sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2018 Hangileri

Düğün yapmak isteyenlere özel olarak evlilik kredisi veren birçok banka bulunmaktadır. Peki faizsiz evlilik kredisi veren bankalar 2018 yılında hangileridir?

sponsorlu reklamlar

2017-12-28 23:19:44

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Evlilik kredisi veren bankalar düğün yapmak isteyenler için büyük bir maddi kaynaktır. Bu yıl evlenecek çiftler için bankaların verdikleri evlilik kredilerini ve özelliklerini araştırdık. Düğün yapıp mutlu bir birliktelik yaşamak isteyen çiftlere özel olarak bankalar evlilik kredilerinde faiz oranlarını düşürmüşlerdir. Buna göre sizde evlilik kredisi çekerek güzel bir düğün yapabilirsiniz. Evlilik kredileri sayesinde evlenecek çiftler maddi açıdan bir sorun yaşamadan düğünlerini yapabilmektedir. Özel bankadar düşük faizli evlilik kredileri verirken, kamu bankaları da bazı koşullar altında evliliği teşvik etme amacıyla kredi vermekteler. Yani burada belirttiğimiz şekilde evlilik kredisini özel banka ve kamu bankalarından alabilirsiniz. Kamu bankalarında evlilik kredisi için bazı koşullar olmaktadır. 

Faizsiz evlilik kredisi veren bankalar 2018

Özel bankalarda evlilik kredisi için genel olarak kredi başvuru koşullarındaki istenen belgeler istenmektedir. Gelir belgesi, nüfus cüzdanı gibi şeylerle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yine evlilik kredilerinde de kredi notunuza bakılmaktadır. Buda yine bankaların kendini güvence altına alması için gerekli bir sistemdir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından açıklanan evlilik kredisi ise yeni evlenecek çiftlere büyük imkanlar sunmaktadır. Bu krediden 18 - 24 yaş aralığındaki kişiler faydalanmaktadır. Yine devletin verdiği evlilik kredisinde faiz alınmamaktadır. Ancak buradaki üst limit ise 10.000 TL ile sınırlıdır. Bu krediye Ziraat Bankası gibi kamu bankalarından başvurabilirsiniz.

Evlilik kredisi 2018 ile destek olmak amacıyla çoğu banka evlilik kredisi vermektedir. Bunun için bazı şartlar aranmakla birlikte, genel kredi başvurusundaki koşullar geçerli olmaktadır. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank evlenecek çiftlere sıfır faizli kredi imkanı tanırken, çoğu özel banka da düğün kredisi vermektedir. Bu krediyi düğün masrafları, çeyiz giderleri ve evlilik ile ilgili tüm giderlerde kullanabilirsiniz.

Vakıfbank evlilik kredisi
Vakıfbank'ın sunduğu devlet destekli evlilik kredisinde üst limit 20 bin tl'dir. 18 aya kadar vade imkanıyla birlikte sunulan kredi sıfır faizli olmaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL talep edilmektedir.


ING Bank Evlilik kredisi
ING Bank'ta evlilik, düğün kredisi olarak sunulan kredi, 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir. 48 aya varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla birlikte, yeni evlenecek çiftlere kredi imkanı tanınmaktadır.


Garanti Bankası evlilik kredisi
Garanti Bankası da evlilik kredisi arasında yer almaktadır. Uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle birlikte yeni evlenecek çiftlere kredi imkanı Garanti Bankası'nda.İş Bankası Evlilik kredisi
İş Bankası'ndan evlilik kredisi kullanmak için banka şubelerine uğrayabilirsiniz. 10 bin TL, 36 ay vadeli evlilik kredisi imkanı vardır. 18 yaş üstündeki evlenmek isteyen çiftlere özel olarak kredi imkanı sunulmaktadır. 


Devlet Destekli Evlilik Kredisi 2018

Devlet destekli faizsiz düğün kredisi 2018 almak isteyen kişilerin aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Evlenecek çiftlerin 18 - 24 yaş aralığında olması gerekmektedir. Bu kişiler üniversite mezunuysa üst limit 26 olabilmektedir. Evlenecek çiftlerde sicilinde ağır suç olmamalıdır. Çiftlerden her ikisi de daha önce evlenmemiş olmalıdır. Kredi komisyonunu evleneceklerine dair ikna etmeli ve durumlarının yeterli olduğunu göstermelidir. Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler devlet bankalarından evlilik kredisi alabilmektedir. 2 yıl geri ödemesiz ve en fazla 10 bin TL verilen evlilik kredisi yanı sıra 24 ay vadeli ek kredi imkanı da sunulmaktadır. Bu çift ilk yıl çocuk sahibi olursa kredi ödemesi 1 yıl ertelenebilmektedir. Yeni evlenecek çiftler için faizsiz evlilik kredisi veren bankalar konumuzu yayınladık. Yukarıda yer alan bilgilere göre sizde özel ya da kamu bankalarından düğün kredisi kullanarak evlenebilir ve mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA