Metaverse İstanbul Arsa Alma Siteleri (Metaverse Türkiye)

Metaverse İstanbul arsa alma veya Türkiye Metaverse arsa alma siteleri için bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Metaverse İstanbul Arsa Alma Siteleri (Metaverse Türkiye)

Metaverse sanal dünyasının özellikle TV haber kanallarında reklamının da yapılmasından sonra, Metaverse İstanbul arsa almahakkında kripto para yatırımcıları arayışlara girmiş durumdalar. Biz de Metaverse'de İstanbul'dan nasıl arsa alınır, İstanbul Metaverse arsa fiyatları ve Metaverse hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu sayfada hazırladık.

Metaverse nedir?

Metaverse son zamanlarda "internetin geleceği" ve yeni sanal ortam olarak adlandırılıyor. Özellikle Facebook, Whatsapp, Instagram gibi uygulamaları bünyesinde barındıran şirketin ismini "Meta" olarak değiştirmesi sonrasında bu alana yatırımlar hız kazandı.

Metaverse, gerçek ve sanal dünayı bilim kurgu ile birleştirerek yeni bir "dijital dünya" olarak adlandırılabilir. Daha net anlamıyor Metaverse arttırılmış sanal gerçeklik de diyebiliriz. Metaverse oyunları içerisinde insanlar sosyal ortamlara katılabilecek, arsa alıp satabilecek, emlak ticareti yapabilecek ve hatta sanal olarak arkadaşlarıyla konsere bile gidebilecek.

Metaverse İstanbul Arsa Nasıl Alınır?

Metaverse'de sanal arsa almak için, hali hazırda 5 adet platform vardır. Metaverse arsalarına yatırım yapmak istiyorsanız, paranızın sıfırlanabileceği riskini bile göze almanız gerekmektedir. Sonuç olarak Metaverse arsaları birer internet oyununa bağlıdır ve şirketin veya sitenin çökmesiyle beraber paranız buharlaşabilir.

Siz yine de Metaverse İstanbul'dan arsa alarak geleceğinize yatırım yapmayı ve para kazanmayı planlıyorsanız, öncelikle hangi Metaverse oyunundan arsa alacağınıza karar vermelisiniz. Özellikle TV haber kanallarının da reklamları haberleştirerek insanları Metaverse arsa satışlarına yönlendirmesi sonrasında, pek çok kişi Metaverse arsa nasıl alınır sorusuna yanıt aramaktadır. Metaverse arsa satışı yapan platformlar arasında Decentranland, Sandbox, Nextearth, Axieinfinity, OVR yer alıyor.

Özellikle İstanbul ve Türkiye'nin diğer illerinde arsa satışı yaparak popüler olan OVR platformu sayesinde İstanbul'dan arsa alabilirsiniz. OVR platformu, dünyanın her yerinde sanal arsa satışına başlamış durumda. Özellikle dünyada tanınan kişilerin sanal arsa alımlarının duyulmasıyla beraber insanlar arsa satın almaya başladı. Türkiye'de (doğruluğu bilinmese de) 20 binin üzerinde parsel satışı yapan platform, Aralık ayı itibariyle İstanbul genelinde 11 binden fazla alanın satışı olduğunu duyurdu.

Metaverse İstanbul Arsa Fiyatları

2022 yılına girmemizle beraber sanal arsa satışları da talep görmeye başladı. İstanbul'un en popüler yerlerinin başında gelen İstiklal cadddesinde tüm parseller satılırken, cadde ara sokaklarında satılmayan arazi parsellerine 12 OVR (Yaklaşık olarak 400 TL) fiyat istenmektedir.

OVR sanal arazi alım satım platformundan arsa satın almak için, öncelikle OVR coin almanız gerekmektedir. OVR coin listelendiği kripto para borsaları ise Gate.io, Uniswap, Mexc, PancakeSwap, Bitmart gibi borsalar yer alıyor. Bu yazıyı hazırladığımız 2 Ocak akşamında Crypto.com verilerine göre OVR coin fiyatı ise 2,46 dolar (32.81 TL) olarak satılıyordu.

Metaverse Arsa Alma Siteleri

Türkiye'den veya herhangi bir ülkeden Metaverse sanal arsa alımı yapmak için, öncelikle hangi platformdan arsa alacağınıza karar vermelisiniz. Metaverse projeleri de kripto para projeleriyle aynı yolda gidiyor diyebiliriz. Bu zamana kadar binlerce alt coin olarak adlandırılan kripto paralar piyasaya çıktı ve ayakta kalanlar sadece yüzlerceleri diye uyarımızı da yapalım. Yani Metaverse arsa alımı yaptıktan sonra platformun iflas ettiği veya popüler olmaması sonrasında paranız sıfırlanabilir.

Sanal arazi alımı için en popüler Metaverse platformu Decentraland'dır. Mana coin alımı ile Decetraland oyununa giriş yapabilir ve sonrasında arsa alımı yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra Metaverse arsa alma siteleri:

  • Nextearth.io
  • Decentraland
  • Acieinfinity
  • Sandbox
  • Ovr

Metaverse İstanbul arsa alma hakkında sizler için tüm gerekli bilgileri bu sayfada hazırladık. Aklınıza takılan detayları aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yazabilir, Metaverse İstanbul arsa nasıl alma sorusuna detaylı olarak yanıt alabilirsiniz.

Metaverse arsa nasıl alınır?

Metaverse coinleri

Yorum yap: