sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Krediler 2018

Bankalara kredi başvuruları her geçen gün artmaktadır. 2018 faizsiz kredi nereden alınır yada faizsiz olarak kredi veren bankalar var mıdır?

sponsorlu reklamlar

2017-11-13 13:08:05

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Bazı ihtiyaçlarımızdan dolayı bankalardan kredi çekmekteyiz. Bankalar da ayakta durmak ve faaliyetlerine devam etmek için verdiği kredilere faiz ile bir bedel koymaktadır. Peki 2018 faizsiz kredi veren banka var mı? İşte sizler için araştırdık ve yeni yılda faizsiz olarak verilebilecek kredi ve kredi ürünlerini sıraladık.

2018 Faizsiz Krediler

Yeni yılla birlikte beklenen projeler de hayata geçirilmektedir. Özellikle hükümetin sunmuş olduğu esnafa faizsiz krediler de yakın zamanda hayata geçirilecektir. Bunun yanı sıra girişimcilere de kredi verilmeye hazırlanmaktadır. 2018 yılında faizsiz olarak yada geri ödemesiz kredi verilecektir. Bazı bankalar da kişileri destekleme amacıyla faizsiz kredi vermeye başlamış durumdadır.
Hükümetin destekleri sayesinde bankalardan faizsiz olarak kredi çekebilir, konut yada diğer ihtiyaçların karşılanması adına parayı ayarlayabilirsiniz. Sıfır faizli kredi çekmek herkese özel bir durum değildir. Ancak bazı bankalar faizsiz çalıştıkları için faiz esas alınmayıp sadece işletim bedeli alınarak faizsiz olarak kredi çekebilmekte mümkün olmaktadır. Bu bankalara faizsiz kredi çekmek isteyen kişiler ilgi göstermektedir ve bu bankalar kar payı ile kredi vermektedir.

Faizsiz Banka Kredileri

Faizsiz kredi denildiğinde Türkiye'de bulunan bankalardan birisi Türkiye Finans'tır. Türkiye Finans bankası, ülkemizde faizsiz çalışan bankalardan birisidir. Kredileri İslam kuralları neticesinde düzenlenmekte ve kar oranları İslam'a göre ayarlanmaktadır. Türkiye Finans Bankası, bulundurduğu hiçbir finansmanı müşterilere mevduat faizi alarak sağlamamaktadır. 

Ziraat Bankası'nın geçmişi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla, kredilerde faiz oranları kullanılmamaktadır. Son dönemlerde verilen uygun kredi seçenekleriyle beraber müşteri portföyünü artırmıştır. Ziraat Bankası'na kredi başvurusunda kredi başvurunuz inceleniyor ve onay gelmesi durumunda, size bir maliyet tablosu çıkartılıyor. Sizde hesabınızı inceleyerek faizsiz kredinizi çekebiliyorsunuz.


Türkiye'de faizsiz çalışan bankalardan bir diğeri ise Albaraka Türk'tür. Konut kredilerinde yada bireysel kredilerde aynı zamanda bir çok finansman sağlama konusunda yardımcı olan banka, faizsiz bankacılık konusunda hizmetini sürdürmektedir. Albaraka Türk, tüm kredileri için aynı yöntemle hareket etmekte olup faizsiz kredi sunan bir bankadır. 2018 faizsiz krediler için bu bankalardan birisini tercih edebilirsiniz.

Esnaflara Geri Ödemesiz Kredi 2018

Halkbank, esnaflara iki başlık altında 150.000 TL'ye kadar %50 devlet destekli kredi sunuyor. Aynı zamanda 100.000 TL'ye kadar tamamı faizsiz kredi imkanı yine Halkbank'ta yer almaktadır.
Kosgeb destekli olarak 100 bin TL'ye kadar faizsiz ve 50 Bin TL'si geri ödemesiz olarak hibe kredi imkanları da bulunmaktadır. Bu kredi için Kosgeb'e başvurmalı ve kriterleri tamamladıktan sonra Kosgeb anlaşmalı bankalardan kredinizi çekmelisiniz. Kosgeb girişimcilik kurslarını başarıyla geçen ve projeleri onaylanan girişimcilere de 150.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır. 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA