sponsorlu bağlantılar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Eğer düzenli bir geliriniz yoksa gelir belgesiz kredi veren bankalar ile kefilsiz olarak kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bu bankalar aşağıda yer almaktadır ve internet üzerinden başvuru kabul etmektedir.

sponsorlu reklamlar

2017-12-14 14:45:36

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Paraya ihtiyaç duyan kişiler gelir belgesiz kredi veren bankalardan hemen kredi başvurusu yapabilirler. Eğer sizin de bir maaş bordronuz yoksa ve düzenli bir gelire sahip değilsen,z belgesiz kredi alma avantajlarından yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde en çok araştırılan ve bankaların kampanya konularında oldukça önemli yer kaplayan "gelir belgesiz kredi" herkese sunulmakta ve bazı zamanlarda bankalar kampanyalar ile duyurmaktadır. 


Gelir belgesiz kredi

Eğer sizinde düzenli bir maaşınız yoksa ve gelirinizi belgeleyemiyorsanız, size önereceğimiz bankalardan kredi avantajı elde edebilirsiniz. Kefilsiz ve maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız yazıyı okumaya devam ediniz. Sigortasız olarak çalışıp elden maaş alanlara özel olarak kredi veren bankalar da vardır. İşverenden elden maaş aldığınıza dair bir yazı alır ve bankaya iletirseniz kredi çekme avantajınız yükselecektir. Bankaya yapılan başvuru sonrasında ise kredi siciliniz incelenir, geçmiş ödemelerinize bakılır, kredi notunuza bakılır ve sonrasında kredi onay süreci başlatılır. Bazı bankalar 20 Bin tl'ye kadar gelir belgesiz kredi verirken, bazı bankalar bu limiti 50 bin tl olarak belirlemiştir. Günümüzde kefilsiz kredi veren banka sayısı oldukça artmış ve banka müşterilerine kolay kredi ve hemen kredi seçenekleri de hız kazanmıştır. Bankaların kredi kampanyaları iyi değerlendirilerek kredi başvurusu yapılmalıdır. 

Bankalar arasında oldukça yüksek bir rekabet söz konusu olduğundan dolayı, bankalar daha çok kişiye daha fazla kredi vermek için adeta yarışırlar. Banka şubesine uğramadan kredi çekmek diğer yandan maaş bordrosuz ve gelir belgesiz kredi çekme avantajını da sağlıyor. Bu durumda önemli olan şeyler ise sizin kredi siciliniz ve kredi limitinizdir. Gelirim yok hangi bankadan kredi alabilirim, çalışmıyorum kredi çıkar mı diye soran kişiler konumuzu okumaya devam etsinler. Bankalar gelir belgesine önem vermeksizin daha çok Findeks notuna ve kredi siciline dikkat etmektedir. Kredi notu düşük olmayan kişilere hemen kredi veren bankalar arasında Halk Bankası, Denizbank, Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası, Teb, Şekerbank ve Finansbank'tır. Bu bankalarda farklı kredi limitleri karşınıza çıkabilir ve kişiye özel kredi avantajlarını da müşterilerine özel olarak sunabilirler. 

Gelir Belgesiz Kolay Kredi Veren Banka

Yukarıda yer alan bankalara internet üzerinden şartsız, belgesiz ve kefilsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında işleme alınır ve kredi siciliniz ile geçmiş ödemeleriniz kontrol edilir. Eğer kredi siciliniz iyi durumdaysa kredi çıkma oranı yüksektir. Kredi başvurularında sorun çıkarmayan ve gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alanları önermemiz gerekmektedir. Özellikle internet bankacılığı konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla ve müşteri potansiyeliyle dikkat çeken Enpara üzerinden belgesiz ve kefilsiz başvurular kabul edilmektedir. Enpara mobil uygulamasını indirerek sizde 30 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi limiti yeterli ve kara listede olmayan kişilere bu kredi avantajı sağlanmaktadır.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA