sponsorlu bağlantılar

Kredi Başvurusu 2019 Tüm Bankalar En Uygun Kredi Başvurusu

En uygun krediye başvuru yapmak mı istiyorsunuz? O halde siz de bu sayfaya tıklayın ve hemen kredi başvurusu yapabilmek için bankaların kredi başvuru adreslerini inceleyin.

Kredi Başvurusu 2019 Tüm Bankalar En Uygun Kredi Başvurusu

2018-11-03 18:52:37

sponsorlu bağlantılar

   Acil paraya ihtiyacı olan hemen hemen herkes, bankalardan uygun faizli kredi çekmek istemektedir. Geçtiğimiz dönemlerde maddi sıkışıklık dönemlerimizde çevremizden alınan borçlar artık kredilere dönüştü ve bankaların sunduğu "borç" adı altında uygun faizli krediler bir çok kişinin ihtiyaçlarını giderdi. Siz de kredi başvurusu yapmak ve 2019 yılında kredi çekerek ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız öncelikle sizlere önerimiz bankaların kredi faiz oranlarını incelemeniz ve karşılaştırmanız yönünde olacaktır. Çünkü her bankanın kar politikası farklı olduğundan dolayı, siz de bankaların kredi faizlerini karşılaştırarak kredi çekerken daha çok faizin cebinizden çıkmasını önleyerek kar edebilirsiniz. İnternet üzerinde pek çok site bankaların faizlerini karşılaştırıyor ancak bu siteler sponsorluk anlaşmalarından dolayı, sponsoru olduğu bankayı ön plana çıkarıyor. Ancak biz kredibankalar.com olarak tüm bankaları şeffaf olarak sizlere sunuyor ve hiçbir bankanın sponsoru olarak çalışmıyoruz. Aşağıda yer alan bankaların kredi başvuru adreslerine gidebilir ve siz de istediğiniz kanaldan başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

En Uygun Kredi 2019

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bankalardan kredi çekmeden önce pek çok kişi en uygun kredinin hangi banka tarafından verildiğini merak etmektedir. Kredi başvurusu yapmadan önce en uygun krediyi tespit ederek bu krediye başvuru yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Bankalardan ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi alabileceğiniz gibi bir işletme sahibiyseniz ticari kredi de çekebilirsiniz. İhtiyaç kredileri arasında ise eğitim kredisi, öğrenciye kredi, ev hanımlarına kredi, işsizlere kredi, emekliye kredi gibi pek çok farklı kalemde oluşan krediye başvuru yaparak, size özel avantajlı faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantılı linklere giderek de bankaların kredi faiz oranlarını inceleyebilir, hangi bankada ne kadar kredi faizi olduğunu öğrenebilirsiniz. Aşağıda bulunan bankalardan istediğinizi seçebilir ve ilgili sayfaya giderek kredi başvurusu kanallarından başvurunuzu bankaya ilebilirsiniz.

 

 
Akbank kredi başvurusu


Ziraat Bankası kredi başvurusu


Garanti Bankası kredi başvurusu


Halkbank kredi başvurusu


Denizbank kredi başvurusu
 


Finansbank kredi başvurusu


İNG Bank kredi başvurusu


HSBC Kredi başvurusu


TEB kredi başvurusu


İş Bankası kredi başvurusu


Vakıfbank kredi başvurusu


Yapı Kredi kredi başvurusu

 

 

 

İHTİYAÇ KREDİLERİ

 

 

 

İhtiyaç kredisi, kişilerin nakit ihtiyaçlarından meydana gelen acil ihtiyaçları karşılamak için bankalar tarafından verilmektedir. Geçtiğimiz yıllarda 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi veriliyordu ancak BDDK tarafından alınan karar doğrultusunda ihtiyaç kredisi vadeleri 36 aya indirildi. İhtiyaç kredisi faizlerini incelediğimizde ise %2,27 - 3,30 bandında her bankada değiştiğini görmekteyiz. İhtiyaç kredileri verilirken kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda verilmektedir, bankalar fuzuli harcamalara kredi vermezler öncelikle bunu bilmenizde yarar var. Bankaya kredi başvurusu yapıldığında banka başvuru yapan kişinin kredi notunu, banka geçmişini, kredi sicilini, aylık gelirini ve finansal durumunu incelemektedir. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) ekranında bu bilgilerin hepsi bankalar tarafından görülebilmektedir. Bundan dolayı kredi başvurusu yaparken bankaya doğru bilgi vermeniz de sizin için yararlı olacaktır.


Faizleri karşılaştır: İhtiyaç kredisi faiz oranları

 

 

 

KONUT KREDİLERİ


Bankaların verdiği bir diğer hizmet ise konut kredisidir. Mortgage yada ev kredisi adı altında da bilinen bu kredi türünden, ev satın almak isteyen herkes yararlanabilir. Tüm bankalarda şuan için en yüksek vade sayısı ise 120 ay (10 Yıl) olarak belirlenmiştir. Şuan için faizleri incelediğimizde ise konut kredisi faiz oranlarının %1,98 - %3,20 arasında değiştiğini görüyoruz. Faizlerin yeni yıl gelmesiyle beraber düşüşe geçmesi de beklentiler arasında yer alıyor. Konut kredisi çekmek isteyenlerin bir diğer bilmesi gereken şey ise peşinat. Konut kredisi başvurusu yapıldığında banka krediye ön onay verirse, banka'ın eksper görevlisi evin değerini tespit eder. Banka ise evin eksper değerinin en fazla %80'ine kadar kredi verilebilir. Yani şöyle açıklarsak daha iyi anlayabilirsiniz: "200 bin tl piyasa değeri olan bir eve bankalar en fazla 160.000 TL kredi verebilir." Bankaların kredi faizlerini karşılaştırarak siz de en uygun konut kredisine başvurunuzu yapabilir ve hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız alınacak evin tapu fotokopisiyle beraber tercih edeceğiniz banka şubesine gitmeniz ve başvuruyu şubede gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Faizleri karşılaştır: Konut kredisi faiz oranları

 

 

 

 

 

 


 Kredi hesaplama:

 

 
50 bin tl konut kredisi hesaplama
70 bin tl 120 ay vadeli konut kredisi
80 bin tl 120 ay vadeli konut kredisi
100 bin 120 ay vadeli konut kredisi

 

 

 

 

 

TAŞIT KREDİLERİ


Bankalarda tercih edilen bir diğer popüler kredi türü taşıt kresidir. Tüm bankalardan taşıt kredisi alabilirsiniz ancak öncelikle bankaların araç kredisi için şartlarını incelemenizde yarar var. Taşıt kredileri 48 aya kadar vadeli şekilde alınabilir. Taşıt kredilerinde araç en fazla 5 yaşına kadar olması da gerekiyor yani 5 yaşından yaşlı araçlara kredi verilmez. Bu da şu demektir 2019 yılında taşıt kredisi alacaksanız alacağınız araç en az 2014 olması gerekmektedir. Alınacak aracın kasko değerinin en fazla %70'ine kadar taşıt kredisi çekebilirsiniz. Yani 100.000 TL kasko değeri olan bir araca en fazla 70.000 TL kredi verilir, geri kalan kısmı ise "peşin" olarak ödemeniz gerekmektedir. Taşıt kredileri şu anda %2,30 - 3,10 arasında değişiklik göstermektedir. Aşağıda yer alan bağlantıdan taşıt kredilerini karşılaştırabilir, en uygun taşıt kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, alacağınız aracın ruhsat fotokopisiyle beraber banka şubesine gitmeniz ve başvuruyu şubede yapmanız gerekmektedir.

Faizleri karşılaştır: Taşıt kredisi faiz oranları

 

 

 

 

EN UYGUN KREDİ NASIL BULUNUR?


Bankalardan kredi almak herkes için eşit olmasa da genellikle kolay bir işlem olarak görülebilir. Kredi kullanmadan önce ilk olarak kredi çekmek isteyen kişiler internet üzerinden kredi hesaplaması yapıyor ve en uygun krediyi bu şekilde bulabiliyor. Ancak bankalar özellikle maaş müşterilerine, esnaflara özel gibi farklı kampanyalı kredileri bulunduğundan dolayı bu krediler gözden kaçabiliyor. En uygun kredi hangi bankada diye merak ediyorsanız, bankaların bu kampanyalarını karşılaştırmalı ve faiz oranlarını karşılaştırarak en uygun krediyi bulabilirsiniz. Kredi faizleri, anlık olarak piyasa koşullarına göre belirlendiği ve bankanın istediği zaman değiştirebildiği bir araç olduğundan dolayı bankadan kredi çekmeden önce güncel faizleri de incelemenizde yarar olacaktır. Ayrıca sitemizi takip ederek en iyi kredi kampanyalarını, kredi faizlerini, bankaların kredi hesaplama karşılaştırmalarını da öğrenebilir ve kredi başvurusu buna göre yapabilirsiniz. Yukarıda bulunan Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, TEB, Yapı Kredi, İng Bank gibi bankaların kredi başvuru kanallarını ilgili sayfalardan hemen öğrenebilir ve başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Kredi çekmeden önce detaylı bir araştırma yapmanın yanı sıra kredi kampanyalarının ne zaman yapılacağını da göz ardı etmemeniz gerekir. Örneğin bankalar her bayramdan önce ve yılbaşı gibi özel günlerde kredi kampanyaları düzenleyerek örneğin "Şimdi kredi al, 3 ay sonra ödemeye başla" gibi avantajlı tekliflerden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca ev hanımlarına, öğrenciye, sicili bozuk olana, kredi notu düşüklere kredi veren bankalardan da kredi alabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan ilgili sayfaları da ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı https://www.kredibankalar.com/ tarafından hazırlanmıştır, herhangi bir farklı yerde kopyalanması ve dağıtılması yasaktır.

İlgili:

En uygun kredi hesaplama
Ev hanımlarına kredi

 

 

 

 

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA