PTT Kredi Başvurusu 2018 (Emeklilere Özel Kredi Kampanyası)
sponsorlu reklamlar

PTT Kredi Başvurusu 2018 (Emeklilere Özel Kredi Kampanyası)

Emeklilere özel olarak PTT Kredi Başvurusu 2018 yılında yapmak isteyenler için bu sayfamızı hazırladık. Sizde Ptt üzerinden uygun faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

PTT Kredi Başvurusu 2018 (Emeklilere Özel Kredi Kampanyası)
sponsorlu reklamlar
Banka şubesine gitmeden artık PTT şubelerinden kredi başvurusu yapmak çok kolay! Ptt kredi başvurusu yapmak isteyen emekliler, Ptt'den kredi veren bankalar sayesinde sizde uygun faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Özellikle PTT'nin maaş müşterisi olan emeklilere özel teklifleriyle dikkat çeken bu bankalara PTT üzerinden kredi başvurusu yapabilir, krediniz onaylandığı anda yine PTT'den kullanabilirsiniz.

Ptt Kredi Başvurusu 2018

PTT anlaşmalı bankalardan uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi seçenekleri mevcuttur. Emekli maaşlarını PTT'den alan emekliler için, kurumun anlaşma yaptığı bankalardan uygun düşük faizlerle ve uygun ödeme koşullarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaları değerlendirebilir ve size en uygun olan emekli kredisini seçebilirsiniz. Sizler için PTT üzerinden kredi kullandıran bankaların listesini aşağıda paylaştık.

1. Aktifbank Ptt Kredisi

Türkiye'de hiçbir şubesi olmadan Ptt üzerinden kredi veren tek banka Aktifbank'tır. Ayrıca N Kolay Kredi ile internet bankacılığına da adım atan Aktifbank, oldukça yüksek faizlerle kredi sunmaktadır. 50.000 TL'ye kadar kefilsiz, şartsız kredi Aktifbank tarafından verilmektedir. Emeklilere özel olarak %1,99 faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle kredinizi Aktifbank'tan kullanmak istiyorsanız Ptt şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

2. Denizbank Ptt Kredisi

Ptt ile anlaşmalı bir diğer banka Denizbank'tır. Denizbank'ta 36.000 TL'ye kadar 48 aya varan vade ve %1,75 faiz oranıyla emeklilere özel kredi seçenekleri mevcuttur. 80 yaşına girmemiş emeklilere özel olarak sunulan bu tekliften yararlanmak istiyorsanız Ptt şubelerinden başvurunuzu yapabilir ve kredinizi anında çekebilirsiniz.


3. ING BANK Ptt Kredisi

Ptt ile global bazda ortaklığı bulunan ING Bank ile emekli kredisi çekebilirsiniz. %1,59'dan başlayan değişken faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle birlikte kredinizi İNG Bank'tan kullanabilirsiniz. Bu kredide 75 yaşını aşmamış emekliler yararlanabilecektir. Ayrıca kredi üst limiti 45.000 TL ile sınırlandırılmıştır.


4. TEB PTT Kredisi

PTT ile anlaşmalı bir diğer banka TEB'dir. Teb emeklilere özel ptt kredisi kullanmak istiyorsanız, %1,47'den başlayan faizlerle ve 48 aya varan vadelerle kredinizi çekebilirsiniz. 70 yaşını aşmayan emekliler için ihtiyaç kredisi seçenekleri sunan TEB kredi başvurusunu Ptt şubelerinden yapabilir ve başvurunun onaylanması halinde yine paranızı Ptt'den alabilirsiniz.


5. Burgan Bank Ptt Kredisi

Maaşını PTT'den alan emeklilere özel olarak 48 aya varan vadelerle 55.000 TL'ye kadar kredi seçenekleri Burgan Bank'ta. Burgan Bank Ptt kredisi, %1,59'dan başlayan değişken faizlerle verilmektedir. Kredi üst limiti 55.000 TL olarak belirlenmiş olup, bu krediden 80 yaşını geçmeyen emekliler faydalanabilmektedir.

Bakınız: Emeklilere Özel Ptt Kredisi (Hesaplama ve Başvuru Şartları)

Yukarıda yer alan linkte 10.000 TL ptt kredisi hesaplama tabloları yer almaktadır. Sizde bu sayfamıza bakarak güncel faiz oranlarıyla hesaplanmış kredilere göz atabilir ve anında Ptt kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ptt kredilerinde, hesabınıza yüklenen tutar sonrasında kredi otomatik olarak kesilmektedir. Ptt hesabınızda eğer kredili miktarı karşılayacak bir bakiye bulunmuyorsa, Ptt size hesap bildirimi yollayacak ve bu bildirimde mevcut borcunuz yer alacaktır. Borçları Ptt şubelerinden öğrenebilir ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ptt kredi başvurusu 2018 yılında bu bankalar aracılığıyla yapılmaktadır. Sizde sitemizi takip ederek en uygun faizli emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: