi vermektedir. Bir çok banka ertelemeli krediyi verse de uygun faiz oranlarını karşılaştırmak sizin yararınıza olacaktır. Bankalar müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak verebilirler.

Gecikmeli, 3 ay sonra ödemeli kredi olarak da adlandırılabilen bu kredi türünü her banka kullanmaz. Adından da anlaşılacağı gibi 3 ay ertelemeli kredinin ödemelerine 3 ay sonra başlanmaktadır. Yatırım yapan, belli dönemlerde para kazanan bir çok kişi bu krediyi kullanmaktadır. İlk taksit ödemesi, kredi çekildikten sonraki 3. ayda olmaktadır. Kredi şartlarına değinecek olursak, ertelemeli kredi çekmek isteyenlerden ekstra bir şart arandığını da söyleyemeyiz. Kredi notunun iyi olması, gelirin olması, kredi sicilinin temiz olması bir çok banka tarafından önemlidir ve kredi başvurularında değerlendirilmektedir. Kredi notu kötü olan kişiler bankalardan ertelemeli krediyi alamazlar. Krediyi çektikten 3 ay sonra ödeme yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bankaları inceleyin ve başvurunuzu yapın.

Bilgi: Ertelemeli kredi nasıl alınır?

QNB FİNANSBANK ERTELEMELİ KREDİ

Kredi finansçıdan alınır sloganıyla hizmetine devam eden Finansbank'tan ertelemeli kredi avantajı! QNB Finansbank'ta 3 ay ertelemeli kredi avantajından yararlanmak istiyorsanız, Tc kimlik numaranızı yazarak 5030'a sms gönderebilirsiniz. Eğer 3 ar ertelemeli krediden yararlanmak istiyorsanız bu krediye şubelerden başvuru yapmanız gerekmektedir. %1,66'dan başlayan uygun faizler, 48 aya varan vadelerle kredinizi Finansbank'tan kullanabilirsiniz. Kredi hesaplamaları ve örnek ödeme tablosu aşağıda yer almaktadır.

İlginizi çekebilir: Esnaf kredisi veren bankalar


Alternatif Bank Ertelemeli Kredi

Kredi ödemenizi 3 ay sonra başlayın sloganıyla ertelemeli kredi veren Alternatif Bank, ihtiyaç kredileri için 3 ay erteleme avantajı sunmaktadır. Bu krediyi kullanabilmek için Alternatif Bank şubelerine gitmeniz ve şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Akbank Ertelemeli Kredi

3 ay ertelemeli kredi almak istiyorsanız, Akbank kredisine başvuru yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve cazip ödeme koşulları sayesinde siz de ertelemeli kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ertelemeli krediyi alabilmek için Akbank şubelerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Akbank ertelemeli kredi faiz oranları %1,71 - %1,84 arasında vadeye göre değişmektedir.

Haber: İNG Bank 3 ay ertelemeli kredi


3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası, Garanti Bankası, İNG Bankası, Yapı Kredi, QNB Finansbank gibi bankalardan da 3 ay ertelemeli kredi alma imkanınız da bulunmaktadır. Ancak bu bankalar bu kredileri bazı dönemlerde kampanyalar yaparak sunmaktadır, siz de bu kampanyaları takip ederek ertelemeli kredi kullanabilme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Siz de bankaların faiz oranlarını ve şartlarını karşılaştırarak, yukarıda yer alan ertelemeli kredi veren bankalar ile hemen kredinizi kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli krediyi kullanabilmek için ilgili bankanın şubesinden başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Halkbank Enflasyon Korumalı Mevduat Hesabı
Tarih : 2019-05-20 23:41:00
Garanti Bankası Enflasyon Endeksli Hesap
Tarih : 2019-05-20 23:21:00
TEB Gram Altın Fiyatları Takibi
Tarih : 2019-05-15 19:41:43
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA