Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3 Ay 6 Ay Ertelemeli)

Kredi ödemelerini aylık yapmak istemeyenler ertelemeli kredi veren bankalardan kredi almak istemektedir. Siz de 3 ay ertelemeli, 6 ay ertelemeli kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3 Ay 6 Ay Ertelemeli)

   Kredi ödemelerini her ay yapamayacak ara dönemli gelirleri bulunan kişiler, ertelemeli kredi veren bankalar ile kredisini alarak uygun ödeme koşullarından yararlanabilir. Uygun faiz oranları ve 3 ay, 6 ay veya daha fazla uzun vadelerle ertelemeli kredi almak isteyenler aşağıda bulunan bankaların kredi detaylarını inceleyerek hemen başvurusunu yapabilir. Çiftçi, emekli, müteahhit, iş adamı olarak çalışan bir çok kişi ertelemeli kredi kullanarak kredi ödemesine geciklemi olarak başlayabilir. Özellikle son zamanlarda özel bankaların yaptıkları kredi kampanyalarında "3 ay ertelemeli" "6 ay ertelemeli" seçenekleriyle bireysel ihtiyaç kredisi verilmektedir. Peki ertelemeli kredi çekmek için şartlar nelerdir, bankaların 2019 yılına ait güncel kampanyaları nelerdir gelin birlikte inceleyelim.

ERTELEMELİ KREDİ VEREN BANKALAR

Ertelemeli kredi günümüzde bir çok meslek dalının ilgisini çekmektedir. Özellikle çiftçi olarak çalışan ve mevsimlik para kazanan kişiler ertelemeli kredi kullanarak kredi ödemelerini belli dönemlerde ödemek istiyor. Buna da bankalar kayıtsız kalmamakta ve ertelemeli kredi vermektedir. Bir çok banka ertelemeli krediyi verse de uygun faiz oranlarını karşılaştırmak sizin yararınıza olacaktır. Bankalar müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak verebilirler.

 

Ertelemeli Kredi Nedir?

Bankaların, özellikle bireysel ihtiyaç kredilerinde kredinin ilk taksitinin kredi kullandırıldıktan sonraki ilk ay değil, belli bir ay sonrasında başlamasına denilmektedir. Örnek olarak 3 ay ertelemeli kredide Ağustos ayında kredi kullanılmışsa ilk taksit ödemesi 3 ay sonrasında yani Aralık ayında başlayacaktır. BDDK'nın aldığı karara göre ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisinde en fazla vade 60 ay olarak belirlenmiştir. Banka, 3 ay ertelemeli dönemi kredi taksiti ödendi olarak kabul edecektir. Yani kredi vadesi 60 ay olarak kullanıldıysa, 3 ay çıkılarak 57 aya bölünecektir.

Gecikmeli, 3 ay sonra ödemeli kredi olarak da adlandırılabilen bu kredi türünü her banka kullanmaz. Adından da anlaşılacağı gibi 3 ay ertelemeli kredinin ödemelerine 3 ay sonra başlanmaktadır. Yatırım yapan, belli dönemlerde para kazanan bir çok kişi bu krediyi kullanmaktadır. İlk taksit ödemesi, kredi çekildikten sonraki 3. ayda olmaktadır. Kredi şartlarına değinecek olursak, ertelemeli kredi çekmek isteyenlerden ekstra bir şart arandığını da söyleyemeyiz. Kredi notunun iyi olması, gelirin olması, kredi sicilinin temiz olması bir çok banka tarafından önemlidir ve kredi başvurularında değerlendirilmektedir. Kredi notu kötü olan kişiler bankalardan ertelemeli krediyi alamazlar. Krediyi çektikten 3 ay sonra ödeme yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bankaları inceleyin ve başvurunuzu yapın.

Bilgi: Ertelemeli kredi nasıl alınır?QNB FİNANSBANK ERTELEMELİ KREDİ
Finansbank ertelemeli kredi ile siz de kredi finansçıdan alınır sloganıyla hizmetine devam eden Finansbank'tan ertelemeli kredi avantajı! QNB Finansbank'ta 3 ay ertelemeli kredi avantajından yararlanmak istiyorsanız, Tc kimlik numaranızı yazarak 5030'a sms gönderebilirsiniz. Eğer 3 ar ertelemeli krediden yararlanmak istiyorsanız bu krediye şubelerden başvuru yapmanız gerekmektedir. %1,49'dan başlayan uygun faizler, 60 aya varan vadelerle kredinizi Finansbank'tan kullanabilirsiniz. Kredi hesaplamaları ve örnek ödeme tablosu aşağıda yer almaktadır.

İlginizi çekebilir: Esnaf kredisi veren bankalar

 

 

 

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi İNG, 2019 yılında da ertelemeli kredi kampanyasını reklamlarla müşterilerine duyurdu. 60 aya varan vadeler ve %1,49'dan başlayan uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorsanız siz de en yakın İNG şubesini ziyaret ederek hemen kredinizi kullanabilirsiniz.


Alternatif Bank Ertelemeli Kredi
Kredi ödemenizi 3 ay sonra başlayın sloganıyla ertelemeli kredi veren Alternatif Bank, ihtiyaç kredileri için 3 ay erteleme avantajı sunmaktadır. Bu krediyi kullanabilmek için Alternatif Bank şubelerine gitmeniz ve şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

Akbank Ertelemeli Kredi
3 ay ertelemeli kredi almak istiyorsanız, Akbank kredisine başvuru yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve cazip ödeme koşulları sayesinde siz de ertelemeli kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ertelemeli krediyi alabilmek için Akbank şubelerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. 2019 yılında  Akbank ertelemeli kredi faiz oranları %2,01'den başlamaktadır.


3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar
3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi veren bankalar içerisinde İNG, Akbank, QNB Finansbank, Akbank ve TEB vardır. Bazı bankalar 3 aya 1 ay daha ekleyerek 4 ay ertelemeli olarak krediyi uzatabilmektedir. Siz de bankaların faiz oranları ve vade seçeneklerinin yanı sıra kredi başvuru şartlarını inceleyerek hangi bankadan kredi çekeceğinize karar verebilirsiniz.

 

3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi

Gecikmeli olarak konut kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Ancak her banka ertelemeli olarak konut kredisi vermiyor, şuanda Halkbank 3 ay ertelemeli konut kredisi vermektedir. Dilerseniz konut kredisi faiz oranları sayfasına bakarak tüm bankaların güncel faizlerini  karşılaştırabilirsiniz.

 

3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

Yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız siz de3 ay ertelemeli araba kredisi veren bankalardan kredi çekerek ödemenizi 3 ay sonrasında yapabilirsiniz. Ancak daha önce yapılan kampanyaların süresi dolduğundan dolayı şuanda ertelemeli taşıt kredisi veren banka bulunmamaktadır.


Ziraat Bankası, Garanti Bankası, İNG Bankası, Yapı Kredi, QNB Finansbank gibi bankalardan da 3 ay ertelemeli kredi alma imkanınız da bulunmaktadır. Ancak bu bankalar bu kredileri bazı dönemlerde kampanyalar yaparak sunmaktadır, siz de bu kampanyaları takip ederek ertelemeli kredi kullanabilme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Siz de bankaların faiz oranlarını ve şartlarını karşılaştırarak, yukarıda yer alan ertelemeli kredi veren bankalar ile hemen kredinizi kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli krediyi kullanabilmek için ilgili bankanın şubesinden başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Tülay Korkar

Ertelemeli kredi veren bankalardan başvuru yaparak 6 ay kredi ertelemesi yaptım. Teşekkürler.

2020-08-19 22:38:15 -
reklamı kapat
x