sponsorlu bağlantılar

Kredi kampanyaları 2017

Bankalar 2017 yılında kredi kampanyaları mı merak ediyorsunuz? Geçen yıla göre öncelikle ilk kredi kampanyası 2017 kredi faiz oranlarının düşürülmesiyle başladı. Siz de kredi çekmek istiyorsanız bankaların kredi kampanyalarını takip ederek daha çok kara geçebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2017-02-07 21:53:13

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  2017 yılında kredi çekmek isteyen banka müşterileri, geçen yıla oranla faizlerde ve vade ödemelerinde avantaj elde edebiliyorlar. Çoğu banka 2017 kredi kampanyası düzenleyip, konut yada taşıt alımları için sağlık, eğitim, evlilik gibi gider gerektiren ürünlerin maddi olarak desteklenmesi için kampanya oluşturup müşterileri çekmeye çalışıyorlar.

Banka kredi kampanyaları 2017

Merkez Bankası'nın yaptığı anlaşmayla birlikte faizler düşmeye devam ediyor. Şuan itibariyle %0.95 faiz oranı ve 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak mümkün gözüküyor. Zira Emlak Konut'un düzenlediği kampanyayla birlikte konut sahibi olmak isteyen kişiler 20 yıl vadeli %0.79 faizle konut sahibi olabiliyorlar.

Bankalara olan kredi kartı borçları 72 aya kadar vadelendirilebiliyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere de kredi kampanyası olarak 48 ay vade sunuluyor.

Kredi yapılandırma kampanyaları kapsamında, ana para toplamı kadar faiz isteyen, müşteriye %1.26 faiz oranı yansıtan bankalar da bulunuyor.  Uzmanlar, tüketicileri bu konuda uyarıyor. Kredi ve ürünleri konusunda acele edilerek iş yapılmaması, bankaların karşılaştırılarak en uygun ve cebe ekonomik olana seçilmesi gerekmektedir. 2017 yılında düşürülen konut kredisi faiz oranları sayesinde siz de bir konut sahibi olabilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA