sponsorlu bağlantılar

Kredi Faiz Oranları 2019 (EN UYGUN KREDİ)

Bu sayfaya göz atarak bir çok bankanın kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilerine göz atabilir, kredi faizlerini ve hesaplamalarını karşılaştırarak en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Faiz Oranları 2019 (EN UYGUN KREDİ)

2019-01-02 13:37:39

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

Geçtiğimiz yıl doların birden bire yükselmesi ve ekonomideki daralma sonrasında kredi faizleri resmen "uçuşa" geçmişti. Yükselen faizler sonrasında bankalar kredi veremez duruma gelmişti ancak ekonomide sağlanan istikrar ve düzelme sonrasında kredi faizleri de aşağılara düşüş göstermeye başladı. Bu sayfada yer alan bilgiler ile hemen hemen tüm bankaların kredi faizleri 2019 karşılaştırmalarına göz atabilir, hesaplama örneklerini inceleyebilir ve siz de en uygun krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Taşıt, konut veya bireysel kredilerde en uygun faizli krediyi bularak kredi çekmeden önce en uygun krediyi tercih edip, fazla faiz ödemeden kredi kullanabilirsiniz. İşte bir çok önemli ve tercih edilen bankaların 2019 yılına ait ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi faiz oranları karşılatırmaları.

Kredi Faiz Oranları

Kredi kullanmadan önce ilk olarak bankaların uygun faizli kredi kampanyalarını araştırmanız sizin yararınıza olacaktır. Her bankanın kar politikası farklı olduğundan dolayı, bankaları karşılaştırarak en uygun faizli kredinin hangisi olduğunu öğrenebilir ve sonrasında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi Bankalar ekibi olarak sizler için en güncel içeriği üretip, kullanıcılarımızın yararlanacağı şeyleri sürekli olarak güncelliyoruz. Siz de sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en iyi banka kampanyalarından faydalanabilir. Aşağıda yer alan tabloyu inceleyerek en uygun faiz oranlı kredi 2019 karşılaştırmasından istediğiniz bankaya başvurunuzu yapabilir, acil ihtiyaçlarınız için nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İhtiyaç kredileri 36 aya varan vadelerle verilirken, taşıt kredisi 48 ay, konut kredileri ise 120 aya varan vadelerle verilmektedir.

İHTİYAÇ: En uygun kredi hesaplama

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
 

 

 

 
Banka

 
Faiz Oranı 2019

 
Ziraat Bankası
 

 
2,27
 

 
Halkbank
 

 
2,66

 
Vakıfbank
 

 
2,32

 
Akbank
 

 
2,49

 
Denizbank
 

 
2,89

 
QNB Finansbank
 

 
2,15

 
Garanti Bankası
 

 
2,49

 
HSBC
 

 
2,35

 
İNG Bank
 

 
2,29

 
Turkish Bank
 

 
3,00

 
Fibabanka
 

 
3,47
 

 
TEB (CEPTETEB)
 

 
2,40

 
Türkiye İş Bankası
 

 
2,60

 
Yapı Kredi
 

 
2,72
 

 
Burgan Bank
 

 
2,99

 


Konut Kredisi Faiz Oranları

 

 

 

 

 

 
Banka

 
Faiz Oranı

 
Ziraat Bankası
 

 
1,98

 
Halkbank
 

 
2,09

 
Vakıfbank
 

 
2,09

 
Akbank
 

 
2,01

 
Denizbank
 

 
2,29

 
QNB Finansbank
 

 
2,29

 
Garanti Bankası
 

 
2,20

 
HSBC
 

 
3,15

 
İNG Bank
 

 
1,89

 
Şekerbank
 

 
2,95

 
Fibabanka
 

 
2,79

 
TEB
 

 
2,58

 
Türkiye İş Bankası
 

 
2,30

 
Yapı Kredi
 

 
2,09

 
Burgan Bank
 

 
2,82

 
Taşıt Kredisi Faiz Oranları
 

 
Banka

 
Faiz oranı

 
Ziraat Bankası

 
2,36

 
Halkbank

 
2,65

 
Vakıfbank

 
2,56

 
Akbank

 
2,82

 
Denizbank

 
2,90

 
QNB Finansbank

 
2,77

 
Garanti Bankası

 
2,85

 
HSBC

 
2,99

 
İNG Bank

 
2,49

 
Şekerbank

 
2,99

 
Fibabanka

 
3,53

 
TEB

 
2,65

 
Türkiye İş Bankası

 
3,00

 
Yapı Kredi

 
2,60

 
Burgan Bank

 
2,93


Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Kredi çekmek isteyen bir çok kişi kredi başvurusunun nasıl yapıldığını bilmemektedir. İhtiyaç kredileri pek çok farklı kalemde verilebilmektedir. Örneğin eğitim ihtiyaçlarınız için, ev tadilatı, beyaz eşya alımı, borç kapatmak için, ev hanımlarına gibi pek çok farklı alternatiflerle bankalardan kredi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuruları ise banka şubesinden, internet şubesinden, mobil şubesinden, sms ile, müşteri hizmetlerini arayarak veya atm cihazlarından yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra banka krediye ön onay verirse gerekli belgeleri bankaya götürerek kredinizi çekebilirsiniz. 2019 Yılında Banka Kredi Faizleri Düşecek Mi? Konut ve taşıt kredilerinde ise durum biraz daha farklıdır. Konut kredisi kullanmak isteyen kişiler alınacak evin tapu fotokopisiyle beraber banka şubesine giderek başvuru yaparlar. Sonrasında ise bankanın ekspertizi evin piyasa bedelini belirleyerek bunu bankaya bildirir. Banka krediyi uygun görürse evin eksper değerini en fazla %80'ine kadar kredi verebilir. Yani evin değerinin en fazla yüzde 80'ine kadar, 120 aya varan vadeli kredi kullanabilirsiniz. Peşinatınız olmadan hiçbir bankadan konut ve taşıt kredisi kullanamazsınız. Araç kredilerinde ise alınacak aracın ruhsat fotokopisiyle beraber banka şubesine başvuru yapılır. Krediye onay çıkarsa aracın kasko değerinin en fazla %70'ine kadar, 48 aya varan vadeli kredi çekebilirsiniz. Araç kredilerinde ise bir diğer kredi şartı ise alınacak ikinci el aracın 5 yaşını geçmemiş olmasıdır. Yani 2019 yılında taşıt kredisi kullanmayı düşünüyorsanız alınacak araç en az 2014 model ve üzeri olmasına dikkat ediniz. KREDİ FAİZ ORANLARI 2019 yılında kredi çekmek isteyen bir çok kişi kredi faizleri düşecek mi diye merak etmektedir. En uygun kredi 2019 hangi bankada diye merak eden kişiler sitemizi ve sayfalarımızı takip ederek en iyi kredi veren bankadan kredi çekebilirler. Beklentilere göre kredi faizlerinde yavaş yavaş gerileme söz konusudur. Siz de acil krediye ihtiyaç duymuyorsanız biraz daha bekleyerek daha uygun faiz oranlı krediler çekebilirsiniz. Bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak bankaların kredi faiz oranları 2019karşılaştırmasına göz atabilir, tüm bankaların faizlerini hesaplayabilir ve en uygun faizlerle kredi çekebilirsiniz. Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, İng Bank, Teb ve diğer bankaların faiz oranlarını bu sayfada bulabilir, bankaların faizlerini karşılaştırarak kredi hesaplamaları yapabilirsiniz. Sitemizi takip ederek en uygun faizli kredi kampanyalarına da ulaşabilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA